האם יש משהו שיוכל לעזור לי בחיפוש מ

nurithro

New member
האם יש משהו שיוכל לעזור לי בחיפוש מ

האם יש מישהו שמכיר ויכול להמליץ לי על מטפלת שתוכל לטפל בחמותי- חולת אלדצהיימר.אנחנו גרים בחיפה במקום מרכזי מאוד. בחברות כוח אדם מאגר המטפלות הפנויות מוגבל. ובד"כ מטפלת טובה נשארת במשפחה ואיננה פנויה לחולה חדשה. לחולי אלדצהיימר חשוב מאוד שהאדם המטפל יהיה דובר בשפתם במקרה שלי עברית. אחרת אין בכלל תקשורת... כרגע יש לנו מטפלת עולה חדשה מרוסיה שבקושי מדברת עברית. היא לא תמיד מבינה מה שאני מבקשת... לכן אני זקוקה לעזרה מכם תודה נורית [email protected]

אירילה

New member
עזרה בחיפוש מטפלת

באתר של העמותה ישנה רשימה של קנשי קשרמתנדבים העוסקים בעזרה וסיוע למשפחות חולי האלצהיימר. הרשימה כוללת את כל חלקי הארץ ,אני מבין שאתם מאזור חיפה ודווקא בחיפה ראיתי שיש הרבה סייעות באיזורך. מצ"ב הקישור גרשון

nurithro

New member
עזרה בחיפוש מטפלת

אני מכירה אישית את האנשים הפעילים בחיפה. אני אישית יושבת בקו החם בחיפה. אין להם יכולת לעזור בתחום זה. אני אשמח לקבל מידע ממשהו שמכיר אישית מטפלת ... תודה נורית

mokeren21

New member
כוח אדם לא יעזור לך הרבה .

מי שהם שולחים מגיע לכמה שעות ולפעמים זה לא מספיק . יש לך כמה אפשרויות תפנה לעמותת אלצהיימר אני בטוחה שהם יוכלו להדריך אותך ולתת לך את הכיוון שאתה צריך על מנת למצוא מטפלת לחמותך . דבר שני ידוע לי שביטוח לאומי יכול לשלוח לך אישה לכמה שעות בשבוע לעזרה תלוי בחומרת המחלה זה משהו שלדעתי מגיע לה בתור אחת שמשלמת ביטוח לאומי תברר את העניין . אני מקווה שהצלחתי לעזור מעט ..

למעלה