הגעתי למסקנה שאני לא מכירה פה כמעט

amit1198

New member
אני....

חדש בפורום מדריך בבני עקיבא כבר שנה "שכן" של סופסופ גר בשומרון

שטופ

New member
|זיגידביל|טוב, אני.

אני נוהגת לנהל שיחות עם זיגי. המורה שלי מחרפנת אותי
מחר אני ברמג"ש
(ממש מוזר
)

Cat the Tiger

New member
הגיעה הזמן שאני אכתוב

אני בן 18 ולומד בי"ב(אולי קצת מוזר-השנה מסיימים ;] ), אני אוהב ומתעסק בכל התחום של סלולאר, מחשבים, אינטרנט ועוד (לא סתם מתעניין)... מה עוד? אולי זה ישמע מוזר(ביקשת..) - רוצה חברה לחיים ;) זהו לבנתיים. יומעולה ומדהים לכולם!!

טוייב...גם אני רוצה:)

--->אני משוגעתתתתתתתתתתתת על יצפאן וציפי שביט
הם פשוט מדהימים אותי כל פעם מחדש!!!!!! --->אני עובדת על 60 איש כבר חודש ואף אחד לא עולה על זה! --->קורה לי דברים טובים בזמן האחרון ב"ה!!

../images/Emo84.gifאניניניניני

טוב,
אני שונאת שוקו, שוקולד למריחה וגלידת שוקולד ולא מסוגלת להתקרב לזה! (אוהבת
רק שוקולד מוצק...)
כנראה שאני עובדת בחנות בגדים בשבוע הבא (יש!)
היום ניתחו לי את הכתב גרפולוגית והסתבר שאני בן אדם טוב לב ו-3 אותיות שלי מעידות על זה (מתוך 3 שיכולות להעיד על זה
), אני צוסרת בתוכי הרבה דברים ולא מוציאה החוצה אבל מצד שני אני בן אדם משוחרר... אני מאוד ספונטנית ולא דואגת יותר מדי... ועוד כמה, לא זוכרת... והכל היה נכון

../images/Emo84.gifלפי מה שהבנתי שבדקו

את הכתב שלי: האותיות ש, ל ו-פ מעידות על טוב הלב ככל שהחלל שלהן יותר "שמן הלב יותר רחב (שמן...) לי נגיד יש ל, ש ו0פ בלוניות כאלו... האותיות לי לפעמין עולות אחת על השניה וזה מעיד על שאני עוצרת בתוכי הרבה דברים, לעומת זאת יש לי רווחים בין מילה למילה מה שמעיד על שאני כן משוחררת ולפעמים לא מתביישת להגיד מה אני חושבת... יש לי הבדלים בגדלי האותיות מה שמראה שאני אדם מאוד רגיש (זה כל כך נכון!). הכתב שלי נוטה לצד ימין מעיד על ספונטניות, לא דואגת למה שיקרה אחר כך ולא מקובעת מאוד ודאגנית! זה מה שאני הבנתי, היא גם אמרה שיש משהו מיוחד ב-ע וב-ג שלי שהיא לא זוכרת מה זה אומר... אה והיא גם אמרה שהגובה של ה-ל מעיד על הרמה שאני מחזיק מעצמי והגאווה שלי, הצ'ופצ'יק שלי היה קטן וזה מעיד שאני לא תמיד שמה את עצמי במרכז... וזהו ממה שאני זוכרת! אולי יש עוד...

midrashiya

New member
חחח מה שמצחיק בגרפולוגיה

הזאת זה שהמנתחים אף פעם לא אומרים עליך דברים רעים......

../images/Emo60.gif זה מה שטוב!

אני לא צריכה שיגידו עליי דברים רעים, אני מודעת אליהם. אם כבר אני משלמת כסף אז שיגידו עלי דברים טובים ולא רעים.

Cat the Tiger

New member
אין דברים רעים?

חבר שלי פעם אמר לי שאם הסוף של ה `ת` ארוך זה אומר שאני מתלהב.. משהו כזה(?!). אבל הוא לא גראפולוג!

תלוי מה אתה רוצה לדעת

אפשר לדעת עליך המון דברים רעים. אבל ברור שאם מישהו סתם שולח להנאתו ניתוח ורוצה לשמוע ת'דברים הטובים עליו, יגידו לו ת'טובים, לא?..

../images/Emo60.gif חחחח

איזה מגניב. אני כל כך אוהבת את זה. מעניין מה יגידו עליי. תגידי זה עולה כסף? וכמה?

amit1198

New member
את נשמעת....

נשמעת יותר כמו גברת מושלמת.... את כל זה היא למדה מכתב היד שלך?

והנה שלי

אני לא ממש אוהבת קולה אבל עם פיצה בד"כ אני שותה איזה כוס.
בעז"ה השנה אני אתחיל ללמוד ערבית. יש אנשים שלא דברתי איתם מלא זמן אבל אני מתפדחת להתקשר אליהם
ואיך המוזרויות של אנשים עוזרות לך להכיר אותם יותר טוב?

למעלה