הגברים שהכי רציתן לצאת איתם...

Mאיה

New member
הגברים שהכי רציתן לצאת איתם...

חייבת לשתף,קראתי את הכתבה הזאת בעיתון וחיוך נמרח לי על הפרצוף,רשימת גברים שבגיל 16 הכי רצינו לצאת איתם...ומצבם בעתיד,אותי זה הצחיק-מה איתכן? *הברמן*--כשאת יורדת לפאב כולם עושים לך כבוד.את החברה של הברמן.את יושבת על הבר,הוא מלטף אותך מהעבר השני,מערבב לך משקאות מיוחדים(וודקה עם מיץ תפוזים,טקילה עם ספרייט).כל מי שנכנס לפאב בא להגיד לו שלום.בחמישי בערב את הולכת איתו למסיבות הכי שוות ונכנסת מה-VIP.אף אחד לא רוצה לעשות לו צרות. ניוז פלאש--:על אף זריחת המועדונים,חבר מגניב(ועוד ברמן)זה לא כזה להיט בגיל שלושים,כשהגופיה חושפת קעקוע מכוער מאיזו נסיעה לאילת,מכנסי הפלסטיק המעצבנים מרשרשים מעל ניצני הכרס וכל מיני ילדות קטנות רצות לחבק אותו. בכל זאת--:עם קצת התאמות לתקופה,לכי על סומליה. מסקנה--:אם להתמקד בתחום האלכוהול,לא עדיף,נגיד,יבואן יינות מאיטליה? *הספורטאי*--את הסל מהשלוש שהוא קלע בדקה האחרונה הוא מקדיש לך.אחרי המשחק ולפני המקלחת הוא רץ אליך,הצופה הנלהבת,ונוטף זיעה הוא מחבק אותך כשפניו האדומות נוצצות מאושר.הוא מתכוון להיכנס להפועל בוגרים בשנה הבאה,ואולי את תוכלי להיות מעודדת. ניוז פלאש--:מה שנדמה לך כזיקפה מדהימה מתברר כמגן ביצים.מה שנדמה לך כזיעה סקסית הופך מצחין עם השנים.השעות שהוא השקיע במגרש מתבטאות בזה שהוא לא יודע לקרא בלי להזיז את השפתיים,ואת האסטרטגיות הוא מדיר מהבית ושומר למשחקים. בכל זאת--:אם הוא יגיע להשגים,תוכלו לקנות בית בצפון העיר ואת תתמקדי בשיפור הבלונד ובמפגשים עם נשות כדורגלנים(למשל)אחרות.מפתה? המממ. מסקנה--:אפילו בקלולס כבר לא מתייחסים לג`וקיס. *הצנחן*--הוא מגיע על הג`יפ הדוהר בכומתה אדומה וירכית אופנתית.רובה ארוך לו עד ברכיים,זקנקן צומח כבר יומיים,אבק דרכים בתלתליו וסקס אפיל שאין עליו.כל הילדות האחרות יודעות שיש לך חבר חייל ושאתם אפילו עושים את זה,כי כשנפגשים פעם בשלושה שבועות אין ברירה. ניוז פלאש--:מדי א` של קצין בקבע לא עשויים מכותנה,הירכית לא נראית כמו שמלה של גלית לוי,חורי האוורור האלגנטיים בבית השחי לא פותרים את הבעיה ולפאלם פיילוט אין השארם המפצה של אם-16.עם פיאט פונטו בעל לוחית שחורה אי אפשר לקרוע את המדבר,ועם המשכורת שלו לא ירשו לך להיכנס לחנויות בצפון דיזינגוף. בכל זאת--:מי שהדרגות הכסופות כן עושות לה את זה,כדאי שתברר את הסוגיות האדיפליות עם אבאל`ה ומלחמת לבנון. מסקנה--:זיון פעם בשלושה שבועות?שמישהי אחרת תרים את הפרחים לצה``ל. *הערבי*--הגנן הוא ערבי מכפר קרוב אל העיר,אבל לא קרוב מדי.הערבי שלך נטול תעודת זהות כחולה.ההורים שלך שותים איתו קפה אסלי אמיתי,אבל הם ימותו שבע מיתות אם הוא ייגע בך.לצורך זה את מזמינה אותו לחדרך,שם אתם דנים באקזיסטנציאליזם(הצעיר הערבי שלך גם משכיל) ומתווכחים על פוליטיקה.בסוף הוא מציע לך להתחתן ולבוא אל הכפר. ניוז פלאש--:כבר כמה חודשים שיש מלחמה,ויהיה לכם די קשה להיפגש.כל יציאה משותפת,גם בעיתות רגיעה,תסתיים במגע גופני קרוב עם שוטרת מג``ב.חתונה? באמת היית רוצה לגור ביישוב שכבר שנים לא מקבל חיבור לביוב ולכבלים? מה תעשי עם כל הילדים שתלדי ובלי טלטאביז? בכל זאת--:הגראס אצל הבן דוד ירוק יותר,מה שמקל על הדו קיום. מסקנה--:בשביל למרוד באמא אפשר פשוט לגהץ לה את הוויזה למוות. *הרופא*--הפעם הפנטזיה משותפת לאמא ולך,והיא כוללת בחור יהודי טוב וממושקף,סטטוסקופ,משרד ותעודה ממשרד הבריאות שמכשירה אותו לרפואה.תוכלי להביא לו סנדוויצ`ים לבית חולים,לבעול אותו בחדר הבדיקות ולקבל פרוטקציה בתור לקופת חולים. ניוז פלאש--:לפחות שבע שנים ארוכות מאוד של לימודים,משמרות של 34 שעות ומעלה,החלוק הלבן משמין בטירוף,הוא חייב לקנות בגדים יקרים ואת נאלצת לקנות בקסטרו,ובסוף הוא עוד בוחר בגינקולוגיה. בכל זאת--:בניגוד לנישואים עם רופא מתלמד,גירושים מרופא מומחה הם עסק משתלם. מסקנה--:גם ג`ורג` קלוני עזב את אי.אר. ויש גם את:....*הענק*,*המבוגר*,*הצרפתי*,*הרוקר*,*האופנוען*,*השושו*וה-*עשיר*. לא אלאה אותכם,ניתן למצוא את ההמשך בעיתון ``בנות העיר``...או שאפרט בהמשך,במידה ותהיה היענות.

מאיה היקרה.

חן חן על ההשקעה העמוקה בהבאת הקטע. מכיוון והפורום עוסק בפילוסופיה ולא בטייפקסטינג. אבקש ממך להבא, לא לפרסם הודעות שאינן בעלות עניין פילוסופי בפורום זה. כמו כן, כל ציטוט, העתקה או הבאת קטע ממקור שהוא אינו פרי יצירתך מחוייב בציון שם המחבר/ת, כתב העת בו הוא פורסם ותאריך הפרסום (הדבר מתייחס רק אל קטעים שפורסמו בעיתונות השונה. מעבר לכך, יש לקבל את אישור היוצר לפרסום אמנותו). אני סמוך ובטוח כי ישנם פורומים אחרים בהם תוכלי לפרסם ברוח מסמך זה. מעבר לכך, את מוזמנת לקפוץ לבריכת ההתדיינות הרלוונטית ולומר את אשר בדעתך. תא``י.

Mאיה

New member
תלתן היקר

ציינת את העיתון ממנו נלקח הקטע,עיתון``בנות העיר``...הקטע נכתב ע``י מעין זיגדון(אסור היה לי לשכוח!),גליון מס` 4,יוני 2001. ואני חושבת שעל כל נושא ניתן להתדיין...גם על כתבה כזאת. תקן אותי אם אני טועה(למרות שאני חושבת שלאחר דבריך עתה,אחרים לא ימצאו עניין בהתדיינות לגביי נושא זה). בכל אופן,אתה מנהל פורום זה,ומכבדת את בקשתך...לא אטריד את הפורום ב-טייפקסטינג...כהגדרתך. ערב נעים, Mאיה.

פליקס

New member
תגובה לתא``י

אני חושבת שאפשר לפתח שיחה מרתקת גם בנושא ``הגברים שרצינו לצאת איתם בגיל שש עשרה, למרות שלא עשיתי זאת מפאת קוצר הזמן... אם חושבים לעומק על הכתבה ששלחה מאיה הרי זו סוציולוגיה טהורה, ומהסוציולוגיה תמיד אפשר לצאת לפילוסופיה. תמיד. השאלה היא רק מה הייתה כוונתה של מאיה כששלחה את הכתבה. (נ.ב- הרשה לי רק לומר שתשובתך הייתה קצת, איך לומר, מרובעת. קח בחשבון שאף אחד כאן לא עבר אודישנים כדי להתקבל לפורום ולא כולנו גאונים צעירים) פליקס

פליקס

New member
מאיה היקרה!

יש, יש היענות!!! את הצרפתי, הענק האופנוען וכל השאר עכשיו!!! זה חומר משעשע. i liked it. כמה שזה נכון! אני מכירה אישית בנות שהברמן היה הפנטזיה מספר אחת שלהן ובקשר לספורטאי- החלום הרטוב, בעיקר החלק על מגן הביצים...

Mאיה ופליקס.

Mאיה ופליקס. בהחלט שעל כל נושא ניתן ואף רצוי להתדיין. אם תקראו כמה מן ההודעות הקודמות שלי, תבינו כי אין אני שולל דיון בכל נושא שהוא. לגבי כוונותיה של מאיה. ברור לי כי כוונותיה של האחרונה היו טהורות, ובסך הכל, ביקשה להכניס נופך הומוריסטי. אבל אני עדיין לא מוצא את ההקשר בין פילוסופיה, לבין תוכן המאמר. בנוגע לסוציולוגיה. אכן, ישנם לא מעט אגפים בסוציולוגיה שבנקל ניתן להופכם לדיון פילוסופי טהור. לטעמי, זהו אינו אחד שכזה (ואף לא ברמת הדיון הסוציולוגי). ***חדשה מרעישה*** גם אני איני גאון!!! כאחד האדם אני, אני שולל סלקציה בכל רמה שהיא. זאת הסיבה ששם הפורום הוא פילוסופיה ל כ ל. יתכן ותגובתי מעט ``מרובעת``. אך כפי שאני רואה את הדברים, `תפוז` מציע מגוון רחב של פורומים שניתן לבוא בהם לידי ביטוי, כמעט בכל תחום שהוא. כפי שציינתי בעבר, איני רואה מתפקידי כמנהל הפורום, לשמש כשוטר מוחות ודעות. תפקידי הוא לכוון ולתרום בשמירת צביונו של הפורום שלשמו הוא הוקם. זאת אגב הסיבה, שלא מצאתי לנכון למחוק את ההודעה. זאת אעשה רק במקרים הנחשבים בעיניי כרדיקליים ויש בהם מן הפגיעה במזיד. וכמובן רק לאחר שאתייעץ עם הנהלת הפורומים, ועם מנהלי פורומים ותיקים ומנוסים ממני. מכיוון והויכוח (התרבותי) לכשעצמו אינו תורם במאומה לדיון פילוסופי כלשהו, אבקש לחתום אותו בהודעה זו. והיה והנושא בוער בעצמותיכם, מוזמנים אתם להגיב באמצעות ה- e-mail. להלן כתובת תא ה - e-mail שלי : [email protected] תא``י. נ.ב : אני עדיין צוחק מן הקטע.

למעלה