הבלבוסטה ירדה מהפסים

balbala5

New member
אוקי בת../images/Emo13.gif בכל זאת אני חושבת שאת תמימה

כל יחצ"ן מתחיל יודע שכדי להצית אש בשדה קוצים מספיק רק ניצוץ אחד קטן . ואיך מקבלים פירסומת חינם לאירוע יחצ"ני כמו מימונה למסעדה ?(כולה מסעדה) שולחים מייל קטן שמדליק את מדורת הסקרנות של כתבי וואללה סלבס.(אגב אני לא אתפלא אם מילשטיין עומד בראשו של אותו משרד יחצ"ני). כותבים אימייל בזו הלשון : "כל כוכבי האח הגדול הוזמנו חוץ מפנינה שלא הוזמנה" ושולחים כביכול בטעות לוואלה סלבס (שימי לב שזאת אפילו לא היתה ההזמנה עצמה.) . שימי לב לכתוב אחר כך :"וואלה! סלבס הזדעקה מהקרע המחמיר וטילפנה לגברת מרדכי"... ואז מתחיל סבב טלפוני של קבלת תגובות מהצד של כוכי שלא טרחה לחזור ומפנינה טורנה שהגיבה כמו שהגיבה זה כל מה שדרוש כדי לקבל פירסומת חינם לאירוע יחצ"ני. בסיום הסבב הטלפוני מתנצלים על הטעות.

s7m42

New member
אוקיי יכול להיות שזה היה בדיוק ככה

אבל לזה דווקא אני יותר מאמינה- כולם פה הזדעזעו שהיא כתבה דבר כזה מעליב ולפי מה שכתבת היא כתבה את זה בכוונה בשביל יחסי ציבור אז אין מה להזדעזע ולהגיד שהיא רעה... לא שאני רוצה להגן עליה או משהו כזה, פשוט לא נראה לי שהיא תכתוב כולם מוזמנים חוץ מפנינה סתם לשם העלבה... זה יותר מדי טיפשי

k7y

New member
בלי שום קשר לכוכי, פנינה "ירשה" לעצמה

עוד כמה "אוייבים" ואני בינהם , פעם חיבבתי אותה היום כבר לאאאא. ההתנהגות שלה בתוכנית הייתה מאכזבת.

balbala5

New member
הזעזוע היה מוצדק כי היה כאן שימוש ציני ...

במריבה של כוכי ופנינה לצורך קידום יחסי הציבור של המסעדה של כוכי. אין לי ספק שכוכי מרדכי ידעה מזה ונתנה את אישורה ליח"צן באופן כל כך בוטה את המסעדה שלה. ואגב זאת אותה כוכי המתחסדת שהרימה גבה בהשתוממות מעושה ,כשדודי מליץ הגיע לתוכנית האח הגדול כדי ליחצ"ן את המסעדה שלו. הרי היא בעצמה באה על תקן בעלת מסעדה ואשתו לשעבר של....איציק מרדכי שהיה פעם שר הביטחון ושהיחסים בניהם נולדו כשהוא עוד היה נשוי לאישה אחרת.

s7m42

New member
אני מסכימה איתך

רק חושבת שבכל זאת יש הבדל בין לכתוב את זה בכוונה לשם יחסי ציבור לבין לכתוב את זה רק כדי לפגוע בפנינה..

LahavxB

New member
קוקסי מורדכי הבלבוסטה באמת איבדה את זה..

גועל נפש.. אבו גבר טיפשה. שתתקע לה המופלטה בגרון. מה שקנאה עושה לאנשים.. פנינה

k7y

New member
חחחחחחחח יא וואלי , קוקסי מרדכי??? חחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחח נקרעת מצחוקקקקקקקקקק. איזה שם המצאתם לה. חחחחחחחח

k7y

New member
חחחחחחחחח פנינה מלכה???? איזה של הצבועים

והצבועות???????? חחחחחחחחחחחחחחחח.

כוכי מסרה תגובה ל"גיא פינס" שגם פנינה מוזמנת.

אני לא מבין איך זה יכול להיות שהיחצנית תקבע מי מוזמן ומי לא בלי שכוכי תדע ? ולמה כוכי צריכה יחצנית ? היא לא זמרת, לא שחקנית ולא מנכ"לית בחברה גדולה.

k7y

New member
חוי האחת!~מה הקשר לקנאה, פנינה הוכיחה מיהי

בתוכנית של האח סלבס.

למעלה