דרושה הפרדה

nik19864

New member
הגיוני מאוד

אנשים כמו רוטשילד ורוקפלר הם אוטיסטים שנולדו למשפחות הנכונות, ורק בגלל זה הם חיים מושלם למרות הלקות ומחזיקים את כל העולם בביצים.

ואיך אתה מוכיח את זה ?

לומר " שהם אוטיסטים שמחזקים את העולם בביצים " זה נחמד אבל אם אפשר להוכיח שיש קרולציה בין יכולת עסקית לבין אוטיזם ?אין לך שום טיעון הגיוני שמוכיח את זה, אם את מרגיש כך סה עניין אחר ,אבל בין זה לבין עובדות המרחק גדול , וגם אם הם אוטיסטים מי אמר שזה קו שאופיני לכל האוטיסטים ? או לרוב ? אז איך משני דוגמאות אפשר להכליל ? תחשוב על זה..., ואוטיזם בעיני זה לא לקות להפך, אבל אין לי זין לנסות להסביר לך ...

גור4242

New member
קשה לי מאוד להאמין שרוקפלר אוטיסט

וגם לא ברור לי כל הדיבורים על "להחזיק את העולם בביצים", כשרוקפלר הפסיק להיות רלוונטי לפני יותר מ-50 שנה.

מי שמחזיק את העולם בביצים היום זה טייקוני ההיי-טק כמו ביל גייטס ומייקל צוקרברג ומי שמחזיק כרגע בחברת גוגל (לא יודע מה שמו). ולא, לא כל איש היי-טק ממשוקף הוא בהכרח אוטיסט.

ואם כבר מדברים על טייקונים שמחזיקים את העולם בביצים: דונלד טראמפ. גם הוא לדעתך אוטיסט?

נכון , הגישה שלו הזויה .

אני לא מבין מה הקשר בין אוטיזם לעסקים, אין שום קשר בעיני , בנוגע למי שולט בעולם, אני לא בטוח שרק אנשי הייטיק שולטים בעולם, וכנראה זה לא כוונתך, אבל גם אם הם כן אוטיסטים, מזה קשור לכלל האוטיסטים ? רוב האוטסטים נתמכים עד סוף חייהם, אז איזה שליטה ואיזה נעלים .

גור4242

New member
נראה לי שהוא פשוט לקח טקסט אנטישמי שגרתי והחליף את המילים

זה הקטע המפורסם של "היהודים משתלטים על העולם", רק תחליף "יהודים" ב"אוטיסטים".

ואני לא מתכוון לזה שהעקרון דומה, אלא שמדובר באותם הטקסטים ממש.

שים לב לשמות שבהם הוא השתמש: רוטשילד, רוקפלר, מורגן... רוטשילד אכן היה יהודי. מורגן ורוקפלר אמנם לא, אבל אם תעשה חיפוש בגוגל אז תראה שדווקא השניים האלה מככבים בטקסטים אנטישמיים (ולא חשוב שמורגן הוא בכלל נוצרי אדוק. זה לא שהעובדות מעניינות בכלל את החבר'ה האלה).

בקיצור, נשמע סתם כמו טרול שמחפש תשומת לב.

אכן טרול את זה הבנתי אחרי שאמר

שאוטיסטים תופסים תעולם בביצים, הבעיה היא שהוא כה משעמם וגם לא מרגיז, אז כמו שאמר ארנה לא שווה תגובה, הוא אפילו לא מעורר כעס רק רחמים...

זה הרעיון הוא מנסה לדבר

על רעיון ההפרדה והלעג אולי אם ישנו לעולם הנטי והכרת האספי כטוב כסוג של
הקבלה בין גזענות של יהודים עשירים ומנסים להשתלט על העולם לבין העולם הנוצרי והטוב.

נדמה לי שהוא ציני סה"כ.

וגם כמו שרשמתי בכלל מדבר בנטית ומקבל לקבל תשובה מוכנה מראש.

זה לא אומר כלום : )

גם אם אספי מוביל מי אמר לך שהוא לא עושה מה שרוב האוטיסטים כאנשים חסרי הפרדות מהסוג הנטי עושים - מתמסר למבט הזה?

גזענות, צורך לבקע ולשלוט אחר, סמכותנות ותחרותיות זה דבר שאין לו
מטבעו לכן כל כך הרבה נופלים במבט הזה ואפילו באחידות מפחידה וקיצונית
כדי לשרוד כי יש ממש חוסר איזון בין הפנים לחוץ.

הבנתי שאתה צוחק גם לגבי דובוני האכפת לי ,
אבל אם אתה מבין שזה ככה- למה שבכלל עולם אוטיסטי פירושו יהיה
משהו מאלה?

הפירוש של הפרדה הוא אחר-
אתה רוצה לתקשר ולברר דברים בעצמך- לבנות שיחה
וזה לא אפשרי או קשה ביותר אצל אדם שאין לו נגיעה לכך
אז ההפרדה מאליה - אתה צריך אדם שיכול ונע בתנועה משלימה לשלך
לא כי הוא דומה אלא כי הוא בעיקר "הלא" של החברה שלנו היום
כי אתה צריך לבנות ולא להרוס ולהלחם וכי אתה אוהב
וצריך אהבה כתנועה
נגיעה כחיבור
התרחקות כהתבוננות

איפה אתה יכול למצוא את זה בשיח נט?
וזה לא מקשה אחת אתה יודע יש גוונים של אנשים לכאן ולכאן והעולם עצמו מתחיל כך- להיות.

אם אתה מבין שהפרדה מהותית היא בנפש ולא בכפיה , בשחרור שליטה ולא בלקחיתה - שכן מזויפת מתחילתה עד סופה ואם אתה מבין שאותה השונות בקהילה היא זו שמאפשרת לו גם לגלות עצמו כלומר לבנות ממסד עד טפחות
איך בכלל המושגים האלה מדברים אליך.

אני לא שונאת נטים- בן הזוג שלי נטי , וכן הכי קשה לי לדבר איתו בעולם אבל אני רוצה להביא ילדה אוטיסטית שיכולה ושורדת אם אפשרי הדבר במציאות נטית כדי לשנות אותה מיסודה למציאות אוטיסטית יותר.

כדי שגם אני אוכל לשרוד. אני אוהבת את חבר שלי גם אם אני לא יכולה מרבית הזמן לדבר איתו והלוואי שהיה מבין כמוך שאני אוטיסטית וזה חלק ממני , ושעולם מושגיו שהוא משדר לא פעם בשיחות - הפרדה, גזענות כל אלה לא חלק ממהותי ושהשיח קשה לי כשעוסק במי צודק, מי נכון, מי עליון.

הרצון שלי לבנות איתו ועם כל אדם כזה מציאות אוטיסטית כי היא טובה יותר לא בגלל שעליונה אלא שכנה, יפה, לא תחרותית, אוהבת , מתמסרת ומקשיבה לפנים לפני החוץ ומציגה את הפנים כלפי החוץ.

אם החוץ הנכפה הוא כזה של רצח, אונס וכפיית נפשות (גם במובן המטאפורי) - כזה מתחדד המבט ולכן הפרדה מתרחשת מאליה כי זה מוות רוחני לאוטיסט.
אני רוצה תקומה לבן הזוג שלי , לחיי , לעולם . לא מפרידה את זה בכלל.

אבל אני מבינה למה אתה מתבלבל כשאתה מאמץ שפה נטית, ניסיתי להסביר לו אינסוף פעמים שהשפה האספית שונה וכל מושג הוא מה שהוא מהותי ואמיתי מבפנים לו - הפוך לצערי גם הוא מניח שהפרדה כזו או הנחה כזו אומרת שאחר מושמד, מגודר ומושפל.

אבל במציאות בה הטוב ויפה אומנם טוב יותר אבל כי טוב לאחד ולרבים , איך תיתכן עליונות שבאה מיהירות, איך תיתכן שנאה, איך יתכן דבר אחר מאשר החיפוש לחיבור ולא פילוג.

אם היית מבין את זה לא היית מאמץ את שפתם.
כשבן הזוג שלי אוהב אותי הוא אוהב באנושי שבו- והאנושי שבו והאוטיסטי דרים בכפיפה אחת וחזקים מהנורמה.

אני אומר לך דבר שאולי יראה לך קשה

אבל עם כל הדיבורים שלך על להיות " אוטיסטית " ללכת עם נטיזה נראה לי תמוהה, הראי את בעצמך מצביעה על כך שיש הפרשים אין סופים בנקדות המבט שלך לבין של בן זוגך ,אז איך את באה ואומרת שאת הולכת בקו לא נורמטיבי ? אני לא קולט את זה ,אני אמרתי את זה וזה הכעיס את מעיין ואת ארנה ואולי גם אותך, לי אין בעיה לזיין נטית יש לי בעיה להתאהב בנטית, אני פשוט כה שונה מהם, שאני לא רואה שום צורך להראות להם חיבה, אני לא חף מבעיות, כי הראי אני מת על התחת של אבי, אבל זה לא מבחירה, משפחה לא בוחרים, ואם הייתי יכול לא הייתי מסתכל עליו ממטר, אבל את לעומתי הולכת בגאון עם הנט ,שלטעמי הוא אויב ,הוא לא יכול באמת לאוהב אותך, הוא תמיד ירצה לשנות אותך, אז איפה הדיבורים על גאווה אוטיסטית ? על להיות " אני " ? מה דעתך אל ? לא בא מכוונה רעה סתם זה מפריע לי לראות אדם שאני יודע בוודאות שהוא משלנו והכי משלנו הולך לשכב עם האויב , ואני לא יוסיף כי פה זה לא הקמונה, וימחקו אותי, אבל בעיני זה מעיד על הפכפכיות מצדך, זה דעתי .

לא יודעת נתי

אם נשליך רגע לצד את המושג של גאווה
כי אני לא אוהבת את זה
ונתייחס למהות- אין לי ספק שזה מפרק

לא יודעת, שואלת את עצמי
אהבה מאוד גדולה יש אבל
אשאל אותך אחרת-
אתה הצלחת להפרד מאביך?

אל תדאג אני לא אכעס עליך.
זאת הבעיה גם בלי לדעת הוא תמיד רוצה לשנות אותך
שאלה קשה ,
אין לי ממש תשובה
וגם הבחירה שלי באה בשלב מאוחר יותר
חוץ מזה אין לי ספק שהוא משלב
אתה מבין? לא לגמרי פה ולא לגמרי שם
אבל זה לא מספיק
מה שכן הוא אוהב יותר מכל אדם שאני מכירה ואני אותו
נחיה ונראה.

אני לא מתייחסת לנושא הבגידה יטי יטה קבוצה
אלא לבגידה בעצמי או קרבה לעצמי
לא במקום של לבחור ממש אולי כרגע
כמוך
וחוץ מזה לא חושבת שבטוח כל כך שיש לי זכות לומר
שהוא לא זה שצריך להסתער בשאגה החוצה עם הקשיים שלי
הוא תמיד היה שם לי פי אלף ורבבה מכל שומר נפשי אחר
אבל אני אומר לך דבר אחד
קשר זוגי עם אספי יותר מורכב אבל יותר קל בהרבה
אבל אולי דווקא כי לא קל לא אוותר
נראה

הוא לא לגמרי נט אחרת כמובן לא היה איתי
אבל בסדר
אני לא שופט
ואני לא אשנה מדברי-
להבין הם לא יבינו - לא בעת הקרובה

ולא בטוח כמה מעשה כמו שהם מצפים ממך לייצג
לבין מה שאתה משקף איזו אמת
אולי אפילו להפך
באמת לא יודעת נתי ונכונה השאלה שלך
כשהיא מהמקום הזה

אני עדין כמוך ויכולה להבחין ולומר דווקא מתוך התנפצות לרסיסים
וחירור הנשמה שעוברים

לא הצלחתי להפרד וכנראה לא אוכל

אבל שוב הורים זה לא מבחירה אני לא בחרי בו, אם הייתי יכול הייתי רוצה אבא אחר, הוא לא אבא שרציילעצמי, הפל הגמטר, פה את בחרת הכנס לסרט הזה עם נט, עזבי בגידה ומשוגים פרמטיבים, תראי הוא אוהב אותך ואת אותו אבל הוא לא באמת מבין אותך נכון ? הוא לא יכול ,אז אני אומר שאולי דווקא אספי, יתאם לך יותר ? אני לא אומרתפרדי ממנו, אני אומר שעשי מה טוב לך, אני אוהב אותך, ורצה שהיה לך טוב, אבל אם יש כל הזמן קצרים סה לא טוב, ומי אמר שלא היה אספי ? היה, אבל אתם באותו סירה, לא יודע, זוגיות מורכבת לי, לא הייתי בזוגיות אף פעם, לא נראה שגם רוצה להיות.

בהחלט

אני לא רואה צורך בזה, אפשר לאוהב גם בלי למסד את זה, ככה אני לפחות ,אני יכול לאוהב אישה כל הזמן ולחשוב עליה כל הזמן, ולא יצא מזה כלום, אהבה שלי ברובה היא רוחנית .
אני לא מחפש יותר מזה לרוב .

נ"ט הם לא גזע

הם פשוט מה שהם כן לעומת אס שהוא בעיקר מה שהוא לא.

ולא לחינם הקושי השפתי הוא המרכזי כי כמו שארנה כתב הפרדה מהותית מתרחשת
ממילא- אתה לא יכול לתקשר עם אדם שאין בו שמץ מזה.

העניין הוא שגם לא בטוח שהפתרון הנטי לבעיה אמיתי.
אתה מאמץ שפה נטית כשאתה אומר הפרדה מלמעלה- אין שום צורך
והסיבה שנט יעלמו בסופו של דבר היא כי השפה והעולם הופך ליותר אוטיסטי
וטוב שכך.

אין בזה שום דבר גזעני, להפך בירור מעמיק ועצמיות מתחילה תהליך
שכל מה שיפה וטוב ישרור לא בכיפה אלא בלב
וזה העיקר.

לא רואה סיבה להצטדק על זה ולא רואה בזה שום דבר גזעני
אם אני לא מאמצת את השפה הקבועה של נט מלכתחילה אין לי צורך
להכריז שוויון על אחר או אויב , אין לי צורך להכחיש את מה שקורה בי או באחר
ואין לי צורך לפחד מעולם שיותר רגיש לאחר ולעצמו ראשית כל.
טובתם של כולם נשכרת

מי שמאמץ כוחניות , סמכות ושנאה זה בדיוק כאילו התנרמל

אני נוטה להסכים איתך אל

בנוגע לגזע הכוונה שלי היא שיש שני סוגי אנשים שונים מאוד זה מזה, שאין בניהם ממש קשר, זזה הכוונה שלי, בנוגע לגזענות אני לא רואה בהפרדה גזענות, ולא רואה בשמירה על הזזהות שלך והתרחקות מהנורמה גזענות, אין קשר, את בעצם אומרת את מה שאני חושב רק שאני מבטא את זה שונה, גם לטעמי לאט לאט השפה האוטסטית תפרח אני רואה אתזה כבר עכשיו ... זה יקח לא מעט זמן אבל בסוף כולם היו אוטסטים ,בסוף נגע באהבה ...

זהות?

אתה מתכוון שלמות המבנה
זהות היא לא מילה נכונה לשייך לכאן.

אתה מרגיש זהות מסוימת?
אני לא מרגישה הזדהות עם כל האספים באשר הם,
אני מרגישה שיש צורך להתאגד למען מטרה מסוימת ושינוי ערכי
לא חשה זיהוי עם אדם אחר כ"קבוצה" אלא אולי לגורל משותף...
זה מאוד שונה מלזהות זהות עם מוצא אתני , שפה , או תרבות.

אני גם לא מרגישה הזדהות עם זהות מגדרית, או לאומית-
הקשר עם האחר נוצר כי הוא מחפש כל הזמן את עולמו מחדש,
לבנות ולעצב אותו מולך בתקשורת או לבדו
ההזדהות באה מכיוון שהוא כל מה ש"לא" מוסכם ולכן יש אינסוף אופציות למה "כן"
ההזדהות באה כי הוא רגיש ליופי, שפה , תנועה - כל גווני הביינים העדינים
בדיוק כי אין לו שום צורה מוגדרת. לפחות לא כזו שתתאם בדיוק לשלי או בדיוק לשלך או באופן סיראלי כמו במפעל לזו של הנט שהאחידות בינהם באמת נראית לי תמוה וגדולה יחסית.

וזה מה שמפליא יותר - כשאתה עוסק בחיפוש הזה מתקבעת זהות הרבה יותר עמוקה דווקא בגלל השוני - כמו שאמרת , לגעת באהבה או לחוש עקרונות בסייסים שמשותפים לכל בני האדם.

זו הזהות מבין?
לכן הטעם של אחר לנסות להפריד מלמעלה במקום לדבר על הפרדות מרצון
שקורית ממילא ולא רק זה אלא חיונית לבירור עצמי של שפה וזהות אמיתית
נראית לי מתייתרת מעצמה

ההפרדה שלנו לא דומה להפרדה שלהם אלא אולי בזה שאתה מתרחק
כי ההפרדה שלנו מקרבת אותנו לכל מה שאנושי בנו והוא מעל לכל צבע עור
או דעה ודרך אלף דרכים
ולכן ההפרדה שלנו מקרבת לא מרחיקה
וההפרדה שלנו לא מבוססת על הפרדה פיזית ו"שטיפת מוח" על האויב-
היא מבוססת על המהותי והקיים - תוצר החיפוש ויצירת עולמנו שלנו

ובעיקר ההפרדה שלנו לא מניחה גזענות כי אם היא מובילה לאהבה-
לכלל החיים , וזה אומר לפעמים גם התרחקות ממי שמחליט למות מבפנים
אז אין בה שום דבר דומה להפרדה ולגזענות שהוא מתאר.

המושגים שלנו אחרים כי אנחנו אחרים ואנחנו אחרים כי אנחנו חייבים לחפש
וחייבים להוציא וחייבים לחבר - כל אחד בדרכו ולכן אך טבעי שאנחנו מגיעים לאיחוד בסופו של דבר.

ההפרדה מקרבת לעצמנו ולאחר.
אבל נט לא יכול לתפוס את זה לרוב

לא אל אני מאוד שונה ממך ממש בטירוף

אני בעד להלחם על שלנו, אני בעד להאבק אני לא בעד לשבת כמו שמוקים ולחכות, אולי אני ילד, אולי אני ילד מושתן ומתלהב, אבל אני מאמין שהמאבק צריך להיות אקטיבי ,אני מאמין שצריך מלחמה, אני מאמין בצדק, אני לא כמוך, אני לא ילך וישב בבית שלי ויתן לה להמשיך לזיין אותי בתחת, ועוד פעם ועוד פעם , אני אולי קיצוני אני אולי גזען אבל באמת גזען, ואין לי בעיה עם זה, אבל אני לא רואה בנט שום דבר טוב, אני רוצה שהם יעלמו מן העולם, ורוצה לגרום לזה לקרות, אולי אקטביסט ? אולי אני שואף לזה יותר נכון ,אני לא יודע אני רוצה שהנט יעלם, אני מתלהב מלותר קינג וכל אלו, הם היו כנים, הם לא ישבו בצד ומצצו זין עד שיעבורסערה, לא כמו יהודים טיפשים שיחכו לפגרום הבאה, אני רוצה אקטביות מבינה ? זה הכל ... רוצה לצאת ולעשות שנוי, אבל אין לי דרך כי אני חלש מידי, אבל אני עוד יצלח ,אני אחשוב על מה משהוא .

אתה לא שונה ממני בכלל במקום הזה

מה שאמרתי לא סותר "אקטיביות"
עוד פעם.

אני בעד להתרחק ממי שמחזיק בכוח את התואר של הנורמה בדיוק בגלל שזה מצמית את הנשמה.
אני בעד לעשות למען הזכות שלך לקיום - קיום ממש ולמען מה שאפשר להתמיר את הסביבה לאוטיסטית.

אבל זה גם רדיקלי בהקשר לשפה. לא צריכה את המושגים והתפיסות השורשיות שלהם לעולמי- מחפשת לעקר ולשרש אותם מתוכי ולבנות את מושגי ביחד עם אספים אחרים או נט שמוכנים לכל הפחות לתמוך בכיוון. אבל זה ממש קשה לתמוך בכיוון שאתה לא מבין לא כל שכן הפוך לשלך.

אז תאבק כן, אבל אתה בעצמך רואה שהחיפוש שלך מוביל אותך לאנשים אחרים
וצבעים אחרים ושככל שאתה יותר מדבר העולם לאט לאט- איטיות מרגיזה אני מודה- משתנה לכיוונך שלך.

הסיבה שאני חושבת שמלמעלה זה טיפשי כי יש לי גם מטרה שהעולם סביבי יהיה יותר אוטיסטי- יותר "לא" מוסכם.
ההפרדה העצמית ממילא מתרחשת ובכל דבר שמצריך מטרה משותפת - אני בעד.

אבל אתה לא צריך את המושג שלהם להפרדה. זה מה שאמרתי - אתה צריך הפרדה שנוגעת באהבה כמו באינסוף.

לגבי השינוי זה מעניין מה שרשמת...
אני שואלת כאן רק לדעתך- אתה זוכר שפרטי-כללי
כללי -פרטי
אולי כדי להיות ולעשות שינוי בדרך שלך
(זו שאלה מה זו אקטיביות, אצלי היא מרגישה יותר שקטה וקונקרטית-
לא מתנפחת וחובקת קבוצתיות ריקה )
אתה צריך קודם לחזק את הפרטי?
להעשות חזק?
או שאולי אתה חושב שנניח מצאת מה חזק מבחוץ הכלל יחזק את הפרט שלך?
מה דעתך?

וזה מגניב שאתה מתלהב- גם אני תמיד

הכוונה לאקטיבי היא

לנסות להציג את האוטיזם לעולם כדבר יפה, כדבר שלם ולא לקות, ראי את ככל האוטיסטים המפורסמים במקום להניחל לציבור שאוטיזם הוא דבר נפלא הם מישרים קו, זה נורא בעיני, אני לא בעד לעשות הפרדה מלמעלה, אני לא בעד לקחת משאיות ולעמיס את הנט לצד הדרומי של הכדור ואת האספי לצד הצופני, אני בעד לטפח את האני האוטסטי בכל דרך ,וזה אומר הן המידה הכתובה, ובכל מדיה אחרת, אני גם כותב על זה קצת ,בנוגע לחזק, אני מתכוון שאני צריך לפחח גישה הגותית משלי כדי לקדם את העניין וזה יקרה רק שאני האישי היה בשל, כמו השירה שלי אני אולי מבריק אבל עדיין בוסרי מאוד, אני צאיך לגדול ולצוח ולפתח גישה, אני לא בעד לרצח את כל הנט אמנם זה רעיוון משעשע, אבל לא אני לא בעד ,אני לא היטלר אני בעד להראות לאספי הממצוע שאתה יפה טחך דאתה ואל תשנה את עצמך, את המאבק הזה עשה ארנה עשרות בשנים, אני עוד צעיר, ואני מאמין שיש סיכוי לשנות מבפנים והשנוי מבפנים חושב משהנוי מבחוץ , זה דעתי כל הפרטי הוא כללי ברגע שהאני היה חזק הכללי יתשר, מתי שאספי הממצוע לא היה רככוכי כל כך, הוא יצמח לאין סוף עולמות, ויגע באהבה, כי אוטיזם זה אהבה, כל חרגות זה אהבה , זה דעתי, וכן אני מלהב נורא ,ארנה צלב אותי על זה לא פעם, מתלהב ובמובסטי...

למעלה