דיוני סדרות לתחילת שבוע

snier 1991

New member
אני מבין מה זה וזה אסור, ההכפלה והשימוש בכלי ליצירת אפקט

הוא אסור
Artists shall perform live on stage, accompanied by a recorded backing-track which contains no vocals of any kind or any vocal imitations aiming at replacing or assiting the live/original voice of the Contestant(s). The Host Broadcaster shall verify respect for this rule.

הסעיף הזה הוא סופר מקיף, וכולל כל עיבוד של הקול, סיוע, החלפה, חיקוי, או כל שימוש ווקאלי מוקלט מכל סוג.הלופר נמצא שם
גם ג'וסט הנורבגי היה עושה את השימוש הווקאלי במקביל לשיר, היה שם אדם עם מכונה שזו הייתה מטרתו בחיים, בסוף הוא עמד שם כמו אידיוט.

בנוגע להאם זה משהו חדשני, בעייני זה גימיק, כשיר שעומד בפני עצמו (עם הלופר) היא הציעה מעט מאד ויש מיליון אנשי אלקטרו שעושים גימיקים שונים ומשונים, אבל זה כבר עניין של טעם. החוקים לעומת זאת די קשיחים

זה אכן עניין של טעם

ואני לא יודעת אם השלמת פרקים קודמים. בכל אופן היא כשרונית עם הלופר או בלעדיו והיא תפגיז בנאמבר. במיונים היא שרה שיר עם גיטרה במיתר אחד. אם היא תזכה ולא תוכל להשתמש בלופר, היא כבר תמצא רעיון אחר להביא בשביל לייחצן את הכישרון שלה.

snier 1991

New member
ראיתי מהשלב שהייתה נבחרת (משלב שנותרו 20 שהיה עם נינט)

כלומר לא ראיתי את האודישנים ואיך הם צמצמו ל20, אבל מהשלב הזה נדמה לי שהיו לה שלושה או ארבעה ביצועים וזה היה די רפיטטיבי. יכול להיות שלפני זה היו דברים מדהימים ושונים אבל כרגע זה בעיקר לופר פה לופר שם לופר בכל מקום ורגע בזמן.
&nbsp
הדבר היחיד שאני באמת יכול לציין לחיוב זה האימג' שהיא הייתה על הרצפה, זה באמת היה אימג' מדהים. אבל על מבחינת שיר לא היה שם משהו מעניין לא במחרוזת שירים ולא בלהרים את הקהל שהיה נראה כמו משהו שחושב שהוא משהו אחר.

אבל זה לא פלייבק

היא משתמשת במכשיר שנקרא לופר והיא מקליטה תוך כדי השיר. היא לא מביאה מוכן מהבית.
והיא אמנית כי היא הופכת מכשיר פשוט למשהו מדהים. והיא יוודעת לשיר וכל נאמבר שלה פצצה.

snier 1991

New member
סיכום קצרצר לעונה

בעקבות זה שעזבתי את אקס פקטור אני ממש נהנה מהכוכב הבא שעברתי אליה יש שם ביצועים וזמרים הרבהה יותר רלוונטיים.
&nbsp
חן אהרוני נהדר ומרגי לא רע אבל מה זה אוברייטד, אדווה נהדרת וגם עדן נחמד. יש את ההיא שחופרים עליה, בסדר שיהיה, הדיווה, האווי וחוסה נוטים מאד לקיצוניות אני חשבי שבפרק הזזה חוסה היה נהדר פעמיים בפרק הזה אחרי שלא אהבתי אותו בכלל עד עכשיו.
&nbsp
רק בנוגע לזוג שהודח, השמן הקירח היה איום ונורא לאורך כל התוכניות בעוד השני מעולה.
&nbsp
העונה כמעט כולם זמרים מי יותר ומי מוכר פחות וזה מאד בולט לטובה על פני האקס פקטור שמנסים לשכנע אותי שהם שווים משהו ורוב הביצועים תפלים.

שמחה בשבילך שעזבת את X פקטור...דווקא אני חושבת שהשנייה

יותר מקצועית מבחינת הרמה של המתמודדים והשופטים...בר מעצבנת אותי יותר מרותם ואסי..לא האמנתי שזה אפשרי בכלל חחח

Lucifer S03E12

לוציפר ממשיך לחשוב שקיין/פירס קפטן משתף פעולה עם אביו והוא אחראי לכל מה שקרה...
&nbsp
קלואי עדיין כועסת על לוציפר ומייז מבהירה לה שהיא לא יכולה לשנות אותו...מייז והסכינים חחחחחחוהיא מסתירה את הנזק עם הציורים של טריקסי חחחח.
לוציפר מבקש את עזרתה של קלואי והיא מסרבת ושולחת אותו הביתה...הוא מספר על כך ללינדה שמסנסה להסביר לו איפה הוא טעה...לא ממש עזר חח
אח"כ הוא מתייעץ עם דן איך לגרום לה לסלוח לו חחח
&nbsp
פירס מחליט לעזוב ואלה עדיין פגועה כי צעק עליה וקולואי מנסה לשנות את דעתו... י שרלוט היא התובעת החדשה ומציגה את עצמה בפני פירס..היא דיי כועסת על מה שעשה לאלה..
&nbsp
אמדיאל מקבל מחלת מין אחרי ששכב עם זונה חחחחח. הוא צריך להודיע לכל מי ששכב איתה...

הוא מעדכן את מייז שבדיוק נמצאת עם לינדה שעדיין לא הספיקה לספר לה שגם היא שכבה איתו....
&nbsp
קיין מספר ללוציפר שהוא הגיע לפה כדי למות והוא מחפש את הדרך וקלואי יכולה לעזור לו...
&nbsp
אמדיאל ולינדה מתקרבים ומייז צופה מהצד ולא נראת מרוצה בציוחד...
פירס מתנצל בפני אלה..לפחות הוא התנצל וכמובן שהיא ישר סלחה חח
&nbsp
לוציפר אומר לפירס שאבא שלו דפק את שניהם והשתמש בו כדי לדפוק אותו..הוא מבטיח לו שיעזור לו למות...
&nbsp
פרק טוב...
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה