דורותי סופרסטאר VS דורותי אמדורסקי

k R I P s

New member
דורותי סופרסטאר VS דורותי אמדורסקי

כתבה שפורסמה ב"24 שעות - ידיעות אחרונות": שתיים מההצגות הילדים שיועלו בחנוכה מבוססות על הקוסם מארץ עוץ. על תפקיד דורותי הטובה ביותר מתחרות ראש בראש מיכל אמדורסקי ורוני סופרסטאר. העלוקה החליטה לבדוק איזו דורותי בקיאה יותר ואת מי נשלח להשלמות בארץ עוץ (התשובות למטה).
שם: מיכל אמדורסקי סגנון: מחזמר המבוסס על הספר המקורי מוטו: "בהתחלה היא ילדה תמימה וחולמנית שלא פוחדת מכלום. במהלך המסע יוצאת הלידריות שלה והיא הופעת למובילה שמתגברת על הפחד ויודעת שאף אחד לא יכול עלייה.
שם: רוני סופרסטאר סגנון: גרסה שלישית למחזמר הקוסם שעלה בעברת בהשתתפות מיכל ינאי מוטו: "אני לוקחת אותה לכיוון שמח,מתלהב, כל דבר הוא חדש עבורה. זה כמו המסע של רוני בעולם המוסיקה. היא מגלה על עצמה אומץ, רגישות, חכמה, התבגרות, משיגה את המטרות שלה, יש המון רוני בפנים". השאלון: 1. מי כתב את הקוסם מארץ עוץ?
אמדורסקי: "אה...ידעתי את זה".
סופרסטאר: "אה...". 2. מה שם המשפחה של דורותי
אמדורסקי: "לא יודע".
סופרסטאר: "לא יודעת, אבל אני יודעת שהיא מקנזס" 3. מהיכן להיכן לוקחות דרך הלבנים הצהובות?
אמדורסקי: "מיער המונצ'קינים לעיר הברקת".
סופרסטאר: "רגע, אני נזכרת בסרט, היא לוקחת לקרחת היער, משהו כזה. יער עם עצים מוזרים. אצלנו אין יותר מדי לאין ללכת, זו במה". 4. באיזה צבע היו נעליה של דורותי?
אמדורסקי: "אדום".
סופרסטאר: "אדומות, אל תגזים. למרות שאז היה רק שחור לבן". 5. מיהו הקוסם מארץ עוץ?
אמדורסקי: "לא יודעת. אצלנו חוזרים איתו בכדור פורח והוא אומר לקהל שהוא רק איבד את הדרך".
סופרסטאר: "הוא יותר המצפון. הוא לא באמת עוזר, יותר מכוון. אין קסמים". התשובות: 1.פרנק ל. באום 2.גייל 3.ממחוז המונצ'קינים לעיר הברקת 4.כסף 5.בחור מאומהה שנסחף בכדור פורח

papashdon

New member
../images/Emo45.gifרוני דורתי..הכי מתאים../images/Emo8.gif

וההפקה של רוני הרבה יותר מושקעת.

Fairywitch

New member
תראו, אני לא יודעת מה- אבל...

העיקר שרוני לא תשכח לקחת את הברדלס.

למעלה