דמויות ססגוניות מהווי העיר

דמויות ססגוניות מהווי העיר

יפה שיש פורום לנצרת עילית - שנים לא הייתי שם. ולשאלה: עדיין מסתובבים שם הטיפוסים הצבעוניים ששיעשעו את ילדותנו? כמו: אילנה מהקניון, הזקנה שהייתה מתלבשת כמו בת 16 ומסתובבת בקניון ולפעמים מתחפשת למאבטחת עם אקדח מים. המוזר שנראה כמו פרינס ומדבר עם עצמו וכל פעם מגלח חצי ראש, שהיה לפעמים הולך מכות עם עצים. הגרוזיני הקטן עם הפלולה הגדולה שמסתובב ומנסה למכור סרטי נינג'ות לוידאו. הרוסי הגיבן עם העין הסתומה שהיה מסתובב באזור השכונה הדרומית. "גרגמל שהולך לסרטים" אחד שדומה לגרגמל שהיה תמיד הולך לקולנוע הישן בברקוביץ' ואח"כ יושב בפיצריה וערבים היו דוחפים לו פילפלים חריפים לפה ולאף. ההוא משכונת בן-גוריון שהיה בכת השטן ואנס פעם זקן בזמן שוד תחת השפעת סמים. שאול המקיא, האתיופי שהיה מקיא על אנשים כשהוא היה רב איתם. טוליק השיכור משכונת בן גוריון. הזונות מספינת הפירטים שמול המדורגים.

חחחחחחחחחחח

הרגת אותי מצחוק.... היחידה שאני עוד רואה לפעמים זאת אילנה המקניון.

ח מ א ה

New member
וואי שנים שלא ראיתי את הבחור

הקטן עם המוהק שנראה כמו פרינס. שמועות אמרו שהייה מכור לקוקה קולה ושתמיד הייה מסתובב עם בקבוק.

חחחחחחחח

אכן... פעם כשלמדנו בתיכון, אני וחברה שלי הלכנו הביתה בדרך חזור מבית הספר, ולשם הנסיון עברנו לידו ואמרנו הרבה קוקה קולה חחחחחח ואז הוא קיבל את הקריז למוח והתחיל לרוץ אחרינו ולקלל ברוסית חחחחחחחח {מיותר לציין שהוא כמעט תפס את חברה שלי והיו צרחות מפה ועד להודעה חדשה חחחחחח}

חחח וואי

עכשיו אין לי ספק שאתה נצרתי מלידה
אגב היה היום חגיגות יובל לנצרת עלית ... אז קודם כל מזל טוב לנצרת עילית 50 שנה לעיר שלנו |בלונים|
|בלונים| היו שם אורן חן וסטלוס וסאבלימינל והצל וסיוון והיה פסטיבל אוכל ... הקיצור היה נחמד יחסית למסיבות המועטות שיש בנצרת עילית,

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עדיין, אילנה כבר לא בקניון חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Melvina

New member
חחח וואי אילנה, איזה נוסטלגיה! אני זוכרת אותה

חח מה איתה עכשיו?

מרמלדה2

New member
גדולללללללללללללללללללללללללללללל

מה שנכון נכון את אילנה עדין רואים בנוף הנצרתי

למעלה