דנה מוציאה את הראל סקעת מהארון!!!

שלום לכולםםםםםם !!!

עמנואלה... מזל טוב מותקקקק על ניהולך של הפורום.. חחחח זה היה הפתעה וואללה הפתעה שיחקת אותה מה זה שיחקת אותה.. יפה לך מותקקק.... איך הרמת לנו עם ההודעות ומה לאא חחח ... ולא נעלמתי אני פשוט קורא ולא כותב אני תמיד בפורום ...

EMANUELA XD

New member
דני אינטרנשיונל ומה לא ומה כן

ומה לא יכול להיות - בכול טוב כשאני רואה אותך בפורום ולא נעמד בצד וצופה בנו כשאתה אומר קורא אם לא תשאיר עקבות אז איך נדע שאתה או האחרים קוראים דני נא להתנהג בהתאם ולכבד את כיפה אדומה
רצוי מאוד לקרא בפורום
כשיש נושא חשוב בבקשה להגיב
חובה להעלות מדי פעם קישור לשיר מיוטיוב - תמונה מעניינת כתבה או כול זיכרון נוסטלגי שורה תחתונה אוהבת אותך דני ואני שמחה שהשארת אות חיים
ועכשיו להתגייס ולעורר את הפורום

EMANUELA XD

New member
../images/Emo3.gif לא הורסת ../images/Emo88.gif../images/Emo88.gifאני בונה../images/Emo237.gif

v a X m a n

New member
אולי יש קישור אחר?

כי אין לי פלאש ואני לא יכול לשמוע דברים בפייסבוק. לואו-טק אבל זה המצב. מישהו?

v a X m a n

New member
אולי יש קישור אחר?

כי אין לי פלאש ואני לא יכול לשמוע דברים בפייסבוק. לואו-טק אבל זה המצב. מישהו?

EMANUELA XD

New member
זאת ההודעה בפייסבוק לקישור שהבאת לפורום

סרטון זה הוסר מפייסבוק או שאין לך הרשאה לצפות בו עקב הגדרות הפרטיות

EMANUELA XD

New member
../images/Emo41.gifקבלו קישור לשיחת הרדיו עם דנה אינטרנשיונל

דנה אינטרנשיונל - האם אריאל סקעת יצא מהארון קדימה יש עניין ויש נושא חשוב לדייון בפורום תוכנית רדיו עם דנה אינטרנשיונל נמצאת בבלוג אחרי רשומה על אלירז שדה להנאתכם..

DBTK

New member
איזה קרועהה האישה הזו../images/Emo6.gif

"הוא יצא מהארון תגיד לי...?" פחחחעע

v a X m a n

New member
תודה רבה עמנואלה!!!

אני רוצה להגיד לפני הכל שהוצאת אדם מארונו הוא אקט אלים. זכותו של אדם לשמור על ההרגלים המיניים שלו לעצמו (כל עוד הם במסגרת החוק כמובן). על כן מאז קראתי בשעות הצהריים שדנה כביכול הצטרפה למחנה אוחובזקי קצת הזדעזעתי. דנה היא סמל (אפילו שהיא לא רוצה להיות) לקהילה הזאת, והיה לי חבל אילו דווקא היא הייתה נוקטת אקט כזה. אבל עכשיו כשהאזנתי לשיחה הבנתי שלא כך היה. זאת אמנם פליטת פה מיותרת (כיאה לבת מזל דלי לדנה יש לא אחת כזאת), אבל עם תגובה קצת פחות "שקופה" של השדרן היתה נמנעת כל הסאגה הזאת. דנה רצתה להגיד בסך הכל, שבארץ יש פחות סובלנות ופתיחות ליוצרים בעלי אפיל פחות גברי.

EMANUELA XD

New member
שיחת אמר אמרו מדליקה

זאת דנה וזה מה יש - חיפשו עיניין וזה מה שנאמר אם לא היו מחפשים אקשיינו לא היו מתקשרים לדנה בגיזרה האינטרנשיונלית רגוע ומעניין מאוד שאם יצא מכול אמר אמרו יציאה מהארון סלט מטבוחה חריף ועסיסי!!

EMANUELA XD

New member
../images/Emo41.gifזמרת הליווי של דנה אינטרנשיונל עם השיר

זמרת הליווי של דנה אינטרנשיונל עם השיר "דיווה". בשבילה זה לדעת שבע שנים אחרי הלהיט "בשבילי", שהעניק לה גם תואר "תגלית השנה", שירלי צפרי חוזרת. אחרי שנכוותה מחווית האלבום הראשון, הפעם היא כתבה, הפיקה והקליטה את הדיסק בעצמה. "אני בטוחה שגם הפעם יחבקו אותי", היא אומרת. ראיון אופטימי צפרי, חשוב להזכיר לא התגלגלה במקרה אל תוך עולם המוזיקה. בתור בתם של מרים וישעיה צפרי, ממקימי להקת "ענבל" והצמד "צפרי" שזכה להצלחה נאה בארץ בעולם, היא נשמה אותה מילדות. כבר בגיל 17 היא זכתה במקום הראשון בתחרות "קולות וצלילים" ועוד בזמן לימודיה ב"רימון" היא שרה קולות רקע לאמנים כמו דני סנדרסון, גלי עטרי, בעז שרעבי ואחינועם ניני. עד היום היא נחשבת לאהודה במיוחד דווקא בקרב חובבי האורוויזיון, שכן היא הייתה זמרת הליווי של דנה אינטרנשיונל עם השיר "דיווה".

למעלה