הודעה מאם דאגנית

הודעה מאם דאגנית

שלום לא יודע מי קורא את מה שאני כותבת מניחה שהרבה בגלל שזה אינטרנט אתמול נכנסתי לחדרו של בני כדי להביא לו כוס תה חם ברגע שנכנסתי ראיתי דבר איום ונורא הוא צפה בסרט זימה עם בחורות ערומות , ישב וואונן בלי הפסקה אני צרחתי בעלי נכנס לחדרוהיה בלאגן בבית החלטתי - אינטרנט לא בבית ספרי בבקשה עזרי לי למגר את זה. איך אנחנו גורמים לזה שהוא לא יגע באתרים כאלה!!!!! תודה, אם דאגנית

שלום אמא דאגנית,

אין צורך למנוע אינטרנט בבית באופן כללי, ניתן למנוע גלישה לאתרים מסוג זה על ידי תוכנות ייעודיות הנקראות תוכנות לסינון תכנים. חיפוש קצר בגוגל יניב תוצאות בנושא. גם אצלנו בבזק בינלאומי, כמו שאר ספקיות האינטרנט, ניתן לרכוש מוצרים כאלו ולקבל הסבר מלא כיצד לתפעל אותן. בהצלחה מירית

אבל הוא בן 17 הוא יודע יודע לפרוץ כל דבר!!!

מירית את חייבת לעזור לי בעלי ניתק לו את המחשב והוציא אותו מהחדר שלו ועוד עכשיו זה חופש חנוכה אז הבן שלי לא מפסיק להשתולל!!!! אני מתחננת תעזרי לי !!!!!

מה שניתן לעשות הוא

בין המוצרים השונים קיים גם שרות של סינון אתרים על פי תוכן שנמצא על גבי השרת של ספקית האינטרנט ואינו מותקן במחשב. מהסיבה הזו הוא חסין בפני פריצות. במידה ואת מעוניינת תוכלי ליצור קשר עם ספקית האינטרנט שלך. במידה ואת לקוחה של בזק בינלאומי, תוכלי לשלוח לנו את פרטייך (שם בעל החשבון, מספר ת"ז, מספר סלולארי ושעות נוחות ליצירת קשר) בהודעה פרטית או למייל [email protected] ואדאג שנציג מטעמנו יחזור אלייך בהקדם. כמובן שאת מוזמנת לדבר איתנו ישירות בטלפון *3014 המשך גלישה נעימה מירית

למעלה