הדמויות

MrS TiNkErBeLL

New member
הדמויות

הלוו? מישו כאן? חיחחיחיחי אני אומרת בואו נעשה כאן משו :] כל אחד יגיד את דעתו ביחס לדמויות.. say what? :] בכל אופן דעתי :
ריימונד - הוא פסדר, הואקצת מעצבן עם הגישה שלו לדברה חח הוא באמת מאוד מפחד מההורים שלו ומסכנונה דברה זה משפיע גם עליה
דברה - אותה אני די אוהבת היא נהדרת , היא משתדלת לרצות שם את כולם ואפילו סובלת תחרא של מארי :]
רוברט - רבר לא יעזור לכם כלום הוא מקופח בדיוק כמו שהוא מציג תצמו הוא כל כך מאמיי ומארי דואגת רק לריימונד לרוברט מגיע קצת יותר קרדיט על מה שהוא עושה ;]
מארי - מה נראה לכם? חחח כולם חושבים עליה בערך אותו דבר - רק שלא תהיה קרובת ם שלנו ואנחנו מרוצים
פרנק - בעעע עצלןן :]] לוב יו

europe1990

New member
נחמד:

ריימונד- דמות מאוד הומוריסטית, בעלת סארקזם , יש לו את העקיצות שלו כלפי האח "המקופח", הוא יודע שהוא כביכול הבן "המעודף" ולכן הוא מנצל את זה..(יכול להיות שהוא לא מודע לזה) הוא מאוד נאיבי ותמים, והפחד שלו מהורים בהחלט מוצדק-(הרי אל תשכחו שההורים גרים בבית ממול).אבל הוא לא החלטי.. דברה- היא מאוד מקסימה, יש לה נטייה למצבי רוח(וזה מובן לחלוטין). היא לא נותנת למשפחה שלה להפריע לה, היא יודעת מה היא רוצה, ויודעת איך להשיג את זה, אין לה בעיה להיכנס לעימותים עם מארי או פרנק. דברה היא היותר אוביקטיבית שבמשפחה רוברט- הדמות שאני יותר אוהב בסדרה, מה נגיד עליו, הוא מאוד מצחיק, נעלב בקלות, אדם בעל מוסר, שוטר,הוא המקופח, הוא זה שכול הדברים הרעים קורים לו, הוא התלותי, אבל הוא הדבר שמחבר את המשפחה! מארי- מה נגיד, ומה נאכל- כמו שנאמר פה "שלא תתקרב יותר מידי" פרנק- "מארי איפה החביתה שלי", דמות עצלנית, רגזנית, חסרת אופטימיות, תקוע עדיין בנוערים שלו..בעתיד אני שואף להיות עצלן כמו פרנק!

למעלה