הדילמה-האם לרשום כאן את דעותי

RanDomiZe

New member
חיפאית אני קולט רוגז אצלך...

אז קודם כל תירגעי ומהררררר
. מה שכתבתי זה מניסיון לא כתבתי את זה בגלל שסתם בא לי.הרי השאלה הראשונה של בחורות בד"כ זה או:"יש לך תמונה"?(לא, לכי מפההה) או:"מה אתה עושה בחיים" ואם אני עונה שאני עובד אז היא רושמת לי בפליאה:"מה אתה לא לומד"???????? אז לא לא בראש שלי כרגע ללמוד. מה שאני מנסה להגיד זה שבחורות באנטרנט(ואלי גם בחורים.לא יודע,לא ניסיתי)מחפשות את ה mr. perfect וזה מעצבן אותי.כי אם אני נראה לה מבחינת זה שאנחנו זורמים בשיחה אז היא מחפשת:"רגע אולי אתה לא לומד ואולי אתה עובד בעבודה שלא מתאימה לי ואולי ואולי". יש לציין שלא כולן ככה ולא התכוונתי להכליל.

RanDomiZe

New member
חיפאית אני קולט רוגז אצלך...

אז קודם כל תירגעי ומהררררר
. מה שכתבתי זה מניסיון לא כתבתי את זה בגלל שסתם בא לי.הרי השאלה הראשונה של בחורות בד"כ זה או:"יש לך תמונה"?(לא, לכי מפההה) או:"מה אתה עושה בחיים" ואם אני עונה שאני עובד אז היא רושמת לי בפליאה:"מה אתה לא לומד"???????? אז לא לא בראש שלי כרגע ללמוד. מה שאני מנסה להגיד זה שבחורות באנטרנט(ואלי גם בחורים.לא יודע,לא ניסיתי)מחפשות את ה mr. perfect וזה מעצבן אותי.כי אם אני נראה לה מבחינת זה שאנחנו זורמים בשיחה אז היא מחפשת:"רגע אולי אתה לא לומד ואולי אתה עובד בעבודה שלא מתאימה לי ואולי ואולי". יש לציין שלא כולן ככה ולא התכוונתי להכליל.

חח.. למה רוגז? באמת שלא זאת הכוונה

זה שאני כותבת עם הרבה סימני שאלה וקריאה לא אומר שאני עצבנית ורוצה לקבוע עובדה , אלא בגלל שאני אוהבת להשתמש בסימנים האלו
תראה , מה שכתבת כל כך מוכר לי כי זה בד"כ מה ששואלים אותי ישר בצ'אטים יש לך תמונה ?מה את לא סטודנטית? ככה שכנראה יש דבילים משני הצדדים ותמיד חושבים שהשני הוא הלא בסדר מתי נגיע לעמק השווה? בנות מתלוננות שאין בנים רצינים? בנים מתלוננים שאין בנות רציניות? אז איפה פאקינג שיט כל הרצינים והנורמליים?
כנראה בגלל זה בקושי יוצאים זוגות מצ'אטים, קשה למצוא את הבודדים והבודדות אי שם....

לכן אנחנו פה

הפורום היא דרך נוחה יותר כדי לגשר על ה"חביבות" של הצאט(חיפשתי מילה יותר טובה
). פה אפשר להכיר יותר אנשים, בדרך אחרת. כי רובינו פה ללא בני/ות זוג. וגם ליצור חברותא מסוג אחר.

RanDomiZe

New member
אני נורמליייי....וגם אלה נורמליתתת.

ןבלי קשר אבל משהו שמאוד מעצבן אותי... אחרי שבוע שהורדתי 2 וחצי קילו אכלתי עכשיו בארוחת שישי והעליתי הכל בחזרה ועוד חצי קילו
ידעתי שהייתי צריך להיות איסלאמי

מי אמר שאני נורמלית?../images/Emo12.gif

לא נורא מאמי, נוריד את זה ביחד, טוב? אני יעודד אותך ואתה אותי. אל תצטער, כולנו בני אדם, נשמה. מותק הכי טוב זה להיות מי שאתה, ככה אתה בלי פוזות והכל. להנות מהכל ובמידה.

תגדיר נורמלי...

מי יקבע לי מה נורמלי... אני טוען שאני נורמלי וזה העולם שמטורף...

דבר ששמתי לב

צפיתי עכשיו בסרט "החתונה היוונית שלי", אני מניחה שחלק מפה ראו. והדבר הכי כואב הוא שהקשר של הבחורה עם המשפחה שלה הוא לא אותו דבר כמו של הבחור עם משפחתו. אנחנו יותר דקדקניות, יותר אכפת לנו מהמשפחה שלנו מההורים שלנו, כך שאנחנו לא מוכנות לוותר על דעתם בניגוד לבחורים. בכל אופן, רוב הבחורים הם שפוטים של בנות זוגותיהן, במידה מסויימת.

RanDomiZe

New member
אלה את מה זה טועה...

אין דבר כזה קשר של בחורה לעומת קשר של גבר עם ההורים.הכל תלוי בבנאדם.בקשר לסרט ראיתי אותו ואני יכול להגיד לך שבסרט הזה באופן ספציפי הראו את ההבדל בין משפחה ים תיכונית חמימה לבין משפחה אמריקאית קרירה.ואני יכול להגיד לך שגם בארץ קיימות התופעות האלו.ואני שוב לא מכליל.

M a x i m A

New member
../images/Emo45.gif ולי יש תואר ראשון ואני נאלצת

להסתפק בעבודה זמנית בשירות לקוחות שבכלל לא קרובה לתחום לימודיי...

bhmi100

New member
תגובה לחיפאית בפרט ולכולכן בכלל.

ציטוט"רוב הבנות ( הרציניות) די מעדיפות לדעתי להכיר את הבן אדם שעומד מאחורי הפרצוף " -לא נכון באתרי הכרויות באינטרנט רוב הבנות רוצות קשר רציני אבל רק כשתשלח תמונה (והרבה פעמים רק מעל ל1.8 מטרים)(כמובן שהן לא שולחות בחזרה אם הם לא מעוניינות -אני חושב שאני בנאדם די מעניין וגם חכם (עושה כעת תואר II) , למרות זאת אין מספיק בנות שמעוניינות להכיר אותי. -מה שנרשם כאן לא נמחק וזה לא תמיד מבטא את דעותי לפעמים אני מוציא קצת עצבים .(ראו 5 שורות למעלה) --אם הייתי אומר לנשים בלשון יותר חלקה ופחות נחרצת הייתה לי כבר חברה ומלא מחזרות (הלוואי) (חוץ מזה דעותי חורגות מהמוסכמות והרבה נשים מאוד אוהבות ללכת אם המוסכמות) -סוג הקשר שאני מחפש -לו הייתי רושם אותו אז מעט מאוד בנות היו מגיבות באופן חיובי.

עדו25

New member
מה לא מובן לך

בוודאי שהוא מחפש בחורות רציניות. באינטרנט אין דבר כזה "סטוץ" - הס מהזכיר השם ירחם.

למעלה