ההופעה בביט, חיפה 6.5

she runs1

New member
ההופעה בביט, חיפה 6.5

אהלן, קודם כל קצת רקע (מי שמעוניין רק בסיקור של ההופעה יכול בכיף לדלג...): אני נמצאת עכשיו בצבא בחיפה וכשביקשתי את הכרטיסים היה נראה לי ממש אחלה ללכת למופע בחמישי לפני שאני יוצאת הביתה בשישי, אז כמובן שביקשתי. אבל אז נזכרתי שקבעתי משהו בחמישי בת"א, וזה כבר היה ברגע האחרון אז לא היה לי נעים לבטל את אחד מהם... אז נסעתי לת"א ב16:00, חזזרתי ברכבת של 19:00 ועד שהגעתי לבסיס היו לי בערך 3 דקות להתלבש ולצאת. הגעתי ב21:59, מוטשת ועייפה. אבל עכשיו לחלק המעניין: האם זה היה שווה את זה?? אז ככה: מאיר התחיל עם "חלומות אחרים", בביצוע איטי ורגוע יחסית לשיר. המשכנו עם "כמה אהבה"- שכמובן הקהל מאוד אהב. אח"כ "אל תלכי מכאן" ו"תגידי אש תגידי מים". בהמשך ביצוע מקסים ל"שמע קולי". ואז מאיר עבר לפסנתר והסביר בחינניות ש: "זה פסנתר... ושם בחושך זאת גיטרה"...
ואז היה את "ירושלים" (איזה שיר יפה!!!). ואז הגיע השיר שאני הכי אוהבת, ונראה לי שגם בפעם המיליארד שאני אשמע אותו אני עדיין אתרגש: "גשם" (!!!). בשלב הזה הקהל, שהיה רדום באופן כללי, ממש התעורר. אח"כ היה "כמו ציפור מעל הים". ואז מאיר אמר שהוא אוהב לפעמים לעשות cover-ים, אז הוא יעשה עכשיו קאבר לשיר של היהודים
ואז כמובן היה ביצוע מקסים של "אצלך בעולם". בין לבין מאיר היה צריך לסדר את הדפים, שלא היו בעמוד הנכון, אז הוא אמר שזאת העבודה שלו והוא אוהב אותה... "פעם הייתי רק מעביר דפים, היום אני גם מנגן...". ואז הגיע "לך אלי". אח"כ "שער הרחמים", שגם עורר את הקהל. אח"כ "מקהלות עם"- שיר שלקח לי זמן להתחבר אליו, אבל עכשיו אני ממש אוהבת... ואז מאיר שם את המפוחית (כשהוא כמובן מסביר בחינניות כמו קודם ש:"זאת מפוחית...") והפתיע עם "ליצן רחוב". אח"כ ביצוע נחמד של "דומינו" ואחריו "איילת חן". המשכנו עם "אהבה קצרה"- שגם זכה לאהבת הקהל. וא כמובן השיר שהקהל הכי אוהב: "שירו של שפשף". אחריו הגיע "וביניהם", שהסתיים עם הטוויסט (אבל אני חייבת להודות שאותי זה לא הפתיע, כי זה היה גם בהופעה הקודמת שהייתי בה...). בהדרן היו: "אל המנוחה". ואז ההפתעה הגדולה של ההופעה: "רכה כמו משי" (שאני חייבת להודות שאני אפילו לא מכירה את כל המילים של השיר הזה...). אח"כ "אליה"
וסיום מהמם עם "כמו אגם רוגע"... אז אני אחזור לשאלה שהתחלתי איתה: האם זה היה שווה את כל זה??? אז כן, ובגדול!!! קצת התלבטתי אם ללכת לעוד מופע של "כמו אגם רוגע", אבל הופתעתי ממ מכל החידושים המרעננים- גם בביצועים וגם בשירים עצמם. היה אחלה וכמובן שהשירים ימשיכו להתנגן לי בראש עוד הרבה זמן... איזה כיף גדול זה ללכת להופעה של אמן מוכשר כמו מאיר!!! תודה רבה ליסמין ולשל"ג!! שבת שלום לכולם!!

תמרי35

New member
כיף כיף כיף

תודה רבה ! לרכה כמו משי לקח לי זמן להתחבר לשיר אבל אני אח"כ פשוט אני מעריצה ... שבת מצויינת שתתהיה

איף

New member
תודה ענקית על הסיקור ../images/Emo24.gif

איזה יופי שהוא שר את "רכה כמו משי" !!!!!! שיר מהמם! שמחה שהצלחת להגיע להופעה למרות הכל. אני כל כך מכירה את התחושה הזו...של העייפות מכל השבוע. אבל איכשהו בהופעות של מאיר אני שוכחת בבת אחת מכל העייפות ומכל הבלאגן שהיה באותו שבוע. נשמע שהיה ממש כיף. שמחה שנהנית

השירים

בס"ד ביט חיפה 1. חלומות אחרים 2. כמה אהבה 3. אל תלכי מכאן 4. תגידי אש תגידי מים 5. שמע קולי 6. ירושלים 7. גשם 8. כמו ציפור מעל הים 9. אצלך בעולם 10. לך אלי 11. שער הרחמים 12. מקהלות עם 13. ליצן הרחוב 14. דומינו 15. איילת חן 16. אהבה קצרה 17. שירו של שפשפ 18. וביניהם הדרן: 19. אל המנוחה רכה כמו משי 20. אליה 21. כמו אגם רוגע

למעלה