הודעה בנוגע לפתיחת עסק בתאילנד..

ravid23

New member
הודעה בנוגע לפתיחת עסק בתאילנד..

כתבתי פה לפני כמה חודשים על הרצון שלי לפתוח עסק בתאילנד וקיבלתי לא מעט עצות טיפים וכו.. מחר בשעה טובה אני פותח את העסק אחרי תהליך ארוך של כל הוצאת הויזות ואישורי עבודה...אבל לא עליי רציתי לדבר ובטח שזה גם לא מעניין אותכם.. לא רוצה להעביר ביקורת על אף אחד ולא רוצה שזה יצטייר ככה מבלי לציין שמות מאחר שאני לא רוצה חס וחלילה לריב עם אף אחד אני יכול להגיד עכשיו שאני אחרי התהליך שקיבלתי מידע מוטעה ולא נכון בעליל מכמות לא קטנה של אנשים גם בפורום הזה וגם בפורמים אחרים.....אנשים פשוט רשמו בשיחות דברים לא נכונים ורחוקים מהאמת .... אני כמובן מעריך כל רצון של כל אחד לעזור אבל לפי דעתי המידע השגוי נאמר בכוונה.... אני רוצה לפנות גם לכל האנשים שהיו במצב שלי לפני כמה חודשים של רצון וכוונה לפתוח עסק לקחת בערבון מוגבל מאוד את העצות והדברים הנאמרים בכול הפורמים השונים בקשר לפתיחת עסק בתאילנד רוב הדברים שנאמרו {לפחות בנוגע אליי} שגויים ואף פעם לא היו ..יכולה להצטייר תמונה שקשה וכמעט בלתי אפשרי לפתוח עסק בתאילנד אבל זה לא כך פשוט תטוסו ותבדקו בעצכם.. כמו כן אני מציין בשנית שדברים מוטעים לחלוטין נאמרו לאו דווקא בפורום זה אלה בפורמים נוספים.... שיהיה לכולנו בהצלחה ....

drdavid

New member
העיקר שתהיה לך הצלחה !!

סתם מתוך סקרנות - האם אפשר לשאול עסק למה ??

Benkok

New member
קודם כל שיהיה במזל והמון בהצלחה

אולי תשתף אותנו בטעויות, כדי שהמידע שזורם פה יהיה כמה שיותר עדכני ומדוייק?

ravid23

New member
אשמח

הנה כמה מהדברים הלא נכונים 1 בשביל אישור עבודה חייבים להעסיק 4 עובדים מקומיים לא נכון העסקת 4 עובדים מקומיים מחייבת רק אם רוצים לקבל ויזת עסקים לשנה במידה ולא רוצים ואין צורך ב4 עובדים או כלל בעובדים ניתן להוציא ויזת עסקים ל3 חודשים כאשר האישור עבודה האישי הוא לשנה והוא אינו מחייב כלל העסקת מקומיים מי שמתעקש על ויזת עסקים לשנה יכול לפברק 4 עובדים כאשר הוא משלם עליהם רק את המיסים,סכום לא גבוה במיוחד 2.חייבים להראות נכסים או כסף בשווי של 2 מיליון בהט לא נכון סהכ נותנים הצהרה על כך אין צורך להראות שום נכסים וכדומה 3 מחירי השכיריות בתאילנד במקרה הזה המחירים שנאמרו בכלל לא קרובים למציאות חלק מהאנשים אמרו לי ש50 אלף בהט לחודש היא עלות שכירות של חנות קטנה במקום סביר אז האמת היא ש50 אלף בהט לחודש מספיקים לחנות של יותר מקומה אחת{גדולה} במקום טוב 4 צריך לשלם לעובד תאילנדי משכורת מנגר של כ30 אלף בהט לא נכון 5 מיסים חודשיים של כ20 אלף בהט ממש לא 6 העסק מחוייב להיות רשום על תאילנדית ולה יש את הזכות לסגור את העסק אם תרצה לא מדוייק בכלל חייבים אומנם לרשום את העסק על תאילנדית או תאילנדי אבל מה שמתבצע בפועל{כמו שבעלי העסקים בוודאי יודעים}הוא שהיא חותמת על מסמך שהיא מוותרת יכולת לקבל החלטות בעסק אפשרות אחרת לדוגמא היא שבשביל לקבל החלטה{ לדוגמא לסגור את העסק}יש צורך ב5 קולות בפועל ניתן לרשום אותה כקול אחד ואת שאר השותפים כשווי ערך כל אחד לשני קולות.למרות הכול עדיין יש לרשום את העסק עלייה אני רוצה להוסיף ולציין שכל מה שרשמתי נאמר לי עוד לפני שהתחלתי על התהליך על ידי בעלי עסקים מקומיים...חשבתי שמדובר בבדיחה והייתי בטוח שהם משקרים משום מה...הרי לא יכול שבפורמים אומרים דבר אחר ומה שקורה זה דבר אחר לחלוטין עם הזמן והתהליך גילית שבאמת ככה הדברים... ישנם עוד הרבה טעיות ואי דיוקים אלו הדברים שעולים יש בראש כרגע..אם הייתי מסתמך על מה שנאמר בפורמים הייתי חושב שבלתי אפשרי לפתוח עסק בתאילנד בפועל זה לא כך שוב אני אומר טוסו ותבדקו... להתראות..

Benkok

New member
המממממ חשיבה קדימה?

* ויזה ל3 חודשים - האם ניתן להאריך אותה באימיגריישן או לחילופין לצאת ולהיכנס או שצריך כל 3 חודשים לצאת לשגרירות באיזור ולבקש ויזה חדשה ע"ב אישור העבודה? לקפוץ לוויקאנד פעם בשלושה חודשים זה לא נורא, אבל אם צריך שגרירות אז זה כבר טיול של אמצע שבוע וכו'...לא בטוח כמה זה משתלם. *לפברק 4 עובדים מקומיים עבור ויזה זה אפשרי ועובד...עד שצריך להאריך את הויזה ואז צריך להגיש תמונות של הארבעה בסביבת העבודה שלהם. כשהאימיגריישן יבוא למשרד לבדוק (והם באים...) אז לך תתחיל להמציא שקרים... *לעסק חייבים להיות 7 בעלי מניות לפחות, כש51 אחוז מהמניות חייבות להיות בידיים תאילנדיות. (לגבי זכויות החלטה אפשר לשחק בין בעלי המניות). *מיסים של 20,000 באהט - אם אתה לוקח בחשבון 20-25 אלף באהט בשנה לאודיטור, 35-50 אלף בשנה להנה"ח (כולל באלאנס שיט חצי שנתי ושנתי), מינימום של 7-8 אלף לחודש ביטוח לאומי על 4 עובדים בשכר מינימום ועוד הוצאות ויזה ורישום אישור עבודה פה ושם אתה בהחלט מגיע ל20 אלף בחודש. *עסק להרוויח כסף לבן כדי שהרבניו דיפרטמנט יאריך את אישור העבודה לזר. עסק מרוויח = עסק שמשלם מיסים... בקיצור, בוא נדבר אחרי שיהיה לך אישור עבודה לפחות שנתיים ואז נחשב אחורה כמה הוצאת על כל הפרצלציה הזאת...

yosishefa

New member
אי אמת, הונאה או פשוט אפשר להתחכם

ידידי. באם הנקודות שהעלת הן הנקודות אותן "הונו" אותך "ובמתכוון", כנראה בחרת יועצים לא טובים. צריך לבחור יועצים המייעצים לנו לפי רצוננו. בחרת בטעות כנראה אנשים שאמרו אמת - זה שניתן להתחכם ולתחמן לא אומר כי היועצים מטעים....... ושיהיה לך בהצלחה.

ravid23

New member
לבנקוק ולשאר

תחבר את הסכומים או תכפיל זה עדיין לא יצא הסכומי מיסים שאמרו... תיארתי לעצמי שתגובות מהסוג "נראה אותך עוד שנה" יגיעו ובצדק אבל את זה אפשר להגיד לי ולא לכל אותם בעלי עסקים שהתחברתי שבאופן מפתיע אף אחד מהם לא עבר תהליך דומה למה שאנשים אמרו וליוסי אף אחד לא הונה אותי ולא בחרתי לי יועצים ..סהכ העלתי שאלה לפורמים השונים בנוגע לפתיחת עסק בחול ו99 אחוז מהתגובות שקיבלתי היו דברים לא נכונים ומוטעים..כנראה כדי שלא יגיעו עוד ישראלים הנקודה היא גם לא אני באופן אישי סהכ רציתי להעלות נקודה לאנשים שמתלבטים ורוצים לפתוח עסק בתאילנד אל תאמינו למה שאתם קוראים בנושא הזה אנשים מטעים בכוונה תטוסו תראו ותחליטו אם מתאים לכם להיכנס להתהליך הזה.. אני יכול להבטיח להם שהוא פחות מסובך ממה שמתארים..בן אם נעשה כסף או לא רק אלוהים יודע,אבל כל המסביב בטוח לא כמו שצוייר... בהצלחה שוב לכולנו

ישראל1948

New member
כנראה כדי שלא יגיעו עוד ישראלים...

וואלה , תאילנד מדינה נורא קטנה , כמה ישראלים כבר אפשר לדחוף בקאוסן? מה שהייתי מציע לך, פשוט לא להיכנס יותר לתפוז , לא לקרוא יותר אתרים בעברית , כי כל הישראלים האלו מנסים לדפוק אותך ולרמות אותך , בכדי שלא תבוא לתאילנד כנראה... בהצלחה בשיעורי דיבור קריאה וכתיבת תאי

eladblum

New member
מזל טוב ובהצלחה!

אז אפשר כבר לדעת מה העסק? לא כולנו נמצאים בקו סאמוי...

עדיף שכבר תטוס בעצמך

למרות שזכור לי אישהו באחד הפורומים הוא רשם על איזה עסק מדובר אבל מה זה משנה הבן אדם חי בסרט שכל אחד הולך להעתיק אותו ולגנוב לו את העסק. אישית אני מאחל לך (רויד) בהצלחה ושתעשה הרבה כסף ותבוא לכאן בעוד שנתיים ותעמיד את כולם על הטעיות. נ.ב אם יצא לך לפגוש את נרי בבית חבד תנסה להשיג לי את מספר הפלא שלו (נרי למי שלא יודע פתח בלמאי וילות בונגולו) תוכל גם לזהות אותו על ידי העין הפוזלת שלו.

יורם241

New member
רביד בהצלחה

רביד עם ישלך נסיון ואתה רוצה להעביר אותו לאחרים אני לפחות אשמח לשמוע איך הלך לך בעסק לאחר 3 חודשים , וגם לקבל טיפים איך לפתוח עסק,ולקראת מה אנחנו עומדים.כמו כן אולי תכתוב אלו עצות לא נכונות קבלתה כדי שגם אנחנו נדע לא לעשות אותם.

למעלה