הודעה משמחת לקורא יוסף!

• פותח הנושא cwen
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

cwen

New member
לי זה נראה ממש מגוחך

אני מקווה שזו בדיחה...
ממש שעבוד לחברות פרטיות...
בכל אופן - במקום ללכת על הדברים הגדולים - חנויות רהיטים, מכוניות, חנויות בגדים וכו', דווקא פיצוציות ומוניות ?
לי זה נראה ממש מגוחך
אבל למה לא לשמח את יוסף?

25306yosef

New member
כיום כולם* משועבדים לנהגי האוטובוסים,

אני מקווה שזו בדיחה...
ממש שעבוד לחברות פרטיות...
בכל אופן - במקום ללכת על הדברים הגדולים - חנויות רהיטים, מכוניות, חנויות בגדים וכו', דווקא פיצוציות ומוניות ?
כיום כולם* משועבדים לנהגי האוטובוסים,
אז עדיף כבר להיות משועבד לחברות פרטיות שעוסקות בשירותים פיננסיים (בנקים חברות האשראי).

ואם הם רוצים לעקוב אחרי ההוצאות הכספיות שלי, אז שיהיה להם בכיף, אני לא מפחד שיעקבו אחרי. כל מי שיעקוב אחרי יקבל תיאבון ותחושת רעב...

-----------------------------------------------

* - כולם - הכוונה כמובן לכל מי שנוסע באוטובוסים שבהם נדרש תשלום לנהגים ובמזומן בלבד !!!

olli3

New member
מנהל
זה לא מה שימנע מאנשים להעלים מס.

הודעה משמחת לקורא יוסף!
התגשמות כל חלומותיך עומדת על הפרק!
צמצום השימוש בכסף מזומן, ואיסור על נהגי אוטובוסים לקבל אותו!

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?fbdid=1000878898

הייתי מסמנת כאופטופיק, אבל הזכירו גם נהגי אוטובוסים ומוניות, אז זה טופיקי לפורום.
זה לא מה שימנע מאנשים להעלים מס.
אז יהיה אסור לנהג מונית לקבל כסף מזומן, האם הוא באמת יעמוד בכך? לא נראה לי. אותו הדבר בפיצוציות ובעסקים כאלו ואחרים.

droriko

New member
אז איך אנשים ישלמו לנהג? בכבשים?

הודעה משמחת לקורא יוסף!
התגשמות כל חלומותיך עומדת על הפרק!
צמצום השימוש בכסף מזומן, ואיסור על נהגי אוטובוסים לקבל אותו!

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?fbdid=1000878898

הייתי מסמנת כאופטופיק, אבל הזכירו גם נהגי אוטובוסים ומוניות, אז זה טופיקי לפורום.
אם כל תחנות האוטובוס היו מרושתות במכונת רב קו עוד הייתי לוקח את זה ברצינות, כרגע זה נראה כמו איזה קשקוש פופוליסטי של ממשלת הכלום הזאת.

התשלום יתבצע באמצעות ביטקוין

אם כל תחנות האוטובוס היו מרושתות במכונת רב קו עוד הייתי לוקח את זה ברצינות, כרגע זה נראה כמו איזה קשקוש פופוליסטי של ממשלת הכלום הזאת.
מאנשים מיוחסים יסכימו לקבל גם לייטקוין.

droriko

New member
קודם כל,זה פעם ראשונה שאני שומע על המושג הזה

מאנשים מיוחסים יסכימו לקבל גם לייטקוין.
נברתי קצת ביוטיוב כדי להבין על מה מדובר לעזזל. נתחיל עם זה שבאוטובוסים נוסעת אוכלוסיה שבחלקה הגדול היא חלשה ועניה אני לא רואה איך זה יתפוס אצלה. אתה רואה למשל את הזקנים משלמים בביטקוין? או עניים שאין להם כסף לאייפון? ומה לגבי טכנופובים?

לפי מתן חודורוב, יש רק מאות עסקים בעולם שמתמשים במטבע הזה, עוד פעם,מאות עסקים מכלללללל העולם. זה יותר נראה כמו תחביב של כמה היפים שונאי בנקים מאשר תופעה שמשתלטת לאט לאט על העולם ואנחנו צריכים להשתלב בתוכה. מיותר לציין שאין אף מדינה שהביטקוין שולט בה, אבל משום מה הממשל החליטה שישרלא צריכה להיות שפן הניסויים.

droriko

New member
טוב אני קורא יותר ויותר על הביטקוין הזה

נברתי קצת ביוטיוב כדי להבין על מה מדובר לעזזל. נתחיל עם זה שבאוטובוסים נוסעת אוכלוסיה שבחלקה הגדול היא חלשה ועניה אני לא רואה איך זה יתפוס אצלה. אתה רואה למשל את הזקנים משלמים בביטקוין? או עניים שאין להם כסף לאייפון? ומה לגבי טכנופובים?

לפי מתן חודורוב, יש רק מאות עסקים בעולם שמתמשים במטבע הזה, עוד פעם,מאות עסקים מכלללללל העולם. זה יותר נראה כמו תחביב של כמה היפים שונאי בנקים מאשר תופעה שמשתלטת לאט לאט על העולם ואנחנו צריכים להשתלב בתוכה. מיותר לציין שאין אף מדינה שהביטקוין שולט בה, אבל משום מה הממשל החליטה שישרלא צריכה להיות שפן הניסויים.
ואני מגיע למסקנה שהיית ציני

davidfainshtein

Member
מנהל
אותי אישית משעשעת העובדה שיוטיוב הוא מקור

אותי אישית משעשעת העובדה שיוטיוב הוא מקור
המידע הדיפולטיבי שלך...
ולגבי מעבר לביטקויין - אני חושב שזה רעיון מצויין למלחמה בהעלמות מס. אם לא יהיה מס - לא יהיה מה להעלים.

25306yosef

New member
לא צריך לשלם לנהג !!!

לא צריך לשלם לנהג !!!
אפשר להתקין בכל תחנת אוטובוס מכונות אוטומטיות, וכמובן שלאפשר רכישת כרטיסי נסיעה בחנויות השונות.

וכמובן שצריך גם להיות כירטוס אחיד לכל הארץ וללא יוצא מן הכלל.

ולגבי רב-קו,

אם אני מטעין את הכרטיס בערך צבור בחנות הפרטית של ג'וני בעיר X בסכום של 986 ש"ח, הדבר צריך לאפשר לי נסיעה בכל הארץ ובכל מפעילי התח"צ וללא יוצא מן הכלל, ולרבות כל המקומות שמונהגים בהם תעריפים מופחתים או תעריפים פטורים ממע"מ או תעריפי המגזר החרדי או כל סוג של תעריף וכולל קווים תיירותיים מיוחדים. ויש כמובן לבטל לאלתר את שיטת האשכולות ולאפשר כירטוס אחיד לכל הארץ.

droriko

New member
שאני אבין,אתה קורא רק את הכותרת וישר מגיב?

לא צריך לשלם לנהג !!!
אפשר להתקין בכל תחנת אוטובוס מכונות אוטומטיות, וכמובן שלאפשר רכישת כרטיסי נסיעה בחנויות השונות.

ולגבי רב-קו,

אם אני מטעין את הכרטיס בערך צבור בחנות הפרטית של ג'וני בעיר X בסכום של 986 ש"ח, הדבר צריך לאפשר לי נסיעה בכל הארץ ובכל מפעילי התח"צ וללא יוצא מן הכלל, ולרבות כל המקומות שמונהגים בהם תעריפים מופחתים או תעריפים פטורים ממע"מ או תעריפי המגזר החרדי או כל סוג של תעריף וכולל קווים תיירותיים מיוחדים. ויש כמובן לבטל לאלתר את שיטת האשכולות ולאפשר כירטוס אחיד לכל הארץ.

משהו לא בסדר במה שהוא כתב?

היש בעיה כלשהי ברעיון שישחררו את הנהג מהעיסוק בגביית כספים?
כי זה בדיוק נמרץ מה שהוא טוען, כבר די הרבה זמן יש לציין, וזה דבר כל-כך מתבקש.

droriko

New member
או שאתה באמת שונא אותי ומחפש אותי

היש בעיה כלשהי ברעיון שישחררו את הנהג מהעיסוק בגביית כספים?
כי זה בדיוק נמרץ מה שהוא טוען, כבר די הרבה זמן יש לציין, וזה דבר כל-כך מתבקש.
או שהצום פוגע לך בהבנת הנקרא.

הנה מה שכתבתי מפורשות
"אם כל תחנות האוטובוס היו מרושתות במכונת רב קו עוד הייתי לוקח את זה ברצינות"
כלומר ברור שאני בעד שישימו מכונות רב קו בתחנות,אבל כרגע זה לא נראה באופק

או שהצום פוגע לך בהבנת הנקרא.

הנה מה שכתבתי מפורשות
"אם כל תחנות האוטובוס היו מרושתות במכונת רב קו עוד הייתי לוקח את זה ברצינות"
כלומר ברור שאני בעד שישימו מכונות רב קו בתחנות,אבל כרגע זה לא נראה באופק

25306yosef

New member
בוודאי שאני קורא היטב,

בוודאי שאני קורא היטב,
אבל אתה כתבת בהודעה עצמה על כרטיס הרב-קו....

ואני נאלץ לשאול שוב את השאלה הבאה:

ומה בדיוק יעשו כל אלה שרוצים לנסוע בתח"צ אך אין ברשותם כרטיס רב-קו ???

כיום הם נדרשים לשלם לנהגי האוטובוס ובמזומן בלבד !!!, ובמקרה של תקלה גם אם יש ברשותם כרטיסי רב-קו !!!

ברכבת ישראל ובכרמלית בחיפה יש פיתרון מעולה לצורך רכישת כרטיסי נסיעה, וכך בדיוק צריך להיות בתחבורה הציבורית כולה ובכל הארץ וללא יוצא מן הכלל, וצריך להוציא לאלתר מהנהגים את העיסוק בכספים והם צריכים להיות מרוכזים בנהיגה בלבד.

לכן הפיתרון שאתה מציע על מכונות רב-קו הוא פיתרון פסול מכיוון שהוא לא יאפשר רכישת כרטיסי נסיעה למי שאין ברשותו כרטיס רב-קו.

הפיתרון צריך כמובן להיות רכישת כרטיסי הנסיעה מחוץ לאוטובוסים (כולל כל סוגי התשלומים האחרים ולרבות הטענת כרטיסי רב קו ותיקופם. ע"ע רכבת ישראל / הכרמלית חיפה).

kobiz99

New member
איך עושים את זה????????????????????????????.

לא צריך לשלם לנהג !!!

ולגבי רב-קו,

איך עושים את זה????????????????????????????.

kobiz99

New member
לרכבת ישראל 52 תחנות פעילות כ-250

כמו ברכבת ישראל,
+ מכירת כרטיסי נסיעה ברשתות השיווק ובחנויות השונות.
קופות ומכונות אוטומטיות.

בתחבורה הציבורית שעל גלגלים אני לא יודע כמה? אבל כנראה אלפים תחנות מהש שאומר שצריך עשרות אלפי מכונות מרושתות בקווים מאובטחים
תחזוקת המכונות טכנית וכספית............

פרויקט לא קטן נראה דמיוני

S o l l y

New member
כמו שקורה בחו"ל....

קופות ומכונות אוטומטיות.

בתחבורה הציבורית שעל גלגלים אני לא יודע כמה? אבל כנראה אלפים תחנות מהש שאומר שצריך עשרות אלפי מכונות מרושתות בקווים מאובטחים
תחזוקת המכונות טכנית וכספית............

פרויקט לא קטן נראה דמיוני
כמו שקורה בחו"ל....

מצב
הנושא נעול.
למעלה