הודעתי יום חמישי במשרד על ההריון ונחשו מה פתאום לא מרוצים

גלי377

New member
הודעתי יום חמישי במשרד על ההריון ונחשו מה פתאום לא מרוצים

היום תיכננתי לספר כי אני כבר שבוע 18 פלוס להריון (אני עובדת מיוני -4חודשים במשרד עו"ד המעפן הזה) היום שסיימתי בשעה 15:00 את העבודה נכנסתי לחדר של אשתו של הבוס שלי שהיא
במשרד שהיא בעצם קיבלה אותי גם לעבודה, והלכתי ברוח טובה וכוונה טובה איך שבישרתי לה על ההריון עיקמה את הפרצוץ ב-90 מעלות והתחילה לומר אנחנו לא מרוצים ממך,וכל מיני האשמות ודברים מלוכלכים ולא יפים שאף אחד במשרד לא מרוצה שאני ככה ואני ככה ..ועניתי לה הכל בגלל שאני מודיעה לך על ההריון פתאום את משנה גרסה..אמרה לי מה פתאום זה לא קשור להריון רציתי כבר לפני שבוע להגיד לך היא חושבת שנולדתי אתמול אולי...בקיצור יצאתי משם נסערת ובוכה ברחובות כולם מסתכלים עליי ואמרתי לעצמי למה לשמים בגלל שאני אישה ואני בהריון אני פסולה וצריך ככה להשפיל אותי ולבזות אותי בהטחות ...כמו שהבנתי היא בטח תראיין בנות ואני בסטנד ביי עד שתמצא מישהי ותגיד לי שלום....צריכה עצות מכם דחוף איך להתנהל..
עצובה מאד

שירהד1

Member
מנהל
העיצה הכי טובה שלי אלייך היא

לעבוד במקום שבו את מרוצה ובו מרוצים ממך- בלי קשר להריון או למצבך האישי.
אני לא יודעת מה המקצוע שלך, במה את עובדת, כיצד את מתפקדת בעבודה וכן הלאה. כתבת שהמשרד "מעפן"...אז למה לך לעבוד במשרד "מעפן" מלכתחילה?
להמשיך לעבוד במקום שאת לא מרוצה בו ולא מרוצים בו ממך- זה לא לעניין ומיותר.
אני לא עוסקת פה כמובן בייעוץ תעסוקתי...מה שכתבתי זה משהו שאני מאמינה בו ומיישמת אותו גם בעצמי. אני עצמאית ונאבקת על הפרנסה בדיוק כמו כולם. אבל לא אקבל לעבודה לעולם מטופלים שאינם לפי רוחי או שאני יודעת שלא יהיה שיתוף פעולה מצידם (אני מתכוונת להורים, לא לילדים...).

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

גלי377

New member
שירה כתבתי מעפן בגלל היחס שקיבלתי אחרי שהודעתי על ההריון

ככה היה לי נחמד יש שם בנות נחמדות ,אני מנהלת משרד שם 4 חודשים
צריכה לברר מבחינה חוקית מה עליי לעשות ולפעול ,עצם העובדה שהודעתי על ההריון עפ"י חוק ופתאום הפרצוץ מתהפך לה זה אומר הכל על אפלייה בעבודה יש את חוק שווין הזדמנויות בעבודה אפילו ,לא יאומן שזה גם משרד עו"ד ולא יודעים שיש חוקים כאלה...

שירהד1

Member
מנהל
בהצלחה בבירור! אני עצמאית ולכן לא בקיאה בחוקים של השכירות.

נטעים 90

New member
גלי יקרה , לפנות לעורך דין לענייני עבודה

זו חוצפה ואסור למעסיקה שלך לנהוג ככה ע"פ החוק את מכוסה ,הבעיה היא שהיא יכולה "לגרום לך לעזוב " מרצונך החופשי ...

גלי377

New member
כן הקלטתי הכל בשימוע...בנתיים אין שום מכתב פיטורים מרגישה בא

מרגישה באויר, מה גם נראה לי שהם מפחדים פתאום לפטר יש מצב?
בעלי גם היה בשימוע ונתן להם בראש (היה עו"ד פעם)
לא אתן להם לגרום לי לעזוב מרצוני..אחרת אני יאבד את הזכויות שלי

למעלה