הגמר הגדול של "לא נפסיק לרקוד-מלחמת העולמות"

drnaji

New member
עדכון - ההכנות לגמר והאורחים בגמר [הפתעה]:

אובכן,בגמר הגדול [או בשמו הנכון - התוכנית שתעניק לאיביצה את הנצחון ובצדק
] יתארחו: בועז מעודה שירי מימון זוכת נולד לרקוד 2 - יוליה איגלניק ומי שהגיע לו לזכות בנולד לרקוד 3 אם ההפקה לא הייתה מתגייסת למען הקופ הקופצ [נתנאל] - ארתור אסטמן
הנה כל העדכונים מאתר מאקו http://www.mako.co.il/tv/dance/specials/Articles/itemId=ba242fb37b46f110VgnVCM2000002a0c10acRCRD

drnaji

New member
הגמר הגדול של "לא נפסיק לרקוד-מלחמת העולמות"

בטרם עת,מסתיימת לה העונה שלנו. כל מה שקשור לגמר הגדול נא לשרשר לפה.

drnaji

New member
מתמודדי הגמר:

איוויצה באגו- עולה חדש מקרואטיה, שכבש את הקבוצה של דוד והצליח לערער את אונה. הוא הוכיח לכולם שגם אם קושרים אותך לרקדן אחר, עדיין לא מפסיקים לרקוד. בואו לצפות שוב בכל הקטעים של איוויצה.
תומר יפרח- נציג מקבוצת הסטודיו, שכבש את השופטים בטכניקה והדיוק שלו בתנועות והוא גם הוכיח שבן אחד יכול להשתלט על שתי בנות בטריו עם רונה וקים. הדואט שהביא אותו לגמר היה החיבור המפתיע בינו לבין הברייקר מיקסר. היזכרו בכל הביצועים של תומר.
נופר חסן- הפלפלית של אונה, שזכתה בחסינות כשגברה על לימור, אפרת ומישמיש ואף זכתה לכינוי "חיים שלי" מצידו של ג'וס. צפו בכל הקטעים של נופר.
רפאל בנימין- ללא ספק, ילד הפלא והפתעת התוכנית. רפאל הוכיח לכולם שגם מי שלמד לרקוד לבד יכול להתחרות ואף לנצח. בואו לראות שוב את כל הביצועים של רפאל. העתקתי את זה מאתר מאקו כי אני קם לבסיס בעוד כ..4 שעות

התחיל רע

אין ספק שהגמר, בדיוק כמו רוב העונה הארוכה, התחיל רע:S אני עדיין לא מבינה מה רפאל עושה שם. חוץ מנוכחות אין לו כלום! הבחור פשוט לא רקדן בואו נודה בזה... וכל הקטע הזה של להביא פול אומנים כדי אולי לגרד עוד כמה אחוזי רייטינג פשוט בולט מידי בצורה די בוטה. אני נאלצת להגיד שוב, חוץ מהריקוד פתיחה שאליאור פשוט הפציץ בו...אני בספק אם זה הולך להישתפר:S

liron98

New member
../images/Emo99.gifאיזה זוג!!../images/Emo99.gif

איביצה ונופר!!! מקום ראשון ושני בגמר הזה

spoop

New member
וואו!! נופר המנצחת הגדולה של הגמר! הגיע לה!

רק חבל לי לראות שהתוכנית הסתיימה בקול ענות חלושה... הגיע לנופר הרבה יותר מזה!

HuB22

New member
כל הכבוד לנופר - נציגת ההיפ הופ

איביצה טוב , אבל הוא באמת שחצן. איך הוא נפגע שמרקוס אמר לו את זה ואיך הוא עיקם פרצוף שנופר זכתה . נופר היא רקדנית נשמה עם שמחת חיים ומגיע לה!

Lital1989

New member
חחח גם אני שמתי לב..../images/Emo39.gif

איך שהוא עיקם פרצוף שנופר זכתה.. איזה כיף שהיא זכתה בסוף! P:

פרינז

New member
כן...גם שמתי לב לזה

ת'אמת עד עכשיו ממש אהבתי אותו אבל עכשיו בשידור הפעם הוא באמת היה נראה שחצן ויותר מדי בטוח בעצמו חבל כי יש לו גם קסם שונה כזה כשהוא לא מרוכז בעצמו הקליפ למטה ממש משעשע

האמת

שיצא לי להיות איזה שלוש פעמים בתוכנית בקהל...ואת רואה את החוסר התיחסות שלו...זה די מגעיל ואם את שואלת אותי זה גם מה שהביא את הקבל להצביע לנופר ולא לו. לא שאני בעד הערצה מטורפת כמו של הבנות שם...אבל החוסר התיחסות שלו, הוא אפילו לא טרח להסתובב לכיוון הקהל, זה היה מזעזע. בניגוד לרקדנים אחרים, שעם הצניעות והכל הראו יחס. שורה תחתונה מי שבאמת היה אמור לקחת את הגמר הזה הוא אליאור...אבל גם נופר מתקבלת :)

Lital1989

New member
חחח כן...../images/Emo39.gif

גם דוד הראה פרצוף דיי מאוכזב. האמת שעד שמרקו אמר שהוא שחצן היה נדמה לי שרק אני שמה לב לזה... כי בכל מקום אני שומעת שכולם אוהבים אותו... אבל כנראה שלא

פרינז

New member
הסיכום שלי לכאילו גמר

הרגיש יותר כמו פרק נוסף בתוכנית משאר גמר היה את כל הרקדנים שלא ממש נחו מאז שעברו הדחה שבוע שעבר צביקה הופעה לפני החדשות היום בערך בשש ואמר שיהיה קרב בין ההיפ הופ לסטרייט ואז בחדשות תיקנו אותו והיא אמרה שזה יהיה עם סטודיו.... הריקודים עם מעודה לא היו משהו לדעתי ודי משעממים איביציה בהחלט רקדן מעולה, היה נראה שהוא נעלב שם מההערה של מרקו ונהיה חמוץ. ועוד קצת על הריקודים...הסולו של נופר היה ממש מגניב...איביציה היה יפה....תומר ורפאל היה מיותר..באופן כללי הם היו מיותרים בגמר אבל זה משהו אחר צביקה מעצבן כרגיל בדיחות שלא קשורות לא כלום ואף אחד לא צוחק. נעמי בדילמות מרקו אומר את האמת מיכל מתעצבנת ועידו מגלה את הרקדן הכי מדהים שהוא אי פעם ראש שוב ושוב ושוב כמו בכל עונה ומוזר שצביקה לא אמר בסוף את הדבר הכי חשוב שבמלחמה ההיפ הופ ניצח!

Runt

New member
הסיכום שלי

טוב אין מה להגיד.. כל הפאשלות והמגרעות של התוכנית נובעות משתי סיבות: הקטיעה שלה בטרם עת והעובדה שהיא עלתה למסך בפורמט לא גמור ולא ברור. טוב, ועוד סיבה שלישית שהיא צביקה הדר. חוצמזה אני חייבת לציין שאני נורא אוהבת איך כמה שופטים [ומיכל בעיקר] מגיבים לנעמי כאילו שהם מתעבים אותה. אני יכולה להבין אותם עם כל ההתלבטויות שלה. עד ככה לגבי הסולואים: כולם היו מאכזבים לדעתי, אפילו של נופר שדווקא נתנה בראש אבל כנראה הכוריאוגרפיה מנעה ממנה לתת גם בשאר הגוף. תומר פשוט נראה נשי וסיסי בטירוף, היה לי לא נעים לצפות במיוחד כשמנגד היו 3 בחורים מדליקים. אישית אהבתי את העובדה שרפאל החזיר את המסכה וגם את כל השטיקים והמוזיקה אבל לא זוכרת שם הרבה מידי ריקוד. ואיוויצה היה ממש ממש wtf. כאילו מה, עוד סיבה לשים אותו בלי חולצה ולמשוך עוד רייטינג? יחסית לכמה שהעונה קצרה זה לא מנע ממני כבר לשנן בע"פ את מיקום ומבנה הפטמות שלו. אהבתי את העובדה שזה היה שונה אבל לא מתאים לגמר, כי מה לעשות הרבה ריקוד לא היה שם. יחד עם זאת אהבתי שבכל סולו השתתפו שאר המשתתפים בין אם זה עזר או הפריע למתמודד עצמו. עכשיו לדואטים: איוויצה ונופר - אמאאאאא! מהמם. רפאל ותומר - אשכרה מי ידע שתומר יהיה טוב בקראמפינג אבל היה מפוזר ומשעמם. רפאל ונופר / איוויצה ותומר - לא ראיתי הרבה בגלל הפרצוף של בועז מעודה. בחיאת זה היה כ"כ פתטי הנסיונות האלה להעלות את הרייטינג עם אחוות כוכב נולד ושאר התוכניות שצולמו באותו אולפן. אבל בכל מקרה הדואט של איוויצה ותומר היה יותר חזק. נופר מנצחת ואני בעד כי אני חושבת שהכי מגיע לה :)

liron98

New member
מגיע לה!!!!../images/Emo47.gif../images/Emo106.gif

וכל מילה מיותרת...

liron98

New member
../images/Emo88.gifנצחון לאיביצה ממש לא בצדק../images/Emo11.gif../images/Emo88.gif

שירי
איזה זלזול בכל הקטע הזה.. תמיד נתנו למתמודדים לפחות שבועיים כדי להתכונן לגמר ועשו איזה ספיישל. עכשיו גם את זה אין להם והגמר יוצא בדיוק אחרי שבוע. בושה!

drnaji

New member
אני חייב להזכיר לך משהו:

בתחילת העונה אמרת שאין סיכוי שמישהו מההיפ-הופ יזכה כי 3 מתוך 4 השופטים באים מרקע קלאסי.. אני לא חייב להזכיר לך מה הייתה התושבה שלי!!! אני דורש לקבל חיבוק כפיצוי

למעלה