ההופעה בבארבי

KamikazA

New member
טוב הסיכום שלי

woreXcore - בהחלט אחת הלהקות הטובות בארץ, להקה אנרגטית עם הופעות בנות זונות, מי שחושב אחרת יכול למצוץ לי מן אלייב - רוב ההופעה הייתי בחוץ, לא הכי מעניין יוסלס - אחלה הופעה, יותר טובה משאר ההופעות שלהם בזמן האחרון יידקור - בהחלט אחת ההופעות הכי טובות שהייתי בזמן האחרון, מי שרוצה יש לי על המחשב קטעי וידאו (עם חרא סאונד) מההופעה ותמונות

KamikazA

New member
כן

למה? ומי שרוצה יש לי תמונות מההופעה וסירטונים של 30 שניות ככה, יש אחד מגניב של הוא היושב

MxIxAx

New member
הרגזתי חברה שלך בפוגו קצת:)

זאת הייתה מורן מרמת השרון במקרה?

KamikazA

New member
כן

ואנחנו לא חברים פשוט סתם ניטפלת אליה בפוגו, ואני דיי שונא כאלה אנשים

KamikazA

New member
אני אשלח באיי סי קיו

אבל הסאונד שם דיי חרא, יעני יותר מידי טרבלי, אבל האיכות של הוידיאו עצמו לפנים

Stormtrooper

New member
הפקת לקחים

יידקור לא מקצועיים בגרוש. זה גדול, ככה זה צריך להיות. היה כיף לאללה. אני מחכה לכפר סבא. אבל זה רק בגלל שאני רוצה לראות הופעה של נקמת עוללים, שזה דבר שכבר הרבה מאוד זמן לא היה. הור קור. זאת הפעם הראשונה שאני רואה את הלהקה הזאת. בטח לא האחרונה. הם היו מעולים. קצת קשה לי לשמוע מוסיקה כזאת, אבל ההופעה היתה מלוטשת, מאוד עוצמתית ומוצלחת. חוץ מהמזרון האנושי (שאני לא מכיר, החלפתם אותו?) שהיה קשור לאיקס המעצבן, הכל היה אחלה. It blew me away. מאן אלייב. לא עשו סאונד לפני ההופעה וזה ניכר בשני השירים הראשונים. חוץ מזה, היה מגניב לאללה. אבל היה סט קצת קצר, לא? יוזלס איידי. אחלה, או משהו. אבל אתם צריכים לנגן את השיר החמישי מהדמו (אל תצפו ממני לזכור איך קוראים לו)

למעלה