הבאה בתור

riktal

New member
הבאה בתור

שלא תגידו שאני שוביניסטית - אני אעשה פעם בן ופעם בת (כמו במשחק של הילדים עם הפרח
). אוף- איזה עצבים - אין באייקונים תופים. טוב, אין מה לעשות - נאלץ להסתפק בזה:
שם מלא: Dianna Agron (דיאנה אגרון-קווין בשבילכם) והיא משלנו (יהודיה). תאריך לידה: 30/4/1986 (אוי, אם היינו יודעים את זה מראש, היינו חוגגים לה יום הולדת 24 ביום שישי האחרון
). נולדה בסוונה שבארגון. בילתה את שנות התיכון שלה בבית הספר " Burlingame High School" שבקליפורניה. היא הופיעה בטלויזיה בסדרות כגון: שרק, קרוב לבית, CSI ניו יורק, מספרים, ורוניקה מארס -זה המקום להגיד לכולם שנפתחה קומונה לכריסטין בל (ורוניקה מארס לאנשי הוט בעבר הדיי רחוק) בכתובת הזאת: http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?communaID=37834&r=1 הופיעה כהרפר ב-13 פרקים של סרטים קצרים בסדרה שנקראה: זה עולם של גברים שבויימו על ידי מילו ונטימיליה (נדמה לי שכך כותבים את השם שלו בעברית אבל תנסו אתם לתרגם: Milo Ventimiglia
!) – לנצח פיטר פטרלי בגיבורים. היא אף שיחקה בעונה השניה של גיבורים לצד מילו (יותר קל לכתוב רק מילו!
). כמו כן, היא הנחתה את פסטיבל המוזיקה הקטן בלוס אנג'לס שנקרא: תרנגולים מאוהבים (Chickens in Love). השנה אפשר יהיה לראות אותה בסרטים: Bold Native , The Hunters ו- The Romantics. היא נבחרה, ביחד עם מפורסמים אחרים, להיות חלק מקמפיין בין לאומי של Wal-Mart's Ocean Pacific לאביב 2010 בעניין אופנה, סטייל ובידור במגזינים כגון: ELLE, TEEN VOGUE, SEVENTEEN ועוד. החבורה אף הנחתה מסיבה בלוס אנג'לס בסוף אפריל והם גם מופיעים במקומות שונים, כולל מסיבות פרטיות, מטעם הקמפיין. אבל היא הכי ידועה בתור קווין מ-GLEE. בחיים האמיתיים היא קרובה מאוד לליאה מישל (רייצ'ל) שאף היתה שותפה לדירה שלה בתחילת הצילומים של העונה הראשונה. היא צמחונית ולאחרונה היא אימצה כלב, לו היא קראה ג'וני. בראיון שנתנה לאחרונה היא חשפה שהיא מאוד אוהבת בתי קברות (!!!) בגלל שהם מקומות שקטים ורגועים (האמת, יש משהו בדבריה אבל זה לא הופך את זה לפחות מצמרר
!!). היא גם מאוד אוהבת את הסרטים של טים ברטון (אליסה בארץ הפלאות) בגלל שהיא אוהבת דברים כמו שלדים, גולגלות ושודדי ים (הכל אמת
!!!). בצד השמאלי שלה יש לה קעקוע שאומר: A LITTLE LAMB (שה תמים). היא נבחרה על ידי מגזין אנשים (People Magazine) כאחת מהנשים הכי יפות בשנת 2010. הטוויטר שלה – למי שרוצה: http://twitter.com/alittlelamb

riktal

New member
../images/Emo150.gif../images/Emo150.gif../images/Emo150.gif../images/Emo150.gif../images/Emo150.gif

riktal

New member
../images/Emo152.gif../images/Emo152.gif../images/Emo152.gif../images/Emo152.gif../images/Emo152.gif../images/Emo152.gif

riktal

New member
../images/Emo112.gif../images/Emo112.gif../images/Emo112.gif../images/Emo112.gif../images/Emo112.gif

riktal

New member
../images/Emo195.gif../images/Emo195.gif../images/Emo195.gif../images/Emo195.gif../images/Emo195.gif

riktal

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

riktal

New member
../images/Emo211.gif../images/Emo211.gif../images/Emo211.gif../images/Emo211.gif../images/Emo211.gif

riktal

New member
../images/Emo164.gif../images/Emo164.gif../images/Emo164.gif../images/Emo164.gif../images/Emo164.gif

riktal

New member
../images/Emo151.gif../images/Emo151.gif../images/Emo151.gif../images/Emo151.gif../images/Emo151.gif

riktal

New member
../images/Emo8.gif../images/Emo8.gif../images/Emo8.gif../images/Emo8.gif../images/Emo8.gif../images/Emo8.gif

riktal

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

riktal

New member
../images/Emo196.gif../images/Emo196.gif../images/Emo196.gif../images/Emo196.gif../images/Emo196.gif

yitzko

New member
אני לא הומו או משהו כזה אבל

בתור הבא תציגי את קורט!!

yitzko

New member
אני לא הומו או משהו כזה אבל

בתור הבא תציגי את קורט!!

riktal

New member
אין בעיה

מחר או מחרתיים אני אעלה את הסיקור על קורט.

למעלה