האמא והאבא של הפורום

taha15

New member
האמא והאבא של הפורום

נראה לי שאין יותר לפורום אמא ואבא וכל אוהבי הז'אנר הברזילאי מאוד עצובים... אם בכל זאת מישהו יודע, אז בבקשה עיזרו: האם אחרי בליסימה ימשיך ערוץ 3 במדיניות הזדונית שלו של שידורים בשעות לא סבירות וללא שידורי רצף של 5 פרקים בימי שישי כפי שהיה נהוג פעם? זוכרים? ושאלה נוספת, האם מישהו יודע משהו על איכות הטלנובלה שתשודר אחרי בליסימה? ונזכרתי,, האם יש סיכוי שערוץ ויוה ירכוש סוף סוף אולי את קשרי משפחה? או איזו טלנובלה ברזילאית טובה חדשה? אם למישהו יש תשובה אודה מכל הלב. תודה.

leila perez

New member
שלום לך וגם לחברי הפורום האחרים מברזיל-זיל

אני כותבת לך מבית אמי בברזיל, פה אני נמצאת לתקופת ביקור ולא אומר חופשה כי אני עובדת על הסדרות הבאות בערוץ 3 וגם בוויוה כבר אמרו כאן בפורום, אחרי בליסימה תבוא סינייה-מוסה(אני מסרבת לאמץ את השם המטופש שנתנו לה בכבלים ותביני כמה הוא מטופש כשתראי את הסדרה. זאת סידרה יפהפייה המדברת על תקופת העבדות, למעשה היא מתרחשת בשנה האחרונה של העבדות ושל המונרכיה בברזיל. באת היוצר של טרה נוסטרה. וב-ויוה, בנובמבר תתחיל סדרה חדשה בשם "עמודי החיים" -PAGINAS DA VIDA אותה אימא שלי אהבה מאוד ומשבחת. נראה. היא נראית לי קצת כבדה אבל מה לעשות, זאת העבודה. על סיניה-מוסה אני ממליצה בחום, אני נהנית מכל רגע. אבל היא טובה לאנשים רגשיים ורומנטיים שאוהבים תוכן ולא רק תככים מגעילים כמו שיש בבליסימה(חהחהחהח, זה לא סוד שאני לא אוהבת אותה כל כך). לגבי ערוץ 3 והשדורים החוזרים, נראה לי שרק לחץ מסיבי של הצופים יחזירו אותם. חיבוק גדול

למעלה