האם ייתכן וזה בזכותל המשתמטים?

תגובה שאהבתי

והשלב הבא ביטול שירות החובה. אסף בן דור , ירושלים (26.03.08) 1. והשלב הבא ביטול שירות החובה. ומי שמעוניין בכך ישרת לתקופה ממושכת יותר משלוש שנים תמורת שכר הולם (הרבה יותר משכר מינימום). כך ייתוספו מאות אלפי ידיים עובדות לשוק (כל אלה שלא יתגייסו) צהל ישיל מעליו את השכבות המיותרות של מצ"ח, קבני"ם, רופאים צבאיים נותני גימלים, בתי כלא צבאיים, עבודות יזומות בבסיסים וכו'. הביצועים של צה"ל ישתפרו ללא הכר כי הרמה המקצועית תעלה, העלות בטווח הרחוק תרד. יאפשר לבני השכבות חלשות להרויח כסף (אם לא בצבא אז בעבודה כאנשים חופשיים). האנטגוניזם נגד חרדי ייקטן... בקיצור כולנו נרויח! ------------- זה נעיייייייייים לי

koneko90

New member
על פניו זו הצעה צודקת כלפי

החיילים.. אך עוד 4 מיליראד ש"ח מידי שנה לביטחון.. הזוי :|

כמובן שזה מבורך , אין ספק שמגיע לחיילים יותר

אבל בכל זאת קשה לי להאמין שזה יקרה . הלוואי ואתבדה . ואם כבר מדברים על העלאה , אז מה עם המילואימניקים??

respecta1

New member
האוצר מתנגד להצעה..

אם הממשלה תתארגן על עצמה החוק הזה לא יעבור..

koneko90

New member
מבורך כן.

אגב, יש הציעו מאיפה ילקחו התקציבים למשכורות?

koneko90

New member
בלי 'יש'.

יצאתי רוסי.

baudrate

New member
לממן על ידי העברת המשכורות של שירות לאומי

למשכורות לחיילים, וביטול מענקי השחרור לשירות לאומי. זהו מקור בעל ערך. העמותות של שירות לאומי יצטרכו לגייס הכספים מנדבנים במקום לקחת מהמדינה. אני בטוח שהם יכולים לעשות זאת בנקל.

זה נחמד אבל זה לא יקרה

אין כסף לזה. עוד 4-5 מילאירד זה רק חישוב משכורות הסידרים.. ומה עם משכורות הקצינים והנגדים? גם הם יצטרכו לעלות בהתאמה, הרי לא הגיוני שקצין יקבל כמו חייל סדיר.. בקיצור אין לזה סוף

למעלה