די לטרור ההנקה
הגירסה החרדית

../images/Emo32.gif קשור

יש למישהי את הגליון האחרון של "הורים וילדים"? סיפרו לי שפורסם שם משהו שיכול מאוד לעניין אותי, אבל לא מצאתי עותק בסביבתי הקרובה. ואמא לביבה - אני כמובן איתך! לדעתי מכתבך כלל לא מיליטנטי. הוא ענייני ומצויין. אני מאוד מקווה שיפרסמו אותו.

אין הרבה סיכוי לדעתי אבל אולי?

פעם כתבתי להם משהו, כמובן לא פרסמו את זה, עיצבנה אותי איזו יועצת תזונה שהציעה להרעיב תינוק יונק בן 11 חודשים כי הוא לא אוכל מוצקים, להפסיק להניק אותו ולתת לו במקום זה תמ"ל (ומוצקים). בטח מקבלת מהם תמלוגים
אבל כאמור לא פרסמו את זה.

odeia

New member
תחפשי את המאמר אצלהם באתר

או שתיצרי איתם קשר, יש באתר מייל וטלפונים.

../images/Emo41.gifתודה רבה על התגובות!

אני אנסה ליישם לפחות חלק מההמלצות שלכן במכתב קצת יותר קצר, שכולי תקווה שאספיק לכתוב עוד היום. נדיה, גם אני לא בונה יותר מדי על זה שיפרסמו אותו, אבל מרגישה חובה לנסות. ורק לשם הדיוק, המידע על הנקה שפורסם באותו עיתון נכלל בעיקרו במדור "גילוי וידוע", העוסק בתגליות מדעיות-רפואיות. הכתבה עליה סיפרתי הופיע ככתבה ממש לפני מספר חודשים, ואני מצרפת אותה להודעה כדי שתתרשמו בעצמכן ממנה. אני מצרפת גם כתבה שהופיעה בגיליון האחרון של אותו עיתון - באינטרנט היא מופיעה בינתיים רק ב"להיות משפחה", אבל זו אותה כתבה.

נכון!

וזה קלי קלות להוציא כאלה. אגב, את שוש כבר זכית לצפות במאמר הנ"ל, אם את זוכרת...

10shosh

New member
וואלה אבל אני גם סנילית לאללה../images/Emo8.gif

תכף נחפש בארכיון איפה הסיסמה שלי.... משום מה אני בד"כ נמנעת מלהכנס לאתרים שדורשים ממני סיסמה וכתובת אי-מייל, ולו בשל העובדה שאח"כ, הם מציפים לי את התיבה במלא הודעות פרסומת שקשה לי להפטר מהן....

../images/Emo26.gifהגירסה המתוקנת למכתב

יצאה לי פחות או יותר באותו אורך, אבל עם פחות חזרות. איזו גירסה אתן מעדיפות?

10shosh

New member
../images/Emo45.gif הרבה יותר מוצלח

אולי רק להוסיף: את כל הערכים המוספים הקיימים בחלב אם לכשעצמו -כגון נוגדנים או חיסון טבעי !?!?!?

זה גם זה

אבל גם השתנות החלב בהתאם לצרכי היונק, ועוד כל מיני מולקולות ואנזימים שאי אפשר לחקות בתמ"ל בצורה מושלמת. כדי לחסוך את הפירוט העדפתי לכתוב בצורה כוללת.

10shosh

New member
כן אבל חיסון זה משהו שכל אמא מתחברת

אליו בעוד מולקולות ואנזימים נו אולי יש כמה מופרעות שמחברות לזה
אבל לא כל השאר.

ממש לא...

מי שנורא סקרנית לדעת את שמי המלא מוזמנת לחכות יחד איתי לראות אם יפרסמו...

למעלה