ד.ט.

marillion

New member
ד.ט.

אין לי שום צל של ספק שבתוך איזו משוואה ווירטואלית שכוללת את איתן אורבך ודניאל טרקאי,הבחורה היא הנקודה החזקה.אילולא היא,אפילו גמר לא היה מגיע לרווק הנחשק.אני אישית זהיתי מכלול של תכונות טובות ובגרות מפתיעה וגם התנהלות נכונה לפרקים. אבל מה שצד לי את העין אצלה היה משהו אחר לגמרי...הבחורה הגיעה לווילה חדורת מוטיווציה(בדיוק כך,לפי דברי ענת שלזינגר),ממוקדת ומפוקסת על המטרה.אגב מטרה,בארכיון VOD של וואלה יש קטע מעניין מאוד בפרק 3,החל מדקה 20:50 בערך ,שמתרחש רק 7-8-9 ימים מהכניסה לווילה היא אותתה והראתה לכל הרוצה לדעת איך עושים עבודה יסודית ובהזדמנות ראשונה תפסה פיקוד ולא נתנה לשום דבר להשפיע עליה או לסטות מהמסלול כמובן שלניסיון שלה החל מגיל 17 במערכות יחסים רחוק מהבית היה משקל לא זניח--וזה לא נאמר פה בהכרח בקונוטציה שלילית. אם להשתמש בסוג של מטאפורה,היא עשתה מאיתן אורבך בדיוק מה שהגוים עשו עם ישו:תפשו אותו במסמרים...אני לא יודע אם איתן אורבך נישה להלחם בזה(במובן שהוא היה אמור לבצע מה שהתבקש במהלך התוכנית ושעבור זה שולמה לו בוחטה של כסף),אבל אם הוא כן נישה הוא נכשל כליל.שבכלל לא צריך להפתיע את אף אחד. וככה הדברים התגלגלו ואחרי 3-4 ימים הבחורה מודיעה(אצל איריס הפסיכולוגית) שהיא בקראש !!בחורה שבגיל 17 עוזבת את הבית ומנהלת מערכות יחסים לאורך זמן ובשיחה עם אורטל(קטע מצולם בתחילת התוכנית) אומרת שהאקסים שלה היו אנשים נהדרים אבל לא בשבילה...בחורה כזאת אחרי יומיים מגלגלת את העיניים בתוך הראש ולוחשת שהיא בקראש !!give me a break!! ברור לי שבהמשך הבחורה פיתחה רגשות,אבל בהתחלה היא ניוותה היטב מה שהיא היתה אמורה לנוות.ומי שחושב אחרת זכותו/ה... היה קטע משמעותי מאוד שהבחורה הזאת באמת הרשימה אותי...הרגע ששניהם יושבים והוא מודה שבגד בה אני לא יודע מה בדיוק עבר לה בראש,אבל היא הראתה שלמען המטרה היא מסוגלת לאגור כוחות בכמות בכלל לא מבוטלת. אם המטרה היתה איתן אורבך לא שלא הוציאה מילה אחת,אבל אפילו שריר אחד לא זז בפנים שלה...באותו רגע ראיתי איך בחורה מוכנה להכל,כולל ההשפלה הכי גדולה שנראתה בריאליטי הישראלי...למען המטרה או שהמטרה היתה(גם) חצי מיליון ש"ח לפני מס...שזה יכול לדרבן לא פחות ומי שחושב אחרת זכותו/ה all in all יש לי לא מאת מילים טובות על הבחורה הזאת...או במילים אחרות איתן אורבן לא מגיע לקרסוליים שלה.בעיניי ההפסד כולו שלה,אבל אלה החיים שלה ורק שלה

leeee2

New member
קודם כל אני מסכימה איתך לבחורה הזאת יש

כוחות מדהימים והיא חזקה ולדעתי כל זה בזכות מה שהיא עברה בחיים.. היו לה חיים לא קלים.. אני חושבת שהיא בכלל לא סימנה את איתן אורבך כמטרה (אם ראית את הסדרה 24/7 היא אמרה את זה בהתחלה המון פעמים), היא ממש לא תכננה לצאת משם עם אהבה ובכלל לא תכננה להתאהב.. אבל באמת ובאופן ברור היה בניהם "קליק" מאד חזק כבר בהתחלה (לפני הנשיקה במשחק אמת או חובה, לא סתם בן בחר את דניאל) ואת שניהם זה תפס מאד לא מוכנים... מה הבעיה עם זה שיש לה קראש כל כך מהר? קראש זה בדיוק ההתחלה, הקליק הראשוני, הפרפרים בבטן.. זה מובן שיהיה לה את זה ברגע שהם הבינו שיש ביניהם משהו... דרך אגב, לדעתי זה היה הדדי... ולגבי הקטע שהיא אימתה אותו עם הצעקות, הוא היה קטע מאד חזק וכמובן שהראו לנו שניונת ממנו, ברור לך שזה לא נגמר בזה... וראו שהיא מאד נפגעה ממנו.. והם דיברו על זה בהמשך הרבה.. היא ממש לא תפסה אותו במסמרים, היו לו המון הזדמנויות לסיים את הקשר אם הוא היה רוצה אבל גם הוא התאהב בה מהר מאד ובגלל זה סיים את המשחק בשלב מוקדם... היא אמרה שהיא החליטה שהיא הולכת איתו באש ובמים עד הסוף וידעה שיהיו סיטואציות שיעמידו אותה במבחן לא פשוט.. בגלל שהיא ראתה את הפוטנציאל ביניהם (והזוגיות בינים היום היא הוכחה לכך שהיא צדקה) היא החליטה להתמודד בגבורה עם המניפולציות של ההפקה/התוכנית ולהתגבר על הכל.. הרבה בזכות התמיכה של איתן... אני מסכימה איתך שלמרות שהיא כביכול "זכתה" בו הוא זכה בפרס הרבה יותר גדול...אין עליה בעולם... מותר לי לשאול אותך שאלה אישית (את ממש לא חייבת לענות), סתם מסקרנות- בת כמה את?

marillion

New member
leeee2

אני בן 54 או טו טו...מעניין למה את שואלת כי אפשר לראות אצל כל אחד אם רשום.ואל התוכנית הזאת צפיתי עומד על שתי בלטות:על בלטה אחת כגבר ועל השנייה כאבא לבנות בוגרות...זו בלטה לא מוכרת בפורום הזה ואת זה רואים. ואגב 24/7...בקיץ "התמזל"מזלי וישבתי בבית בחופש מחלה אחרי ניתוח...ואסור חו"ל ואסור מאמץ ותפרים וחם רצח בחוץ,אז ישבתי בבית בראיתי...הבאתי מסך 26' שהיה מאפשר להציב לפחות שני חלונות בגודל סביר וביחד עם הלפטופ היתי צופה באינטרנת ורואה הכל!ה-כ-ל !! דבר אחד לפחות אני חייב להסכים איתך,היא לא תכננה להתאהב,כמו בנות אחרות שנכנסו לוילה...מה שכן היא תכננה היה משהו שאפשר לבטא כך:500000 ש"ח לפני מס.ולפי כל הדעות דאז,הדרך אל המספר הזוגי הזה היה עובר אך ורק דרך איתן אורבך !והיא פעלה בהתאם,היא עשתה הכל נכון למען המטרה הזאת.או קיי לא הכל נכון,בשלב מסוים היא איבדה את המגע עם שאר הבנות אחרי ישיבה של ימים אחרי ימים במתחם הבנים בלבד...מאוד יכול להיות שגם בחורות אחרות קיוו לגעת בכסף,אבל היא היתה היחידה שהראתה(לפחות לי ) שהיא בנויה להיות סוג של ...material girl ברמה. דבר אחד אני חייב לגעת בו:בפורום הזה דובר כל הזמן על התעלולים של ההפקה,על מניפולציות ומגמות.נוצר הרושם שכל הציבור שסימס למספר מסוים עשו אותו עם האצבע,שההפקה "הכל יכול" משתעלת וכולם מוצאים את הממחטות.את יודעת מה?לא מפריע לי...

leeee2

New member
הי

גם אני אמא, אומנם הילדה שלי עוד לא מתבגרת (אבל בהחלט כבר עושה לי בית ספר), דווקא בגלל זה התעניינתי... כנראה שהכל בסופו של דבר הוא בעייני המתבונן, אני ממש לא חושבת שהכסף היה מטרה עבור דניאל.. אני גם לא חושבת שהיא באה בשביל למצוא אהבה.. אני חושבת שהיא באה בשביל השינוי, החוויה, היא כנראה היתה באיזה מצב בחייה שהתאים לה קצת להתנתק ולחוות חוויה עוצמתית אחרת של ניתוק והיכרות עם אנשים חדשים.. אבל זה קרה לה big time ... ולעניינו.. אני לא ראיתי אותה פועלת למען הכסף, ואני בטח ובטח לא חושבת שבגלל זה היא נכנסה למערכת היחסים עם איתן (שדרך אגב אני ממש לא יכולה להגיד את זה על השתיים האחרות שהיו איתו בקשר כלשהו), אני חושבת שהיא פעלה בצורה מדהימה, אמיתית, כנה, פתוחה, עם המון כבוד לשאר הבנות.. אבל שוב - הכל בעיניי המתבונן ואני לא מתווכחת איתך על הדברים שאתה ראית או שאותם אתה חושב... זו דעתי... ואני חושבת שהתוצאות מדברות בעד עצמן - דניאל יצאה מאושרת מאד (ואני אומרת את זה כי אני יודעת) בזוגיות מדהימה עם מישהו שהיא מאד אוהבת והוא מאד אוהב אותה... והמנצחת יצאה עם הרבה כסף... בלי אהבה...אולי גם היא מאושרת, אין לי מושג... אני חושבת בגדול שהמטרה של התוכנית קצת התפספסה...(למצוא אהבה לאיתן/גב) ואני מבינה מאד את דניאל ואיתן שקצת התאכזבו כי למרות שהם יצאו מהתוכנית עם אהבה (להזכירך, המטרה הראשונית היתה למצוא אהבה לאיתן אורבך) הם יצאו בלי הכסף ובלי הערכת הקהל (לדעתם אז.. מה שממש לא נכון והיום הם יודעים כמה אוהבים אותם).. אבל תאמין לי שהיום זה כבר מאחוריהם... גם הכסף וגם הוילה.. מה גם שהם לא הומלסים ולא חסר להם כלום.. טפו טפו...

נטע20111

New member
לי-החלק האחרון ממש משמח אותי

את כותבת שאת יודעת , אז אני מניחה שאלו מקורות מקורבים לזוג ? כי מתמונה פה ושם - קשה להבין איפה הדברים עומדים.

leeee2

New member
הי, לא מקורבת אליהם אבל

מקורבת לכאלה שיודעים...
חוץ מזה שיש מפגש איתם ביום חמישי...

marillion

New member
לי

כמובן שכל מתמודדת הגיעה לתוכנית מסיבות ששמורות עם כל אחת ואחת,אבל אם כבר,אולי לא ידעת שענת שלזינגר הגיעה במסגרת העבודה שלה כתחקירנית בטלוויזיה וקרן שחם בכלל ליוותה חברה לאודישנים.המלהק/ת התלהב/ה וביקש/ה משניהן להירשם למיונים והשאר הסטוריה..אני לא יודע מה עם אחרים/ות,אבל מהזווית של שתי הבלטות שלי זה אומר המון לגבי ענת וקרן אם את מבינה על מה אני מתכוון...ואם לא אז לא...אגב כוונות,אורטל היתה באודישנים של האח הגדול ב2009..אז היא היתה צבועה בלונדינית... בפיזיקה יש משהו שנקראת יעילות.על הנייר התווח שלו הוא בין 0-100%.אבל בפועל במציאות לא קיים דבר כזה,100%. וככה גם בחיים...אם את חושבת שלמישהו/י לא ניתן למצוא שום תכונה איכשהוא שלילית,שהבן אדם הזה בנוי מאוסף של פלוסים בלבד...מי אני שאגיד לך אחרת? התוצאות מדברות בעד עצמן?אולי,אבל רק אם רוצים בכוח לקשר בין העניינים,לחפש איזה סוג של...linkage.ליז יצאה איך שהיא יצאה ותראי אותה עכשיו,עם אהבה בגובה 2 מטר...ואותו דבר עדי שחר...או ליהי שהמצב שלה בוילה אף פעם לא היה טוב ופקפקו(כולל איתן אורבך הגבוה) ברגשותיה כלפי בן לפי מה שאת אומרת,איתן אורבך מקבל 100000 ש"ח עבור שלושה חודשי וילה ובסוף בגמר הוא גורף עוד 500000 כי ארי זו תוכנית למציאת אהבה ורק לו יש אהבה בגמר,יתר הבנות היו מקסימום שחקני מישנה ועכשיו שימי לב מה קרה:בפועל התוכנית הפכה להיות איזה סוג של ...הישרדות הנפש.הציבור הגיב בהתאם,אנשים התחילו להתבונן בבנות מכמה זוויות...ומה לעשות,שמסיבה אחת או אחרת הרוב אהב את קרן...ואורטל אחריה אולי לא נעים לך ולאחרים עם העובדה הזאת...ואני גם חושב שזה מיותר לשאול במסגרת הזאת מה מצאו אנשים בקרן שלו ראו אצל דניאל. חשבת אי פעם על זה ? לגבי אורבך -טרקאי הם התחילו לילל רק אחרי המועמדות להדחה ראש בראש.אף אחד לא הוציא מילה אחת בנושא לפניכן.אף מילה!!שלא יספרו לי סיפורים.הם היו בטוחים ב100%(רק הם יודעים על איזה בסיס) לגבי מיליון השקלים החדשים. אבל בחיים יש גם הפתעות.איתן אורבך ענה פעם לשאלה של אחד מחבריו ואמר לו שבחיים לא היה נכנס לוילה בתפקיד אחר חוץ מתפקיד הרווק.את יודעת מה?הם בהחלט נועדו אחד בשביל השנייה,אני משוכנע

leeee2

New member
הי

קודם כל, כיף לשוחח איתך, באמת... לגבי קרן - היא אמרה מספר פעמים כי ההפקה רדפה אחריה על מנת שתכנס לתוכנית... אם אתה לא יודע ההפקה של התוכנית היא אותה ההפקה שהפיקה את תחרות מלכות היופי בה קרן לקחה מקום שני, כלומר הם הכירו אותה משם וכנראה רצו מאד להכניס אותה לתוכנית (לדעתי, אבל זה לגמרי ספקולציות שלי, כל התוכנית היתה מיועדת שקרן תקח את איתן ואת הכסף...).. דרך אגב באופן מפתיע זו גם אותה ההפקה של השרדות בה גב לא לקח... (להזכירך גב נכנס לשם מספר שבועות לפני כן והצהיר שהוא בזוגיות.. תמוה? לא?) אולי רצו לפצות אותם?? מבחן התוצאה - ברור שכמעט כולם הרוויחו מהתוכנית! גם ליז (עם כל הסיוטים שעברה) יצאה ומצאה אהבה ועדי וכולן, אבל המטרה היתה אחרת...למצוא לאיתן אהבה... לא? אני טועה? "אורבך טרקאי" (המדהימים יש לציין) החלו ליילל כשהבינו שהכסף, שמגיע להם על כל מה שעברו שם ועל כך שמצאו אהבה למרות הכל, לא יגיע אליהם אלא לגב שנכנס חודש וחצי אחריהם ולקרן.. שיכול להיות שמגיע לה (לדעתי לא אבל זה ממש לא משנה) ומה שחשוב זה שהיום הם ממש לא מייללים והם מאושרים ואני מקווה שכך כל משתתפי התוכנית ההזויה הזו... לפחות על דבר אחד אנחנו ממש מסכימים - הם לגמרי נועדו אחד לשניה... לגמרי.. הלוואי וימשיכו כך... כמו ששמת לב אני לגמרי מאוהבת בהם ולגמרי משוכנעת באמיתיות של הקשר המדהים ביניהם שלדעתי רוב הזמן היה הדבר האמיתי היחיד שהיה בווילה ההזויה הזו...

נטע20111

New member
לי 2

אהבתי אהבתי... שאפו ! יש לך יכולת הבעה ברורה , ממצה ניחנת באורך - רוח וסבלנות מדהימים באמת , כל הכבוד ֱ

leeee2

New member
תודה נטע! אני כל כך שמחה לפרגן ולהגן עליהם

למרות שהם כל כך לא זקוקים לזה...

marillion

New member
לי2 מהצפון

את יודעת,לפעמים לא מי שהכי טוב מנצח(זה לא בהכרך המקרה של 24/7 ) .בכדורגל למשל זה קורה לא מעת...ולא רק בכדורגל.למעשה רציתי איכשהוא לנסות להסביר שלמונח "מגיע" או "לא מגיע" אין שום משקל במקרה הזה. הציבור אמר את דברו דרך אס אם אסים או דרך וואלה...והגיע הזמן להשתחרר גם מי אובססית תוכנות הפירטיות,ממש לא מצטלם טוב,חוץ מי הפרט שזה לא נכון דבר אחד אני ממש אבל ממש לא מבין :למה היו צריכים לפצות אותם?למה ועל מה?מישהו יכול להביא איזה סוג של הוכחה שאכן זה המצב?לי לא ידוע כלום...לכן כל אחד שיכול לקדם את הנושא יתקבל בברכה...רק לא דיבורים באויר בקשר לספקולציות שלך אני לא רוצה להתיחס...כל הנושאים שכוללים סימני שאלה או מילים כמו "כנראה"...שיעשו את זה אחרים שאת מאוהבת בהם לא רואה בזה שום דבר רע.את זה ראיתי ברגע שהתחלת להרעיף לכיוון שלהם רק פלוסים +/+/+..... אני רק מקווה שאת יודעת שבחיים אמיתיים זה לא יכול לעבוד בדיוק כך. אני לדוגמה התאהבתי(לא במובן רומנטי) בענת.היא ממש הקסימה אותי מכל הבחינות.וענבר הוכיחה לי שהיא הכי חכמה,כולל הזכרים.היה ממש מצחיק לראות איך הם מתפעלים שהקהל אוהב את ענבר

נטע20111

New member
מזווית אחרת ושונה

המעמד שבו דניאל סיפרה לאיתן על הדייט , אתה כותב " שריר אחד לא זז בפנים שלה.." ואולי זזו אצלה כמה שרירי לב ? ללא ספק, דניאל היא בחורה חזקה עם עוצמות נפש גדולים,, אבל אתה יודע, מה הבעיה ? שכולם נוטים לחשוב שאנשים חזקים אין להם רגעי שבירה,חולשה ... וזה לגמרי לא נכון ! הם פשוט לא מחצינים רגשות אלה. דניאל, לא עברה לסדר היום בעניין הדייט. זה היה אישיו שליווה אותה עד סוף התוכנית : היא דיברה עליו עם יוני, במשימת הדמו עם בנות הווילה ועוד. ויש להניח שגם עם הפסיכולוגית - בשלב הזה לדניאל היתה חשובה יותר הזוגיות ובנייתה מאשר הפרס. לדעתך - לגבי דניאל " בחורה מוכנה להכל,כולל ההשפלה הכי גדולה בריאליטי... " אני דוקא רואה - רגע של בגרות וגדולה ! כמו בחיים, לפעמים רצוי ועדיף לבדוק - להבין - ללבן בעיות עם בן הזוג ( גם אם בגד) אם הזוגיות אמיתית וממשית ושווה להצילה . לא בכל מקרה רצים לפרק קשר . מהבחינה הזאת אני משוכנעת שדניאל ( שלגמרי לא פריירית ) עשתה את הבדיקות שלה וליבנה עיניינים . לכן - בעיני היא " גדולה" !!!

mmeny

New member
אני דווקא חושב שהיא לא השפילה את עצמה

דווקא בחורה אחרת באה לוילה ממוקדת מטרה מלכתחילה,ויצאה עם השפלה,וגם זכתה בפרס הגדול.

marillion

New member
mmeny

כמובן mmeny,כמובן !! ועל זה ייאמר :כל אחד לפי יכולתיו,כולל אתה...big time!

למעלה