הודעה חשובה!

מצב
הנושא נעול.

שיר5520

New member
הודעה חשובה!

הודעה חשובה!
מצטערת שזה ברגע האחרון - הרגע גיליתי שבשעה 10 היום בערוץ BBC פריים יש תוכנית על תרומת ביציות. אני אפילו לא יודעת אם אוכל לראות כי אני לא בבית. מי שיכולה להקליט זה יהיה נחמד. נראה לי שכדאי לראות. אין לי מושג במה בדיוק מדובר. אני חוזרת כאן לאיזו מסיבה... מזל שמצאתי באיזה חדר אינטרנט...

sigal78

New member
בדיוק רציתי לכתוב על זה

הודעה חשובה!
מצטערת שזה ברגע האחרון - הרגע גיליתי שבשעה 10 היום בערוץ BBC פריים יש תוכנית על תרומת ביציות. אני אפילו לא יודעת אם אוכל לראות כי אני לא בבית. מי שיכולה להקליט זה יהיה נחמד. נראה לי שכדאי לראות. אין לי מושג במה בדיוק מדובר. אני חוזרת כאן לאיזו מסיבה... מזל שמצאתי באיזה חדר אינטרנט...
בדיוק רציתי לכתוב על זה
זיפזפתי בשלט ופתאום ראיתי את התוכנית. נראה תוכנית מענינת וחשובה לצפייה, מצטערת שלא יכולה להקליט סיגל

רועיבת

New member
מישהי יכולה לספר מה היה

בדיוק רציתי לכתוב על זה
זיפזפתי בשלט ופתאום ראיתי את התוכנית. נראה תוכנית מענינת וחשובה לצפייה, מצטערת שלא יכולה להקליט סיגל
מישהי יכולה לספר מה היה
לטובת מאותגרות הכבלים שביננו?

רועיבת

New member
בתיה! איזו טלפתיה!!!../images/Emo6.gif

בדיוק רציתי לכתוב על זה
בתיה! איזו טלפתיה!!!

גם אני נכנסתי לכתוב על זה עכשיו.... אין לי כבלים (ראיתי רק עכשיו בעיתון) אשמח אם מישהי תעדכן.

שיר5520

New member
גיסתי הקליטה לי וגם..

הודעה חשובה!
גיסתי הקליטה לי וגם..
אורלי העו"ד שלנו התקשרה לספר לי כשזה הסתיים ששם (נראה לי בארה"ב) הכול יותר פשוט. מחר יביאו לי את הקלטת ואני אשתדל לספר לכולן. חבל שלא ידענו קודם. מישהי מהבנות התקשרה אלי בעשרים לעשר ואמרה לי. לא נורא... אני מקווה שבאמת הקליטו לי. לילה טוב!

רועיבת

New member
../images/Emo41.gifלילה טוב../images/Emo41.gif

גיסתי הקליטה לי וגם..
אורלי העו"ד שלנו התקשרה לספר לי כשזה הסתיים ששם (נראה לי בארה"ב) הכול יותר פשוט. מחר יביאו לי את הקלטת ואני אשתדל לספר לכולן. חבל שלא ידענו קודם. מישהי מהבנות התקשרה אלי בעשרים לעשר ואמרה לי. לא נורא... אני מקווה שבאמת הקליטו לי. לילה טוב!
לילה טוב

ayoosh

New member
ראיתי מהאמצע...

ראיתי מהאמצע...
לימי התקשרה להודיע לי (ושוב תודה לך...
!) הספקתי לראות את סוף החלק הראשון שעסק כנראה בתורמות באנגליה, ה"בוק" שעושים להן כדי ש"יבחרו" בהן והמחירים, אח"כ ליוו בחורה בלוס אנג'לס שתורמת לאותו זוג (יש להם ילד מתרומת ביצית שלה) לילד שני (כנראה תאומים...) ליוו את התהליך של שתיהן, והמיוחד הוא שהתורמת בקשר טוב עם המשפחה, ומכירה את הילד, והיה לה מאוד חשוב שהתרומה תצליח... באופן עקרוני זה היה יותא מהצד של התורמות, וכמו שאמרה לי דפנה אחרי התוכנית, זה היה מאוד מעניין לראות את הצד של התורמת (גם אם בניגוד אלינו מדובר בתורמות ממדינות מערביות שמקבלות הון עבור התרומה, והליווי שלהן נראה לי מקצועי יותר, התהליכים הנפשיים דומים...) מקווה להצליח לראות פעם את הקלטת שהקליטו לשיר (אולי נעשה הקרנה חגיגית...
) יום נפלא וסופשבוע מצוייין!

סביון1

New member
שיר תשמרי את הקלטת

הודעה חשובה!
שיר תשמרי את הקלטת
אני נורא נורא רוצה לראות ורק עכשיו ראיתי את ההודעה (חוץ מזה שאין לנו כבלים)

מצב
הנושא נעול.
למעלה