דיברתי עם אמא שלי עכשיו

J-סיקה

New member
דיברתי עם אמא שלי עכשיו

והיא ממש בדמעות מספרת לי שאתמול בטעימות לחתונה של אחי היא הרגישה כל כך מאוכזבת כל כך מושפלת כשזוג עידכן את ההורים של הכלה ב - ה - כ - ל ואילו מההורים שלי מנעו מידע (לא סיפרו צורת הגשה לא על מספר המוזמנים לא על סוג האוכל ולא כלום !!!) כשאמא שלי ביקשה לפני חודשים לראות את התפריט של כל סוגי הסלטים והאוכל שמוגש באולם וממנו צריך לבחור הכלה טענה שהיא איבדה את זה ואתמול בכניסה לאולם היא "מצאה" את זה אתם יכולים לתאר לך את האכזבה כשהכלה הטיחה באמא שלי את רעה כי את כועסת שאני גונבת לך את הבן ואת לא יכולה לשלוט בו יותר כמה עצוב מחשבות קטנות של אנשים משפיעים כל כך הרבה על אחרים

הילית*

New member
ג´סיקה, נכנסתי כדי לברך אותך ../images/Emo39.gif

על הפורום החדש... ומצאתי שאת מדברת בעניין כ"כ חשוב. אז קודם כל מזל טוב יקירתי על הפורום החדש. מאחלת לך רייטינג לפחות כמו הפורום השכן...
ובעניין מה שכתבת. אני חושבת שזה מאוד חמור הדברים הללו. חוסר השיתוף הזה. אבל אני חושבת שגם אחיך שותף "ללא בסדר" הזה. אם משתפים צד אחד ברור שצריך לשתף את השני, לא רואה אחרת. אלא אם אחד הצדדים אדיש ונותן חופש פעולה מלא לזוג ולצד השני. אין לי מושג ממה זה נובע אבל אני רק יכולה להגיד לך שזה דבר לא מתקבל על הדעת. אני מציעה לכם לדבר עם אחיך בשלב הראשון ולהבין למה דברים קרו ככה. אני תמיד בדיעה שיש ללבן את הדברים ולא להשאיר אותם בבטן. וכן, הדברים הנקודת המבט הזאת באמת מצדיקים אכזבה גדולה...

למעלה