הבעיות של מכבי עם המאמן קטש היו תרגיל

שימי1984

New member
הבעיות של מכבי עם המאמן קטש היו תרגיל

הבעיות של מכבי עם המאמן קטש היו תרגיל של ההנהלה והשחקנים שצביקה שרף יהיה מאמן מכבי, ואם ינצח אז יגידו שזה טוב שהחליפו מאמן בגלל הניסיון של צביקה, ואם יפסידו יעיפו כמה שחקנים כמו ביינום וקאמינגס... אני מאוד מקווה שמכבי תנצח היום בטורקיה את אפס פילזן במיוחד את דיוויד בלאט, שאת אליפות אירופה היה מזל אחד גדול שיש לרוסיה שחקנים כאלה טובים...

קטש

מכבי עשתה טעות שהחטימה אותו הוא צריך לצבור ניסיון או שהיו מביאים את צביקה שרף כמאמן ראשי וצביקה היה מקדם את קטש

מסכים אם כל מילה שלך

אבל לא נראה לי שעודד היה מסכים לכזה הסדר . לא נורא מה שהיה היה עכשיו צריך שמכבי תצא לדרך חדשה ועודד ילך לאמן כדי לצבור ניסיון ובזמן הנכון עודד יגיע למכבי כמאמן גדול מנוסה והעיקר הרבה קור רוח . בהצלחה הערב

Thierry Henry

New member
קראתי כמה ספקולציות כאלו.

נראה לי קצת מגוחך. שמעון מזרחי ופדרמן לא ילדים קטנים, הם לא עושים משחקים על חשבון הקבוצה. קטש היה תרגיל שיווקי , אבל גם מדובר באיש כדורסל מהגדולים שיש לענף הזה להציע בישראל. הבעייה של קטש היא שהוא לא פילפל ואולי מה ששחקנים כאלו היו צריכים זה יותר שריף, כי אין ספק שאחריי אתמול, קטש כן לימד אותם דברים ומכבי כן יודעת כדורסל.

אבי83808

New member
ברור שהוא לימד אותם

אבל כנראה לא מספיק. כי עובדה שצביקה הספיק להפוך דברים ביום וחצי שהיו לא עד המשחק ביום חמישי.

לדעתי גם תרגיל שיווקי

כמה שאני אוהבת את הבנאדם. מכבי התחילה לרדת מאוד במכירות של מנויים אבל לא בגלל המאמן, בגלל המכירים, והם ידעו שדבר כזה יביא קהל. קטש שקט יותר מידי וזאת הייתה הבעיה העיקרית

הוא צעיר הוא עוד לא למד לצעוק...הייתי מציע לו

להיות עוזר של צביקה שרף,גם מאמנים יותר גדולים ממנו התחילו ככה,אנחנו מכירים אחד כזה תורכי...

זה מה שקרה עם בלאט

ותראה איפה הוא היום. אני מזכירה לך שבלאט חזר להיות עוזר מאמן אחרי שלא הצליח להגיע להצלבה עם מכבי. אפילו ראו את העצבים שלי במשחק האחרון באותה עונה שהעתיקו אותו ליוון. היו צריכים להציע לו את זה לפני שהתפטר והוא היה שמח לעשות זאת לדעתי... גליל זה כלום לעומת מכבי והוא היה צריך לדעת את זה.

למעלה