דווחו על קונג-פו שלישי ערב 23.4.02

דווחו על קונג-פו שלישי ערב 23.4.02

לפי מקורותינו היו נוכחים בשיעור: טליה קארו שגיב טום הילה אביב ואנחנו מבינים שגם בשיעור הזה קארו הלכה מכות עם חלק מהאנשים: עם טום, עם אביב, ועם טליה. נכון? נו אז איך היה?

Talia E

New member
דיווח ראשון מפי טליה!:

אז ככה, למרות שנשאלנו על שיעור הקונג פו, אני אתחיל בדיווח על שיעור אמנות היכולת: זה מתחיל למעשה בזה, שלפני השיעור קיבלתי טלפון מבן בו אמר: "היום את משתתפת בשיעור עם כולם"... בשיעור אמנות היכולת היינו אני ועמירם (ואני הרי משתתפת עם כ-ו-ל-ם
...). בהוראתו של בן, הובלתי בריצת חילזון (עמירם הלך מאחורי...
) לעבר נקודה בככר רבין. בן הסביר כל מיני הסברים שאין לי כח לחזור עליהם ועשינו עבודה פנימית כלשהי שאני לא ממש זוכרת אותה (אחלה דיווח
) ואז הגענו לעבודה שעשינו פעמים רבות בעבר גם בשיעורי קונג פו; מי שהשתתף פעם בתרגיל הזה של 3 תנוחות גוף, שכל פעם מוצאים זכרון של שמחה/עצב/בדידות/שלמות וכיו"ב ואז עוברים לתנוחה הבאה ומחזיקים את הזיכרון - שירים את היד! (וואו, ים של ידיים, הא?). anyway, לא היה לי חשק או כח לתרגיל הזה, והבעתי את מורת רוחי...
אמרתי שזה תרגיל מעצבן, לעגתי לתנוחות שאנו תמיד חוזרים עליהן, ועל ההערות שתמיד בן נותן... בן שאל למה זה מעצבן אותי, ועניתי שמעצבן אותי שאומרים לי באיזו תנוחה להיות, כמה זמן להיות ועל מה לחשוב... צחקנו על התרגיל קצת ביחד, ואז התחלנו אותו בכל זאת (הוא הבטיח שזה יהיה רק 6 דקות...). בדיעבד, זה היה פחות מעצבן ונורא ממה שדמיינתי... כאילו, היה ב´סדר בסוף... אחר-כך עשינו את אותו תרגיל, רק עם 3 תנוחות שאנחנו בחרנו, וזה היה הרבה יותר נחמד... אחרי זה עשינו עבודה פנימית של החזרת כוחות ואז שוב תרגילי גוף (אני רק שומעת "תרגילי גוף" אני מקבלת חררה!
). עשינו תרגיל שצריך להוציא אחד את השני ממתחם (בהתחלה רק שחלק מהגוף ייצא ולאחר מכן צריך להוציא את הפרטנר, כך שכל גופו מחוץ לתחום): זה תרגיל שפעם ממש לא אהבתי (שמתם לב לאיזו עקביות כאן?
), אבל במקרה הזה ממש נהניתי ממנו! הדגש בכל התרגילים שעשינו (כולל תנוחות מסוימות ולהרפות בתוכן, והתרגיל האהוב על בן לאחרונה: להרים יד של מישהו וכיו"ב) - היה הרפיה. גיליתי מחדש שהרבה יותר כיף לעשות דברים פיזיים מתוך הרפיה! ה"קינוח" (שבא אחרי עבודה פנימית בשכיבה על הגב, בה אנו מניחים ליקום ללמד אותנו וכאלה...) היה להנחות את עצמנו במשך 15 דקות בכלי של החזרת כוחות, תוך המלצה לשלב את זה עם תנועה. היה אחל´ה! מצאתי את עצמי רצה ועושה כל מיני תנועות מגניבות... יצאתי מהשיעור מלאת אנרגיה (אפילו שכחתי שחשבתי להבריז מהקונג פו וללכת לישון...). עקב אורך ההודעה, אני אדווח על הקונג פו בהודעה נפרדת

Talia E

New member
הדיווח על הקונג פו...

טא טא טא דאאאאם!!.... היה נחמד!

Talia E

New member
פירוט קצר...

פשוט נראה לי שזה לא ממש מעניין מישהו... משאל: האם הדיווחים האלה מעניינים מישהו?? עבדתי בצד על פורמות. סופסוף התחלתי לזכור את החלקים שלמדתי מקאטת "אגרוף הצללים של שאולין" (בן, ככה קוראים לה, נכון?) ואת הפורמות החמישית והשישית (נתקלתי בבעיית זכרון קלה בשיעורים האחרונים עם הקאטות האלה, כל פעם הייתי צריכה שבן יזכיר לי מחדש - אבל נראה לי שעכשיו תפסתי את זה!). בן נתן לי 3 טכניקות אחל´האיות מתוך 24 טכניקות החובה לחגורה כתומה (במבחן הכתומה צריך להראות 24 טכניקות ספציפיות שצריך ללמוד + 24 טכניקות שהתלמיד בוחר) וגם טכניקה אחל´ה לקרב. הדרכתי את 4 תלמידים שהיו בטכניקה חמודה + המשכונצ´יק (הדגש מבן: להתייחס אל זה כאילו הם התלמידים שלי). המשכתי לתרגל טכניקות. השתתפתי בעבודה פנימית שבן הנחה. היה מגניב!

kung fu

New member
תשובה למשאל: אותי זה מעניין מאד

לי אישית זה ממש ממש ממש ממש ממש אבל ממש כיף לקרוא דיווחים של אחרים, גם אם זה שיעורים שהייתי (הרי כל אחד חווה אחרת, בנוסף כל אחר בעצם בשיעור אחר ועושה דברים אחרים וכו´) וגם בשיעורים שלא הייתי!! אני קוראת את הדיווח וממש מדמיינת בראש את השיעור שהאדם עבר... ואם יש מישהו משדווח בפירוט (כמוך) אז זה בכלל כיף!!!!! תודה

Kiru

New member
גם אותי מאוד מעניין לקרוא דיווחים ../images/Emo45.gif

מעניין מאווווווד!!!

וגם שאלה: מה זאת אומרת "וגם טכניקה אחל´ה לקרב"? ה-24 טכניקות החובה לחגורה כתומה הן לא טכניקות לקרב?

רמי ד.

New member
גם אותי זה האוד מעניין

והחלק ששייך ללוחמים המתחילים, נשמע ממש מפחיד, משולב בממש כף. האם היית ממליצה להשתדל ולהגיע לשלב הזה? רמי

Talia E

New member
מאוווווווווווווודדדד!!!!!!!!!

ממה יש לפחד?? מאז היותי לוחמת מתחילה השיעורים הם הרבה הרבה יותר כיפייים! יש הרבה יותר חופש, עובדים על דברים יותר כיפיים ואני פשוט הרבה יותר נהנית! מומלץ בחום! טליה

למעלה