האוטובוס הדו מפרקי

מצב
הנושא נעול.

4דדד

New member
האוטובוס הדו מפרקי

האוטובוס הדו מפרקי
הראשון תוצרת הארגז של דן הושק היום בצהריים,בטקס אמר שר התחבורה מאיר שטרית שמעתה חברות האוטובוסים לא יקנו יותר מכונות מוגמרות אלא רק תוצרת הארץ.דיווח:קול ישראל,יש למישהו תמונות?

מה זה דגם חדש

האוטובוס הדו מפרקי
הראשון תוצרת הארגז של דן הושק היום בצהריים,בטקס אמר שר התחבורה מאיר שטרית שמעתה חברות האוטובוסים לא יקנו יותר מכונות מוגמרות אלא רק תוצרת הארץ.דיווח:קול ישראל,יש למישהו תמונות?
מה זה דגם חדש
אוטובוס מחולק לשלוש קרונות

../images/Emo26.gif

האוטובוס הדו מפרקי

היום בשעה 10 בבוקר בתקיים במפעל "הארגז" טקס השקתה של המפרקית הרוכנת הראשונה של דן, בעלת מנוע עם הספק של 369 כ"ס, תקן יורו 3 והרכבה ישראלית כמובן. כמו כן הוזמנו כ 50 מפרקיות מדגם זה שעבמורול להכנס לשרות מנובמבר. יצא לי להיות בארגז בשבוע האחרון וראיתי את המיפרקית, אך לצערי לא הייתה איתי מצלמה. תמונות בקרוב

den tours

New member
איזה מספר היא?458 אמרו לי

היום בשעה 10 בבוקר בתקיים במפעל "הארגז" טקס השקתה של המפרקית הרוכנת הראשונה של דן, בעלת מנוע עם הספק של 369 כ"ס, תקן יורו 3 והרכבה ישראלית כמובן. כמו כן הוזמנו כ 50 מפרקיות מדגם זה שעבמורול להכנס לשרות מנובמבר. יצא לי להיות בארגז בשבוע האחרון וראיתי את המיפרקית, אך לצערי לא הייתה איתי מצלמה. תמונות בקרוב
איזה מספר היא?458 אמרו לי

תחשוב

למה זה המשך לישנות.
תחשוב
כשהיגיעו לדוגמא ה ELים למה לא המשיכו אותם מ43XX? ולמה את הנידרפלורים לא המשיכו מ 64XX? זה בכדי שתהייה הבדלה מכל דגם. 3XXX 4XXX מ.א.ן SL 200 6XXX מ.א.ן EL 200 ו EL 260 7XXX מ.א.ן נידרפלור למיניהם. 5XXX מ.א.ן מידיבוסים

mister K

New member
לפי מידע שקיבלתי

לא הגיוני, לדעתי יתחילו מ-500
ויתנו למפרקיות האלה את הסדרה 5XX
לפי מידע שקיבלתי
מספרי המפרקיות החדשות (כרגע 2 עומדות בחניון צ.ד) הם 458 ו-459. ידידינו אנדי נסע היום לצלם אותן. 48 שלדות נוספות כבר הגיעו לארץ ויורכבו בקרוב, משמע עד מפרקית 507. גם אני הייתי אמור היום ללכת לראות את המפרקיות. לצערי מסיבות שונות זה לא יצא אך אני מקווה לנסוע בהן בקרוב.

fireman

New member
3 הודעות למעלה כתוב

אני אבלע אותך מהפה הפעור שלי...
ב"ה והיא מרכב גרמני או ישראלי??? .
3 הודעות למעלה כתוב
"המפרקית הראשונה עם מרכב ישראלי" אני לפעמים לא מבין אותך, אתה שואל שאלות מבלי לקרוא את השרשור לפניכן.

צחקן

New member
קראתי, אהבל חשבתי שמדובר בטעות.

3 הודעות למעלה כתוב
"המפרקית הראשונה עם מרכב ישראלי" אני לפעמים לא מבין אותך, אתה שואל שאלות מבלי לקרוא את השרשור לפניכן.
קראתי, אהבל חשבתי שמדובר בטעות.
ב"ה בהלעת התמונה שכן היחא נראת שונה מאוד מאוד מה SG האחרות ב"דן" וב "מטרודן".

מצב
הנושא נעול.
למעלה