דעות אחרי העונה הראושונה

Roei152

Well-known member
מנהל
אחרי סוף העונה הראשונה , מזמין אותכם לסכם ...
מה אהבתם? מה פחות ?

Roei152

Well-known member
מנהל
אוקיי , אז אני עם בטן מלאה על העונה הראשונה ..
זו לא הפעם הראשונה שגיורא עושה עיבוד חופשי ליצרה פופלרית כל שהיא .. באי למשל , הוא לקח את הרעיון של פלאשבקים מהעבר מ"אבודים" גם שם הגיבורים נתקעו על אי , , ותוך כדי הניסיון להתסדר , הם מעלים פלאשבקים מהעבר... בחממה זה פחות בולט, אבל הוא לקח את המועדנים מהארי פוטר ..
בסקיי לעומת זאת , הוא רצה לעשות סדרה שלמה על אי טי, וזה מורגש לאורך כל הסדרה ...
האם הרעיון טוב? בבבסיס כן .. בפועל יצא ממש לא טוב ...
כל הזמן עלילה אחת היא העיקרית , אין מספיק מקום לעלילות משנה...
אין רעים "אמיתיים ", וגם שמתברר שמישהו רע , העונש שלו הולך תיקתק (פינטו )
פרקי פלאשסק , שברור שנכנסו ררק כדי להעביר פרקים
בקיצור סקיי זו הסדרה הכי מאכזבתת של גיורא...

YossihNew

Well-known member
הפלאשבקים זה נועה.

זה גם בעונה השלישית של שכונה היה ככה והיא כתבה את זה.

גיורא היה צריך רע ועלילות משנה וזה הכול.

ולא, יותם לא רע מדהים ובכלל שכחתי מפינטו.

היה עדיף שבאמת פינטו היה חייזר...

שיר m

Well-known member
סיכום קצר:
לסדרה צריך היה לקרוא איריס
רביד רונן מעולה
מעין רחימה נהדרת
גם הדמות של ליאור נהדרת
החבורה היתה כיפית
היו כמה רגעי מתח טובים
הסוף היה סגור יפה
ובגדול היה מאוד נחמד

מה שפחות טוב-
ההתחלה היתה קצת מעייפת
היו יותר מדי פלאשבקים
יותר מדי לקטים
פרקים קצרים שרבע מהם "בפרקים הקודמים"

אבל סך הכל היה אחלה. נהנתי.

igloo2

New member
בסך הכל היתה סדרה חמודה, נגמרה מהר
בזמנו אמרתי שהייתי מוסיף כמה פרקי לקט כדי לפחות להשלים ל-50 פרקים, ואז נקלענו לשרשרת אימתנית של פרקי לקט... o_O
הפרקים האחרונים היו "קלילים" מדי לדעתי. אהבתי את סצינת המרדף עם האופניים המעופפות ועם החשמל שסקיי הוציאה (עוד רפרנס לדברים מוזרים?), אבל חוץ מיזה לא באמת היה מתח.אני רגיל שהכמה פרקים האחרונים מותחים ושיש הרבה צרות, הפעם זה לא ממש היה ככה
למשל הפרק הלפני אחרון היה צריך להיגמר בזה שסקיי במעצר. למה מיד "להרגיע" ולהראות לנו שזו מילי? אגב היה קטע עם כתבת שאמרה שהחייזר שהטריד את המדינה סוף סוף נתפס, וזה הופיע רק ב"פרקים הקודמים" :unsure:
זה גרם לי לתהות אם זה היה שינוי של הרגע האחרון, ובמקור הגילוי על ההחלפה קרה רק בפרק האחרון
אם הסדרה היתה נכתבת ב-2006 - במקום קראוס היה לנו את יוליוס, שרוקם מזימה מתחת לאף של הצבא לחטוף את החייזר ולבנות צבא של חייזרים בלתי מנוצחים שילחם בשבילו. מוסר ההשכל לא לפחד ממישהו רק כי הוא שונה זה חמוד,אבל היה חסר לנו קצת רוע אמיתי :devilish:

פרק המפגש של סקיי ומילי די עצר את הדינאמיות של העלילה של הפרקים האחרונים
והאופן שבו מילי בסוף הסכימה לבלות לילה במעצר למען סקיי לא כל כך הוסבר. ציפיתי למשל שיוני קצת "ינזוף" במילי, שסקיי באמת מאוד שונה ממנה אבל גם שונה לטובה, שחבל שהיא לא יכולה להיות קצת כמוהה, שאם היא היתה מגיעה בטעות לווגה היא בטוח היתה עוזרת לה במקומה,וכו'.. זה נפתר בצורה לא אופיינית למילי
ולאן היא ושלי נעלמו מסצינת הפרידה ביער? זו היתה סצינה ממש עצובה שבאמת הצליחה לגעת :cry:
ציפיתי לאיזו נשיקה אחרונה של אריק וסקיי בדמות החייזרית :alien:

מעניין מה יהיה בעונה 2,הרי ברור שסקיי תהיה (סך הכל זה השם של הסדרה) ודי ברור שרביד תמשיך לגלם אותה, מצד שני אם היא שוב תיכנס לגוף של מילי זה יהיה ממש אותו דבר...פעם ראשונה שאני מרגיש שהסיפור נסגר ושאין לי שום מושג מה יהיה בעונה שניה
מקווה שמקס יקבל קצת יותר עלילה ושהוא ימצא כובע אחר, ושברוש יצא מהארון לפחות כבי |גאווה| בטוח שליאור תפרגן לו

תגידו, זכור לי שגיורא אמר באחת הכתבות שבגלל שאחד השחקנים נכנס לבידוד לא יכלו לצלם אותו,והיתה סצינה בבית קפה ששתלו אותו בעריכה מצילום בזום. מישהו יודע באיזו סצינה מדובר?:unsure:
הוא אמר שזו היתה אחת הדמויות הרעות, שזה אומר כנראה פינטו או יותם

הסדרה סך הכל חמודה, מאוד מושקעת ועם קאסט מעולה. בכיף יכולה להמכר לחו"ל. אם אני צריך לדרג את המיקום שלה אז זה יהיה מקום טוב באמצע
|*||*||*||*||*| השמיניה 3
|*||*||*||*||*| האי 2
|*||*||*||*||*| החממה 3
|*||*||*||*| השמיניה 2
|*||*||*||*| האי 1
|*||*||*||*| החממה 2
|*||*||*| החממה 1
|*||*||*| סקיי 1
|*||*||*| שכונה 1
|*||*| שכונה 3
|*||*| השמיניה 1
|*||*| שכונה 2
|*| האי 3
|*| השמיניה 4 ו-5 "הפארודיה"

מקווה שעונה 2 תהיה יותר נועזת,בטח אם היא תהיה האחרונה. נתראה בפורום סדרות ישראליות עם נעלמים 4 |הלוואי|

igloo2

New member
עוד משהו קטן שהפריע לי בסדרה זה לוחות הזמנים. מילי נסעה לחודשיים ובסוף שלי אמרה שהיא היתה אמורה לחזור עוד חודש- כלומר היא היתה חודש באלסקה אבל סקיי היתה בכדור הארץ רק שבוע.
היה עדיף אם היו מוסיפים עוד כמה סצינות בוקר-ערב וסצינות בבית הספר כדי לתת תחושת זמן,והיו אומרים שהחללית תגיע עוד חודש. זה גם קצת לא הגיוני שאריק הספיק להתאהב בסקיי בכזה טירוף בכולה שבוע...

למעלה