דיווחי לילה

לדעתי משהו במכם לא מכויל טוב

היו הרבה פעמים גושים מאוד מפותחים לפי המכם בפועל לא יותר מבינוני, ודווקא גושים שלא היו נראים מפותחים הורידו ברד ואף ס"ר. וכן גם מה שהמכם הראה כיבכול שיש משהו קלילל בירושלים בפעול שלג כבד יש שמה

זיו1233

New member
ייתכן שהוא קצת מאחר..

כי למשל עכשיו במכם יש ענן כחול (רק במערב) בעוד שרואים במצלמות הכותל שלג כבד.. (יתכן שזה הענן הצהוב)

DK7

New member
30 ס"מ בגוש-עציון

הסרגל מורה על כך שכעת חצינו את קו 30 הס"מ באפרת. השלג אינו יורד בעוצמה גבוהה במיוחד אך הוא יורד ברציפות. המרקם כמעט אבקתי, מה שמעיד על טמפ' נמוכה מ-0.
הנוף ההררי הופך חלק יותר ויותר ככל שהשעות מתקדמות.
לילה טוב!

מוט7

New member
תגידו, יש מצב שהמרפסת שלנו קורסת מעומס של השל

השלג,

נניח ויהיה כ-70 ס"מ,

האם המרפסת אמורה לעמוד בעומס הזה,

וכמה המשקל של שלג ביחס למים {10 ס"מ שלג, כמה משקל זה במים 5 ס"מ או פחות]

TheChessMaster

New member
המכ"ם נוראי זוועתי לשרון והצפון:

כלום אז יגידו לי שגשם שיורד שמלא עננים.
מהבוקר עד עכשיו פה מעונן חלקית עד מעונן וכשמעונן זה גשם קל בלבד.

רואים את הצהוב כתום מעל ירושלים כל הזמן גם עכשיו. רכיב דרום מערבי רוח שמתחזקת בנתיים לא רוח ולא שינוי.
אני מפחד שהמפות משקעים צודקות נקווה לשינוי בשעות הקרובות כל פעם זה השעות הקרובות בנתיים בחוץ אין רוח גשם קל טפטוף .

הדבר המעודד היחיד זה התאי CB היפים שמתפתחים ליד קפריסין בתקווה שייכנסו עוד מעט לצפון והשרון.

tamirzak1

New member
מה יגידו דני רופ ואלעד זוהר?אפילו תחזית לכמה

שעות הם לא יכולים לתת.
שניהם אמרו שהרוחות יקחו את הגשם והשלג למרכז ולצפון וירושלים לא תראה אפילו כמות שלג כמו בבוקר.
ומה קרה כמה שעות אחר כך? עשרות ס"מ שלג שנערמו גם בירושלים וגם מדרום לה.

TheChessMaster

New member
תמיר צודק הצפון והמרכז מאוכזבים מאוד אבל:

לפחות נשברים שיאים בירושלים. חבל שלא עליתי לעיר איזו אכזבה. אם הייתי יודע שזה מה שיקרה.
אבל כמו שכתבת דני רופ ואלעד אמרו רוחות דרום מערביות דני רופ ב שש בערב אמר מתחילה רוח והכל יעוף צפונה.
הוא אמר שלא יירד שלג כמו שהיה בבוקר.

פשוט עצוב. אבל אם מסתכלים על התצ"ל ומה שמתפתח דרומית לקפריסין יש לנו תקווה כלשהי פה בשרון והצפון.

barnea1

New member
עצם זה שהם חשבו שבבוקר זו הייתה מנת השלג

האחרונה המשמעותית בעיר היא מצחיקה, עם זה אני בהחלט מסכים שהייתה טעות נוראית לציין את זה ואפילו לחשוב ככה לאור הפרמטרים הנוכחיים.

מה שכן, כמו שכבר ציינתי המשקעים המשמעותיים אמורים להתחדש בצפון עמוק אל תוך הלילה. אם עד מחר בבוקר הצפון יהיה יבש זו באמת תהיה אכזבה.

AudiTT15

New member
חזאים צריכים לתת תחזית של מה שנראה להם

ולא לתת תחזית שהם לא מאמינים בה כדי "שהירושלמים לא יתעצבנו"

AudiTT15

New member
סתם היה נראה לי שזו הסיבה לכך...

שהם אמרו שזו מנת השלג האחרונה (לא ראיתי טלויזיה אז אני לא יודע) ובכלל הסיבה שהיו בעיות עם הרכבת ועם התחבורה וכו' זה היה כי הם לא רצו שאם במקרה לא ירד שלג אז כולם יכעסו וכו'...
ולכן לא התכוננו כראוי

למעלה