דיווח ים תיכון קצרצר

איפה הייתם בשישי שבת

הים התיכון בשבוע האחרון יותר שקט מביום ממוצע בים סוף . הלכנו לצלול בשבת במפרץ חיפה , לא ראינו צוללים , עשרות אתרים מפוזרים להם בקרקעית אבל צוללים אין . זה נכון שעלות צלילה באילת היא אפסית לבעלי ציוד אבל העלות הכוללת גדולה מאוד - נסיעה ( ויש כאלה שזמן יותר יקר להם מכסף ) הלוך וחזור , לינה לפחות לילה אחד , ארוחות ( בים התיכון ניתן לחזור הביתה לארוחת צהריים ) בסוף הצלילה בים התיכון יוצאת יותר זולה אבל אנחנו כרגיל לא חושבים כמה עולה לנו אלה כמה הרוויח המועדון וחבל . כנסו לאלבום תמונות של הפורום הטכני , תיראו איזה ראות מדהימה , איזה תנאי ים טובים וכשעושים את זה בצורה מסודרת עם קבוצה מגובשת , גם דרך מעודון אז גם האוויר טובה . בשורה התחתונה לדעתי הכל מתחיל ונגמר בשיווק , אם ישווקו את הים התיכון כמו שצריך אז יהיו שם יותר צלילות , למשל אם יבצעו צלילת אינטרו ללקוחות באונית המלט הטורקית אני בטוח שהו יהנה לא פחות מצלילת חוף באילת . שלומי

shukrun1

New member
מה ס'תומרת?

אני הייתי בדוברה הגדולה בשבת, ואכן היו תנאי "מעבדה". אם אינני טועה אפילו ראיתי אתכם עוגנים כמה שעות מול מגדלי חוף הכרמל מצפון לדוברה הגדולה ובמרחק של 1500 מ'בערך (או שאני טועה ואלו היו חבר'ה אחרים). אנחנו היינו עם שתי חסקות ואח"כ הפלגנו דרומה. בכל מקרה קבל את הערכתי על ההשקעה בגילוי ופרסום האתרים בים תיכון. דוד

יפה , לא שמתי לב

כן היינו שם , יש שם שני דוברות קטנות ... תוכל לקרוא עליהן בפורום הטכני ובהמשך יהיו גם תמונות ( יש כמה תמונות כבר עכשיו ) בכל מיקרה אם אתה לא מכיר את האתר הזה , אל "תשתגע" בחיפושים אחריהן , אנחנו נפרסם את הנ.צ ואת הפיקסים שלהן בימים הקרובים . דרך אגב , הודעה הקודמת היתה אמורה לשבת בשרשור אחר וחוברה לזה בטעות אבל שיהיה . שלומי

טוב , אז קבל עוד אחד ../images/Emo13.gif

תמונות נוספות בפורום תפוז. התכוונתי לפרסום של פיקסים למי שאין לו GPS .... יפורסם בהמשך בצורה מסודרת . שלומי

ilanbt

New member
יפה מצאתם תחליף ליוהנס ../images/Emo8.gif

לאתרים הרדודים.

אין תחליף ליוהנס

הוא פשוט עבד בים שבת ולא יכל להגיע . פשוט הרווחנו עוד צלם שהו צולל טכני ומת כבר לצלם גם בעמוקים רק שכרגע אנחנו בכיוון של אתרים רדודים שיתאימו לכולם , אני מאמין שעד הקיץ כל המפונקים ( שלא אוהבים מים קרים , למרות שמדובר על 21 מעלות שזה נחשב חם ) ושמוכנים להשקיע קצת כסף על צלילה איכותית יוכלו לבקר בלפחות עשרה אתרי צלילה חדשים שלא הכירו עד כה . שלומי

narcosis

New member
עוזבים אותם לבד והם עוברים ליחס"פ

האמת נראה כמו פנס מתהפך שמחברים לגלגל הצלה אבל אני אצטרך לבקר שם עם הגאווין כדי לדעת בוודאות

giladshay

New member
פששש... תמונה ברורה מאד ../images/Emo45.gif

מפתה את החושים למכס'.

ilanbt

New member
טוב שמצאתם צלם נוסף

וחבל שיוהנס לא הצטרף
כי את הצלילות שלי בזמן האחרון אני עושה רק מול הגלריות של הצלילות של IDx

shukrun1

New member
עוד דבר

יש עוד כלי שייט טבוע מעט צפונה מהבנין של חקר ימים ואגמים ובעומק של 25 מ' אם אני זוכר נכון. זה היה לפני לא מעט שנים כשצללתי במקום ונתקלתי בצורה אקראית בכלי הזה, בכל אופן אז לא היה GPS (בשימוש אזרחי לפחות) ופיקסים אין לי. מה שאני זוכר זה שהכלי היה די מפורק, רוב הפחים מהם היה בנוי הכלי היו גליים, והצללית שנתגלתה לי בקצה הראות הייתה כהה מאוד. אבל אני כבר זקן נו.. מה אני זוכר. דוד

אתה מתכוון לקישור של האתר עם התמונו

כנס לפורום הטכני הנה תמונה של הדוברה השלמה . דרך אגב לאתר עם שני הדוברות ניתן השם גבי ודבי . בהמשך לאנה ולבטי שמצאנו קודם .

למעלה