ההימורים - סיקור שבועי - שבוע בכורה

ההימורים - סיקור שבועי - שבוע בכורה

ראשית הטבלה הערה לגבי הסדר - העברתי למטה מי שהשתתף עד פעמיים בלבד, ואז מיינתי עפ"י אחוזים יחד עם זאת, צריך לפחות 5-6 פעמים בשבוע על מנת להתחרות על התואר השבועי ומנעמיו הנלווים הנה עבר לו חיש קל השבוע הראשון, והגענו לסופר-סאנדיי, עם המשחק המרכזי של השבוע - דטרויט דאלאס במצב רוח ססטיסטי, כמה עובדות: - סה"כ ניחשו 30 אנשים - 10 השתתפו עד כה בכל ימות השבוע, לא כולל היום - עבוד בהונג קונג היחיד שקלע בול פעמיים (מתוך השלוש בהן השתתף) בכל משחקי היום, ונראה כמו הסוס השחור של השבוע הבא על תואר מנחש השבוע מתגוששים עדיין תמיד (אני) ועופר (עופרון) כמו זוג איילים צפוניים המשלבים קרניים ברוקיז הקנדיים מה קורה במקרה של תיקו? הנהלה? anyone? ל-SSPB ולאוס היציבים סיכוי תאורטי להשוות את מספר הניחושים הנכון הכולל של 31, סטיב נאש יכול לטפס מעלה באחוזים, אבל עם שני משחקים בקופה זה כנראה לא מעשי לעבור גם את תמיד וגם את עופר. נדע הלילה בכל אופן, עדיין מוקדם לקבוע מגמות, צמרות ותחתיות, גם לא למנחש החודש, והעונה כולה עדיין בחיתוליה. הפערים קטנים ונזילים את תואר מנחס השבוע קוטפת ההנהלה. הציבור הרחב עדיין לא יצא לככרות להפגין, אבל ההנהלה הבטיחה לקיחת אחריות שיהיה לנו יום טוב ולילה חם

cache

New member
תגובת ההנהלה

ראשית כל, ברכות על הסיכום השבועי. שנית- ברכות על המלכות הזוגית בראש טבלת הדירוג השבועית (ברכות לאני ולעופרון). שלישית- במקרה של תיקו, אני לא רואה בעיה, התיקו יכול לעמוד בעיינו, כלונר שני זוכים שבועיים, הבעיה תהיה אם יהיה תיקו בסוף השנה, אבל אין צורך להקדים את העגלה לסוסים. ההנהלה אינה מקבלת את התואר שהוענק לה, אני מניח שיום אסל יום בסל יכה את כולם, עד תחילת המשחקים ההנהלה הפגינה כושר עליאי, ייתכן שתחילת המשחקים הרשמיים פגע בהנהלה והזיז אותה מן הרגש. על כן אני יחזור להמר על הניקס, יחזור לרגש ואיתה תחזור לי גם ההצלחה, אני בטוח בזה. שיהיה שבוע טוב ומלא ההימורים לכולם. ברכות ההנהלה

../images/Emo41.gifסקר - מה עושים../images/Emo41.gif../images/Emo103.gif לכולם

מופנה לכולם כמה ימי מינימום נדרשים בשבוע להתחרות על "שחקן השבוע"? בחודש? % השתתפות בכל העונה? האם לשלב את סו"ש אולסטר ופעילויותיו השונות או לדלג? האם קו הסיום הוא סוף העונה הרגילה או כוללים את הפלייאוף עד גמר הגמר? זה הזמן לקבוע ולנעול פרטים אלה תודה, מחברת החשמל

cache

New member
דעת ההנהלה

על מנת לזכות במהמהר השבוע יש להמר על חמישה מתוך שבעה ימים. כאשר אם מתמודד הימר רק על ארבעה ימים, אך מספר המשחקים שהימר עליהם עולה על זה של המהמר על חמישה ימים, יש להחשיב גם אותו. כלומר ייתכן שמהמר שהימר על חמישה ימים, הימר על ימים אשר שיחקו בהם מעט, לעומת מהמר על ארבעה ימים אינטנסיבים יותר. לגבי סופש אולסטאר, כמובן שנעשה הימורים, ההימורים בודקים בקיאות בליגה והאולסטאר הוא חלק מהליגה. נהמר יל זוכה ההטבעות, השלשות, הרוקיס, משחק האולסטאר עצמו וכמובן פרס השחקן המצטיין MVP של האולסטאר (לדעתי פגיעה בשחקן המצטיין תצטרך להיחשב כבונוס שערכו עולה על הימור משחק אחד). בנוגע למתי תסתיים התחרות, אנו נפעל בהתאם לחוקי הליגה, כלומר יש מנצח שבועי, מנצח חודשי, מנצח עונתי (MVP של העונה), מנצח פלייאוף וכמובן בסופו של דבר מנצח כולל (מההתחלה עד הסוף). הרף החודשי צריך להיות 21 יום לדעתי (כששוב, במידה ומהמר שהימר על פחות ימים, אבל יותר משחקים גם הוא בפנים). כשנגיע לפלייאוף אולי נשנה את אופן ההימורים, כלומר נהמר על סדרות לפני פתחיתן, 4-0, 4-3 וכ''ו, על כך יש לדון סמוך יותר לקיום המשחקים עצמם, יש עוד זמן. זאת דעתה של ההנהלה.

אני לא מהממהרים

אני מהמהמרים 5 ימים זה טוב וסביר, עם עדיפות לימים מרובי משחקים רף חודשי צריך להיות טיפה גמיש, בערך 21-23 ולבחון גם אלו ימים פוספסו רף שנתי מוקדם מדי לדבר עליו MVP אולסטר יקבל עוד נקודת זכות (סה"כ 2 מ2), פספוס עדיין יהיה 0 מ1 לדעתי, משחקי פלייאוף בשיטת המשחק שלנו צריכים להיות המשך ישיר, עם בחירה יומית. כמו במשטר דמוקרטי תקין, קול אחד לכל אחד באשר לפלייאוף בכלל, אפשר משחק נוסף ונפרד עם ניקוד שונה. נחיה ונראה. כשנגיע לגשר, נעצור, נבדוק שהכבלים יציבים, ואז נעבור אותו

המשתגר

New member
אף אחד לא יוצא נגד ההנהלה מסיבה אחת...

האגדה מספרת על משחק של הניקס מול דטרויט הגדולה... דויד מול גולית אתם אומרים? הצחקתם אותי! אם יחסי הכוחות של דויד מול גולית היו קרובים לאלו של הניקס מול דטרויט דויד היה משתין במכנסיים ובורח הביתה לאמא! בטירוף בלתי מוסבר, CACHE - ההנהלה, הימר ללא היסוס על הניקס... הימר וצדק! מאז ברור לכל אחד ואחד כאן, ההנהלה לא מנחשת, אלא יודעת(!) איך יסתימו המשחקים. אם ההנהלה הימרה על משחק והוא הסתיים בצורה שונה, זה המשחק שטועה! לא ההנהלה. (זה היה ליקוק העכוז המובטח עוד מאז)

cache

New member
ואווו מההנהלה

מעכשיו ועד עולם, אתה יקיר ההנהלה. תודה ויום טוב

גדול!

אבל אני, איך אומרים הדור שלא ידע את פורום כדורסל... אין כבוד לעבר!

o f r o n

New member
נראה שנצטרך להתחלק במלוכה

נשארו רק שני משחקים להמר עליהם וכולם מהמרים אותו דבר (כולל שנינו) ככה שכנראה הטבלה מבחינת דירוג תישאר אותו דבר. אגב, אהבתי את האנלוגיה, אני חושב שהיא ממחישה באופן מדויק להפליא את המצב בטבלה

OrEl74

Well-known member
מנהל
התווסף לטגליין

מעתה כל עובר ושב שחשקה נפשו להציץ בטבלה יוכל לעשות זאת כאוות נפשו. תודה למשקיעים

למעלה