הגיון....

Sith Master

New member
הגיון....../images/Emo19.gif

היי. מזל טוב על הפורום. אני לא צופה בסדרה, כי פספסתי פרקים ולא רציתי להרוס לעצמי. בכל מקרה, משהו נראה לי מוזר. נניח שהעונה השניה היא יום אחרי העונה הראשונה. זה בסדר. אבל בעונה 15 זה יהיה 15 שנה אחרי, ואז יראו את הזדקנות השחקנים. ואם זה כל פעם ייראה יום בשנה, אז זה טיפה לא הגיוני, כי לא הגיוני שרק יום אחד בשנה שווה שהתרכזו בו. זהו, חוצמזה, אני בטוח שאני אהב את הסדרה כשאני אראה אותה, וקיפר סתרלנד הוא שחקן מצוין. ביי ביי

Siriusnip

New member
דין, אתה טועה../images/Emo15.gif

אתה לא ראית את כל העונה הראשונה, אז קשה לך להבין, אבל אם העונה הראשונה היא יום אחד, זה סבבה, וזה הלך מעולה, אז למה שלא יקרה את אותו דבר בדיוק עם העונה השניה, והשלישית והרביעית...?

Crossface

New member
ועוד משהו

אף אחד לא אמר מתי מתרחשת העונה השניה ביחס לעונה הראשונה היא יכולה להיות יום אחרי, יומיים חודש שנה וכו'

mishmesh

New member
אמרו דווקא מתי זה קורה ../images/Emo58.gif ענק

מייסון אמר באחד הפרקים הראשונים של העונה השנייה שכבר עברה שנה וחצי מאז מותה של טרי, כך שניתן להבין מזה שהעונה השנייה מתרחשת שנה וחצי אחרי העונה הראשונה.

GreeCheeMan

New member
../images/Emo121.gifאני לא מאמין!!!!

קראתי בטעות את הספוילר בהודעה למעלה!!! הרסתי לעצמי את העונה!!!!! אאאאאאאאאאאאאאההההההההההההההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Siriusnip

New member
וואי, איזה מזל!!../images/Emo15.gif

כמעט וקראתי את הספויילר, וכבר קראתי 3 מילים, פתאום אני קולט מה אני עושה, ישר סגרתי את ההודעה. איזה מזל!

xander55

New member
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

ארורים תהיו, לא שמתי לב לספוילר, לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא, אני לא מאמין, הרסתי לי שני דברים היום.
ענקי ענקי ענקי ענקי טרי מתה???????????????? מה??????????? למה?????? לא, אל תענו לי מספיק הרסתם לי.

../images/Emo58.gifהגיון בסדרה הזאת?../images/Emo58.gif

זה לא החלק החזק
בעונה השניה, הדיחו את הנשיא בגלל שלא הסכים שעה אחרי שהתקיפו את לוס אנג'לס לתקוף את מדינות המזרח התיכון שהתקיפו. לג'ורג' בוש לקח יותר מחצי שנה לתקוף את אפגניסטן אחרי אסון התאומים אז איך לעזאזל הם מצפים שחצי עונה תראה אמינה אם נשיא מודח בגלל דבר כל כך לא הגיוני? לא יכלו למצוא עילה יותר הגיונית??

למעלה