דו קיום או דו איום

eliasys

New member
דו קיום או דו איום

חברה אני חדש ביניכם רק יומיים, בהתחלה, נהנתי מאוד מהפורום. נראה לי שעכשיו הוא עובר למימד אחר שלא ציפית ממנו שעבור אליו. וכשאני מדבר על הפורום אני כמובן מתכוון לאנשים ולא לדפים ול HTML או ה ASP אז אולי נשמור על במה זו נקיה מגידופים והכפשות, ובמקום להסתכל בספרי הקללות נסתכל בספרי ההיסטוריה ונראה איפה טעינו - שני הצדדים - ואיפה אנחנו יכולים לשפר. בסופו של דבר נחיה יחד לא תהיה ברירה ומי שחושב אחרת אז באמת תהיה לו בעיה כי שני הצדדים יפלטו אותו מתוכם. ואני מדבר כאן גם על ערבים וגם על יהודים, ולא מתכוון לאדם זה או אחר בפורום הנכבד הזה. אז בואו נעשה מזה מקום של קירוב לבבות ולא מקום של שליפת חרבות. אל תעשו מהפורום פורים - כי פורים בא רק פעם בשנה

B.Shokor

New member
צודק מאוד..

שמעתי גם כמה תלונות מהרבה אנשים שהפורום הזה הוא לא של דו-קיום, אלה של די-איום וקללות שונות. רק רציתי להגיד לכם שאם הייתם מצפים לפגוש בפורום הזה אנשים שמאלים עם ראש טוב לכיוון השלום, אז אני חושב שאין צורך בפורום הזה. המטרה של הפורום היא לשמוע אנשים כמו דקלה, בת-עמי, ואחרים, ולנסות לשכנע אותם (זכותם) בדו-קיום מפני שכל המדינה עסוקה בדברים אחרים. כעת, אני חושב שאתם יודעים עכשיו למה אני משאיר הודעות עם קללות, ועד כתיבת השורות האלה לא מחכתי שום הודעה. שלכם ב.שוקר מ.הפורום

קלייר

New member
אדם שלא ידע מחייו דו-קיום/מגדף

זו דרכו להביע את דעתו ולקבל תשומת לב יש ללמדו את המושג דו-קיום אפילו לא מסכימים בנושא מסוים עדין מכבדים את דעותיו

למעלה