דיווחי שיעור יום ד´ 20:00 - 24.4.02

דיווחי שיעור יום ד´ 20:00 - 24.4.02

ספרו מה היה בשיעור של יום רביעי (היום) בשעה 20:00. נוכחים: ניר אדם עידו רמי עמנואל יואב א"ע נועה שלומי רחלי ועכשיו, מי מדווח?

דיווחון!!

אוקיי הגענו(אני, אדם) לשיעור, לא איחרנו.... חה חה חה.... בדרך בן נתן לנו תרגיל נשימה, כלומר כל אחד לוקח פרטנר, וכל אחד עוצר את נשימתו ואז כאשר אתה מרגיש שנגמר לך האוויר, אתה מעביר לפרטנר סימן והוא מעביר לך שהוא מכון ואז הוא מפסיק לנשום. בדרך נפרדתי מהקבוצה לטובת השקיית העצים בנוזל...
עמנואל המסכן שהיה איתי זוג בהתחלה חיכה עד שאני אחזור, ועצר את הנשימה שלו, ואני שכחתי ממנו... חה חה חה.... ניר העביר את השיעור, וביקש בהתחלה מאדם להעביר את הטרום חימום. לאחר מכן אני(עידודו) העברתי את הבעיטות+שכיבות שמיכה ועליות בטן(מה רע בקצת כושר יא חלשולשים, קצת אימוני צבא חחח...
). אח"כ ניר העביר גמישות, הרגשתי מאוד כייף בגמישות, ובהעברה של ניר, למדתי גם כמה תרגילים חדשים בגמישות. בעת הגמישות צפיתי מאחורי בעמנואל ובנועה, ראיתי שהם התאמנו על קרב וכל כך רציתי גם, ופתאום עמנואל בא אלי ואומר לי ללכת אל בן ונועה. כל כך התלהבתי(אמרתי יש גדול בלב), והלכתי לשם. אוקיי, בן הסביר לי על העבודה שאנחנו עושים, כלומר שאני צריך לבלום אותו והוא יתקוף אותי וגם יטעה, ואני אמור לעשות בלימות מתי שצריך ולא כאשר הוא סתם יטעה. בטן התחיל לתקוף אותי ודפק לי בעיטה מסובבת עם גילגול באוויר לפנים(חחח... נראה לכם שאם הוא היה עושה לי את זה הייתי רושם עכשיו את ההודעה הזאת)
אז בן התחיל לתקוף אותי ואני בלמתי וניסיתי כמה שיותר לבלום כאשר הייתי צריך ולא כאשר הוא הטעה אותי. חשוב לציין היה כייף מאוד לעבוד עם בן שלאחר שנים לא עבדנו יחד(כלומר אחד מול השני) בקרב, אולי הוא מפחד ממני!!!
חה חה חה... אחרי זה עבדתי אותו הדבר עם נועה, והרגשתי מה זה כייף, הרגשתי שאני משתפר בהגנות ובהכל, איזה כייף.... היה מה זה כייף לעבוד עם נועה, תודה לך נועה!!!!
בסוף חזרתי למדתי כמה טכניקות, ואז בן קרא לכולנוועשינו עבודה פנימית, זה תחלק לשתי קבוצות: 1. עבודה פנימית בנושא ריכוז. 2. עבודה פנימית בנושא התמרת הפחד באהבה. היו יותר אנשים בקבוצה 2, גם אני הייתי בה. ובגלל שהיו יותר אנשים בה, בן החליט להנחות את קבוצה 2. קבוצה 1 הייתה צריכה לעבוד לבד על ריכוז. אני בחרתי בקבוצה מספר שתיים, גם בגלל שבפעם הראשונה שבן העביר לנו את העבודה הפנימית על "התמרת הפחד באהבה" כל כך אהבתי את זה, וגם בגלל שרציתי לעבוד על כמה מהפחדים שלי. בן נתן לנו לפחות 2000 דוגמאות של פחדים
חחח..., ואחרי זה התחלנו בתרגיל והרגשתי ממש טוב בתרגיל. התרגיל היה- לבחור פחד, להבין ממה הפחד מזהיר אותנו(למה אנחנו מפחדים), להודות לפחד, לפנות מקום לפחד בתוכנו, ולתת לו לגדול בתוכנו, לבחור עכשיו אהבה שמחליפה את אותה הסיטואציה אך היא ההפך מהסיטואציה, לפנות מקום לאהבה בתוכנו, לתת לה להתעצם בתוכנו ואז מסיימים את התרגיל. התרגיל לא הייתה מטרתו להיפטר מהפחד אלא להודות לו שהוא קיים, כמו שבן הסביר אנו מודים לו על כך שהוא מזהיר אותנו ממשהו, אז זה לא דבר רע הוא בסך הכל מזהיר אותנו ממשהו. אם לא היינו מפחדים משום דבר היינו יכולים להיפגע במהירות. אני חושב שהנושא הזה מאוד עניין אותי. אז אולי נפתח איזה שירשור ON LINE על התמרת הפחד באהבה. מי בעד??? עשינו קידה, והלכנו הבייתה.... שלכם באהבה, עידודו הלוחם

רמי ד.

New member
אכן היה שעור נפלא,ובקשר לפינה

אני בעד, ואני בעד שמי שמציע, שיתן הודעה ראשית + כמה מילים באהבה רמי

היי רמי אני התכוונתי לא לפינה למרות

שאפשר לעשות מזה פינה. אני התכוונתי לעשות דיון On Line בפורום בנושא "התמרת הפחד באהבה". אז מי רוצה לדון בזה מחר בשעה 18:00?

kung fu

New member
אם אני אהיה בבית בשעה הזו

אני אקפוץ לראות מה קורה

למעלה