ההופעה בבארבי

xero1

New member
שנה שלמה הלכתי להופעות פאנק

בתקווה לקבל איזה זיון מאיזו פריקית, ודווקא שהספקתי ללכת הפסדתי את זה... צריך לחזור לסצנה.

pine·apple

New member
חחחחחחחחחחחחחחח רן

אחרי כל הקטע המכוער הזה לפחות אתה מצחיק אותי

האאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

i'm bliiiiiiiiiiiiiiiiiinddddddddd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מה זה?!?!?!?!??!? הוווווו מה זה הדבר הזה?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

zorke

New member
היה כיףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

אז נעשה את זה בקצרה הורקור היה כיףף הייתי בחוץ חלק מהזמן, אבל מה שראיתי היה ממש כיף מן אלייב, שולטים אחו"ש ממש אוהב אותם יופי של אנרגיה יוסלס, לא אוהב אותם אבל דווקא הפתיע אותי לטובה השיר החדש, לא זה אם רומאו ויוליה השני יידקור, כיף, כמו שצריח כל הקקי שרץ שם אל הבמה וכל הבלגן ובכלל כל ההרגשה שם הייתה טובה

Authorities

New member
תגובה.

את מן אלייב והורקור פיספסתי אבל לגבי הויכוח על הזאת שמתפשטת יש לי משהו אחר להגיד - סתמו ת'פה. שתעשה מה שהיא רוצה, להגיד למישהי לא להתפשט בהופעה (מטעמים אנטי-סקסטיים) יוצר תוצאה הפוכה, דיכוי. שתעשה מה שבא לה, אולי זה מעודד ניצול נשים אבל לבקש ממנה לא לעשות את זה מדכא אותה ואת הבחירות האישיות שלה. למרות שאני באמת לא יודע אם הכל ציני או לא ולמה הם עושים את זה בכלל. ואולי אני אשנה את דעתי אם אני אראה הופעה שלהם. יוסלס ניגנו טוב עם סאונד למרות שאני לא אוהב את החומר שלהם ממש. רק בfeeling wrong נהנתי. ליידקור היה סאונד מסריח אבל הופעה מגניבה. אני מקווה שבכפר סבא זה יישמע יותר טוב

MxIxAx

New member
זה קשקוש בחייך טל

סחטיין על התגובה המהירה אתמול יא עבריין:) כן בטח, פול ההנאה לא כל האנשים מתייחסים לזה בצורה הנכונה, זאת לא הייתה הופעה של להקת בנות שקשרו אותה לאיקס אחרי הכל:)

Authorities

New member
אני לא ראיתי הופעה שלהם בחיים

אז אמרתי שיכול להיות שאני אשנה את דעתי. אבל בחיית, אם היא נהנית מזה מי אתה שתגיד לה לא לעשות את זה

MxIxAx

New member
להבהיר מה שרציתי להגיד...

יש אנשים שהתייחסו על זה בצורה הנכונה, והרוב לא זה לא היה קהל ידידותי כל כך מצידם, אפילו שזה לא היה ערב מטאל.

thepunk

New member
אשכרה הביצוע של Feeling Wrong

היה פשוט ענק השיר האהוב עלי שלהם עם הסאונד ה"מודרני" ... פשוט טוב האמת כל ההופעה שלהם הייתה טובה השירים החדשים נחמדים מאוד למוזיקה של Man Alive אני לא מתחבר ... לא הצלחתי להנות מזה YIDcore היה נחמד מאוד ... כצפוי לא היה את "אדון עולם" ... חבל ... שיר מצוין להופעות וכמובן whoreXcore היה ממש נחמד ומרענן ... לא ציפיתי לזה וזו הייתה תוספת מאוד כיפית ומצחיקה .... הקטע עם ה-X-girl דווקא נורא מצחיק בלי שום קשר ללהתפשט או לא (דווקא היא לא הייתה בכלל ערומה באופן חריג ... סתם לבוש גותי כזה) זה מוסיף לשואו ...

itaikuskus

New member
הם עשו את feeling wrong???

סעמק יאללה זה תופעה...שיש הופעה יום אחרי יום וחיפה קודם הם יסריחו בחיפה וישירו רק שירים חדשים... סעמק יאללה...יעני מה זה כיף לתת בחיפה הופעה יותר מסריחה מבתל אביב?

revolt

New member
טעיתי.

באתי להופעות בלי כוונה מיוחדת להיכנס. 50 שקל על הופעה ששבוע הבא תעלה 25, ולא נראה לי שאני ארצה לראות את יידקור יותר מפעם אחת. הסיבה היחידה שבאתי זה לראות חברה שלי שהתגייסה ולעוף הביתה באוטובוס האחרון. בכלל כל היידקור האלה נשמעו לי מפוקפקים. להקה שעושה קאברים לשירים יהודיים? זאת בטח עוד להקת בדיחות גרועה. בהופעה של וורקור הייתי בחוץ. לפני ההופעה של מאן אלייב כבר שכנעו אותי להיכנס. להגיחד לכם את האמת אני ממש לא אוהבת את מאן אלייב, אבל ממש. אני וחברה שלי נכנסנו לפוגו במקום טוב בשורה הראשונה ונהנתי ממש. זה יותר האווירה של ההופעות מהלהקה הספציפית שניגנה אבל למי איכפת. חוץ מהעובדה שחברה שלי התעלפה באמצע (וכאן המקום להודות לבחור החביב שהדף את הפאנקיסטים ממנה כדי לתת לה אוויר) היה מעולה. זאת הייהת ההופעה הראשונה של יוסלס שראיתי, ובגלל שלא הייתי ממש במצב רוח להופעות ביליתי את ההופעה בשיחות נפש עם כמה חברות. היה כיף. ואז היה יידקור. מה אני אגיד, טעיתי לחלוטין. המוזיקה מעולה, אבל פשוט מעולה. זה כיף שאתה יודע את הליריקס של הלהקה לפני ההופעה. גם השירים המקוריים שלהם היו מעולים. חוץ מזה, האוסטרליים האלה פשוט יודעים לתת שואו. וואו! פשוט רואים עליהם שהם נהנים לנגן ונהנים להופיע, ולא רק הם נהנים, גם הקהל. הדיבורים באמצע של הסולן והבסיסט היו ממש מצחיקים. היה כיף אדיר ואני מחכה בקוצר רוח להופעה הבאה. וכאן המקום לכמה שאלות- איך לעזאזל קוראים לזמר? מתי ההופעה הבאה (ירושלים?)? וכמה היא עולה?

ShLuMp

New member
היה ענק

הור כור - לא נכנסתי וטוב שכך מן אלייב - היה פשוט אדיר אין עליהם הלהקה הכי טובה בארץ לדעתי ומביאים את ההופעות הכי טובות שהייתי בהם בשבילם באתי יוזלס - היה טוב לראות אותם אחרי כמה חודשים שלא הייתי בהופעה שלהם וכמובן שמאוד נהנתי (באיזה שהו שלב איזה אידיוט הכניס לי וואחד אגרוף לבטן ואז אמר "מצטער אחי אסיד" זה קצת הרס לי את ההופעה אבל חפיף) אה והיה הופעה מגניבה האמת של יוזלס כל מיני דברים מגוונים מה שבדך כלל לא יצא לי לראות שלהם (כמו שני שירים מדדז נוט פאנק, ראפ של עידו, לקשור את חרפק לאיקס - זה היה פשוט אדיר) יידקור - הייתי בערך בחצי הופעה רק אבל היה ממש מגניב הסתכלי מרחוק והיה ממש מצחיק באמת בעיקר שהסולן דיבר בעברית ואמר שהנסיעה באווירון הייתה קשה כי היה לו תחורים חחחח

seen clever

New member
היה טוב בהחלט

הורקור - זה נחמד..יש להם עוצמה אבל לא מי יודע מה אהבתי מן אלייב - להקה ממש מעולה..יודעים לתת הופעה טובה היה אווירה מעולה בפוגו והיה כיף כיף..חבל שהסאונד היה מעט מעפן יוסלס - היה סביר(מבחינת נגינה וכל זה) אבל זה מתחיל ממש להסריח אותם שירים(מילא אותם שירים..זה אפילו אותו הרצף). השיר החדש ההוא ממש על הפנים הרומיו ג'ולייט משו...גרוע בהחלט יידקור - אחחחחח איזה כיף..היה שווה את הציפיה..להקה שממש יודעת לתת שואו היה פשוט גדול נורא נורא נהנתי בהופעה שלהם אווירה מעולה..(לשם שינוי לא היה פוגו אלים מידי..יחסית) קיצור ערב מצויין..! אני כבר ממש לא יכול לחכות להופעות בכפר סבא

maxbass

New member
איזה כיף היה../images/Emo9.gif

כל כך הרבה קטעים מצחיקים היו שם.. הורקור, למרות שהמוזיקה לא הייתה הכיייי משו, השואו שהם נתנו היה פשוט ענק
חחח.. ופוגו על הבמה בסוף ההופעה היה מצחייייק מאן אלייב היה סתמי יוזלס נתנו כמה יציאות טובות יידקור היו מצחיקים בהחלט שואו ענק!!!!!!!!! היה כיף, נורא נהינתי:)

strungout

New member
היה ענק

מאן אלייב היו ענקיים! הכי מגניב היה שלל הצורות בהן החבר'ה של וייס ורסה בסטייג' דייבינג
את תגובתי להורקור
ניתן לקרוא בשרשור אחר יוסלס נחמדים , עשו את feeling wrong . ויידקור היו ממש טובים, למרות שהגיטרה נשמעה קצת עמומה אכל חפיף.. באמת מה שנשאר זה לחכות להופעות בכפ"ס

למעלה