ההופעה..

ההופעה.. ../images/Emo9.gif

טוב אני משאירה את זה כאן עכשיו איזה שבוע.. אני רוצה שמי שמתכנן להגיע להופעה בטבעון ב-7.3 (כלומר, יודע בוודאות שהוא יהיה שם, יש לו איך ויש לו את הזמן..) ישלח אליי מסר אישי עם שם מלא. גם גולשים סמויים מוזמנים...
אם יהיה מספר תקין של אנשים אני אדבר עם המשרד על הנחות/ חלוקות.. אם לא- נסביר למאיר של-א פותחים סיבוב הופעות בחור כמו טבעון
ימית, אני מאוד מקווה לראות מסר ממך
שבוע נפלא שיהיה

TEENAGER1

New member
אני תומכת ב"לא פותחים סיבוב הופעות

בחור כמו טבעון"
מעבר לזה אני לא יכולה לעזור לך

../images/Emo6.gif תכלס בשביל פתיחת סיבוב הופעות

אני חושבת שכל מקום שהוא לא ת"א/ כפ"ס/ הרצליה נחשב.. חור!
באמת, הגיוני להגיע למקומות ביזריים במהלך הסיבוב.. הופעה ראשונה אבל? ראשונה? לא ברור לי של מי היה השיקול הזה ולמה..
אבל אני אסבול בשקט, אעבור בכבישים משובשים ואחייך יפה ככל הנראה..

יוסי360

New member
לא הגזמת בנות...

מי שגר בצפון(אני) חושב שת"א והמרכז זה חור ומי שגר בת"א חושב שהצפון זה חור.ככה זה עובד מה לעשות.ויש חיים גם מחוץ ל"מרכז" תאמינו לי.ואני אחד שגרתי 5 שנים במרכז ואני באמת חושב שמרכז הארץ זה חור.אין על הצפון בעולם ואני שמח ומברך את מאיר שהוא החליט נכון ובחר להתחיל את הסיבוב ההופעות בצפון כי אין מקום אחר שראוי לכך.חזק ואמץ...

אל תבין לא נכון..

בגלל זה דיברתי רק על מופע פותח! האינדיקה לדוגמא זה 10 דקות מהבית שלי ובשביל פתיחת סיבוב הופעות הוא נחשב גם בעיניי כחור. זה לא קשור לאזור שבו אתה גר, זה קשור לאזור הכי נגיש.. ואין מה לעשות- ת"א הכי נגיש. מן הסתם הטבעון הזה יותר נמצא ממני בדיוק באותו מרחק כמו ת"א ככה שלי זה לא משנה ואני עדיין טוענת שזה חור! סתם כי זה פחות מוכר, פחות פרסום וכו' וכו'.. עוד לא למדת שכשמדובר במאיר אני אף פעם לא חושבת על עצמי?
!

יוסי360

New member
אסביר את עצמי שוב...

למה את חושבת שרק במרכז ניתן לעשות מופעי פתיחה? תיהי בטוחה שגם בצפון ובדרום יהיו אותם כמויות של אנשים.אני יודע שאת לא חושבת רק על עצמך אני לא מכיר אותך מהיום....אבל אני חושב שמי שמעריץ אומן ילך אחריו לכל מקום בארץ ללא קשר למקום המופע.אני לא נסעתי אחרי מאיר ל"חאן השיירות" במדבר? אין ספור פעמים למרכז? גם להופעות של מוש אני נוסע לכל מקום בארץ.

bזוהר

New member
ממש לא מסכימה איתך!

מה פתאום... ההבדל הוא שמקומות כמו זאפה בארבי אפילו תמונע זה מועדונים (בת"א) ושאר מקומות שקוראים להם 'חורים' זה פאבים, שבד"כ ההופעות שם מיועדות לאנשים שגרים באותה עיר, זה שלאמן יש קהל שלא משנה איפה הוא גר הוא יבוא להופעה זה יפה אבל עדיין זה כזה כמו הופעה בקיבוץ... פאבים מקומות קטנים, לא יהיו שם הרבה אנשים כי לא נכנסים לשם הרבה אנשים, יותר הגיוני לדעתי לעשות מופע פתיחה במקום באמת כמו בארבי לדוגמא, שהוא הרבה יותר מוכר ומכיל יותר אנשים ויהפוך את האירוע ליותר חגיגי, ומה לעשות-גם יותר נגיש לכל אוהבי מאיר בגלל שהוא בתל אביב.

לזה התכוונתי.. ../images/Emo13.gif

הוא לא אמור להסתמך על חולות נפש כמוני שמוכנות גם לברר פרטים על בית קשת ולהפסיק חופשה באילת באמצע כדי להגיע להופעה שלו
אבל בסדר, שיהיה טבעון, העיקר שיופיע כבר!
אני מניחה שיש היגיון כלשהו בלהתחיל את הסיבוב דווקא שם, אני פשוט עדיין לא מבינה אותו

yosil24

New member
הופעה ב"חוות החיות"?

כאחד שהיה במועדונים רבים, זהו אחד המקומות האינטימיים ביותר והמוצלחים ביותר לקיום הופעות. מומלץ!

yosil24

New member
לגבי ההופעה...

א. לצערי לא אוכל להגיע משום שזה נופל באמצע השבוע. חמישי מתאים יותר, אבל ההופעות הם לא לפי בקשתך... ב. בקריאה של הודעות הפורום, כנראה יוסי360 נוסע, אז יהיה סיקור. ג. לפי הידוע לי בזמן הקרוב לפחות עד סוף מרץ לא מתוכננות הופעות נוספות. ד. לגבי ההופעה עצמה - מבחינה שיווקית ניתן ללמוד שזו לא הופעה חדשה. מה שיהיה בה כנראה, הם שירים מוכרים של מאיר ואולי, טעימות משניים-שלושה שירים חדשים.

יכול להיות שאולי ../images/Emo3.gif

כשאני אקבל את הכרוניקות הבאות אני אהיה יותר חכמה וגם אתם..
לא נשמע לי הגיוני שעד סוף מרץ עכשיו לא יהיו הופעות האמת כי אז ההופעה הזו בחוות החיות בכלל תלושה מהמציאות ולא ברורה.. ואז זה אומר שבטוח יש לה מטרה/ יש בה משהו מיוחד
בכל אופן, אני לא יודעת מאיפה ואיך קיבלת את המידע אבל הוא נשמע לי מאוד מאוד לא הגיוני.. ולגבי זה שזו לא הופעה חדשה- כמו שאמרתי, גם על ההופעה ב"תמונע" הם לא סיפרו כלום והפרסומים היו אותם פרסומים למרות שלא היה אפילו שיר אחד מוכר ככה שלא הייתי מסתמכת על עיתונים/ עלונים או כל פרסום אחר שנתקלת בו..
נשמע לי מופרך לגמרי ובלתי חוקי בעליל לשתוק 3 חודשים כדי לעלות לבמה ולשיר שוב את שפשף
אבל עם מאיר אין לדעת
ככה שהכל פתוח ואני ממש מקווה שיסתדר בסוף ליוסי (ולי ולימית..
) להיות שם ולשים כאן סיקור
שבוע נפלא שיהיה

ימית 78

New member
האמת,

אני עדיין לא יודעת עד גבול הלא נראה לי....כי זה באמת רחוק לי ואני גם חושבת על החזרה בלילה...זה קצת מסובך לי נראה לי שפשוט אחכה שיגיע לכאן, למרכז, הרי זה יקרה בזמן הקרוב אז....זה גם 1 השיקולים ההגיוניים שלי.....

הגיוניים? ../images/Emo10.gif

אני לא אוהבת הגיון בריא בכל מה שקשור למאיר. את יודעת את זה.
תשקלי שוב, אני רוצה תשובה נכונה... ורק כדי לעזור לך- הרגע סיימתי תקופת בחינות ואני בדיכאון קליני בערך (עם כל שאר הדברים שאת יודעת חלקית ואני לא אפרט כאן) ורק הופעה יכולה לעזור לי איכשהו..
בלעדייך אני לא אסע כי אני לא מתכוונת לקחת רכב לבד.. בקיצור, שקלי שוב ואני רוצה תשובה נכונה

ימית 78

New member
ותאמיני לי שאני רוצה...

להיות שם לא פחות ממך ואת יודעת את זה...

בצער רב, ביגון קודר

ובחשש לדיכאון קליני כבד אני נאלצת לוותר על ההופעה הראשונה לסיבוב
אבל אל תדאגו, יוסי הבטיח לנו סיקור
אני לא מאמינה שאני לא אהיה שם
יוסי, תהנה גם בשבילי טוב
כולי ירוקה מקנאה..

למעלה