דיוני סדרות #101

It's Always Sunny

Well-known member
גם את זה ראיתי לפני המון המון שנים. אני חושב שראיתי רק את העונה הראשונה ועד שהיה לי את האופציה של לראות את העונה השניה כבר לא התחשק לי במיוחד או ששכחתי יותר מידי ממה שהיה בעונה הראשונה.
הכל שם מצמרר. ומאוד הזוי.
אולי אבל שווה צפיה חוזרת.
אני אעדכן אחרי שאסיים את העונה הראשונה של קרניבל. ראיתי פעם שתיארו אותה כבתור טווין פיקס בשנות ה-30. אבל זה הרבה פחות מפחיד אותי מטווין פיקס, אבל כן זו סדרה קצת מצמררת מהקצת שראיתי (9 פרקים של עונה אחת עד כה)

didalf

Well-known member
וואו, איזו סדרה. ראיתי אותה לפני יומיים ועדיין הייתי צריכה לעכל קצת את מה שראיתי. זה היה לי קצת מוזר לראות את הסדרה מתעסקת בנושאים רציניים וחשובים ופתאום יש קטעים סוריאליסטיים. הצחיק אותי לראות את המלאכית של אמריקה מתחילה כל משפט שלה ב:אני, אני, אני. זה אמור להיות קטע רציני אבל לא יכולתי להתגבר על זה. וכמובן, כל פעם כשהיא באה לבקר והיא שברה את התקרה :-D
אבל מבחינתי הקטע ההזוי ביותר היה כששני בני משפחה מתים מבקרים את פריור (בחלום) ומדברים איתו על המוות. מצד אחד, זה מוזר לראות אותם במיוחד שהם נראים קצת מיושנים, מצד שני, פתאום זה הרגיש קצת כואב לשמוע אותם מדברים על המסע הבודד והחשוך שפריור יצטרך לעבור.
אני מניחה שרוב הדמויות הן בדיוניות מלבד אתל רוזנברג ורוי כהן. אתוודה על כך שהכרתי אותם (בייחוד את אתל רוזנברג) רק מהשיר של בילי ג'ואל (We Didn't Start the Fire) והייתי צריכה ללכת לויקיפדיה כדי לוודא שמה שנאמר בסדרה (שרוי כהן תבע את אתל וג'וליוס רוזנברג) באמת נכון. אגב, מסתבר שהוא גם חי עם אימא שלו עד גיל 40.
ובהערה לא ממש קשורה, היה נחמד לראות את מרי לואיז פרקר ואת ג'סטין קירק, תהיתי אם יהיו להם סצינות ביחד ואז בפרק הראשון הייתה להם הזייה משותפת.
יש בסדרה הזו כל כך הרבה אבל זה מרגיש לי שהדבר היחידי שאני יכולה לרשום זה וואו. והסוף היה יחסית אופטימי אז זה נחמד.
ראיתי אותה לפני כמה שנים. היא מאד טובה אבל מידי פעם טיפה הציק לי שהיא נורא תיאטרלית. כאילו כן היא מבוססת על מחזה אבל זה הרגיש כמו מחזה מצולם, עם הטקסטים וסגנון המשחק ואפקטים שנראו כמו בתיאטרון כאילו נראה לי כמעט ראו את הכבלים של המלאכית. אבל עדיין סדרה טובה וקצת קשה.

מילי08

Well-known member
בינתיים התחלתי את קרניבל, דבר אחד אני יכולה לומר עליה בינתיים, המוזיקה מצמררת קצת.
ממש אהבתי את הסדרה הזאת, בעיקר את העונה הראשונה. מיוחדת ומהפנטת, למרות שהיא מאוד איטית ולא מתאימה לכל אחד.
אני אעדכן אחרי שאסיים את העונה הראשונה של קרניבל. ראיתי פעם שתיארו אותה כבתור טווין פיקס בשנות ה-30. אבל זה הרבה פחות מפחיד אותי מטווין פיקס, אבל כן זו סדרה קצת מצמררת מהקצת שראיתי (9 פרקים של עונה אחת עד כה)
טווין פיקס היתה בעיקר הזויה ועם סיפור בלשי במרכז שלה.. אני לא הייתי משווה ביניהן

Lion_Heart

Well-known member
ממש אהבתי את הסדרה הזאת, בעיקר את העונה הראשונה. מיוחדת ומהפנטת, למרות שהיא מאוד איטית ולא מתאימה לכל אחד.

טווין פיקס היתה בעיקר הזויה ועם סיפור בלשי במרכז שלה.. אני לא הייתי משווה ביניהן
אהבתי את טווין פיקס...,זוכר את הפרק הראשון...מצמרר ביותר, והסדרה עצמה...איטית מדי לטעמי , אבל ממש...עצובה ומפחידה ,עד הקליפהאנגר של איזה 30 שנה |פנים| ...וההמשך שלה היה...כל כך לא מובן והזוי ש...כן,זה טווין פיקס
וקרניבל...מצמרר, כן , קריפי,מאוד אבל קצת צפוי מראש לצערי ואני חושב שהם יכלו ללכת עם זה לכיוון אחר

למעלה