דאם דידי דאם די דאם

PakoLina

New member
דאם דידי דאם די דאם../images/Emo118.gif

דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
התחדשות השבוע:
ספר/סרט/סדרה השבוע:
תמונת השבוע:
ציטוט השבוע:
בילוי השבוע:
אדם שאתם מצפים לראות השבוע:
הקיץ מתקרב. איך אתם מרגישים לגבי זה?
לסיכום, איך היה השבוע שלכם:

Mana Sama

New member
ניא~

דבר טוב שקרה השבוע: כנסס~! ^___^ דבר רע שקרה השבוע: שחצי מהכנס הייתי עם בחילות,ושמצאתי שמלה ממש יפה ולא היה במידה שלי >< התחדשות השבוע: 3 מנגות,סיכה ומחזיק לפלאפון מהכנס+חגורת ניטים סתם כשהייתי בת"א..אה,וחידשתי את הפסים D: ספר/סרט/סדרה השבוע: שידורי המהפכה ב-VOD [אסי וגורי מתנשקים *__*] תמונת השבוע: שיהיה~ ציטוט השבוע: אין לי =X בילוי השבוע: כנס וסתם יציאה לת"א עם חברות אדם שאתם מצפים לראות השבוע: לא יודעת הקיץ מתקרב. איך אתם מרגישים לגבי זה? האמת שעם כמה שאני לא מתה על הקיץ,חיכיתי לו הפעם ^^- לסיכום, איך היה השבוע שלכם: מעולה D:

mikokikyo

New member
אטאשי ^-^

יאי, הפעם זה כולל הכנס ^-^ דבר טוב שקרה השבוע: כנס הארוקון333333333333333333333> פגשתי מלא אנשים שנורא התגעגעתי אליהם ושאני נורא אוהבת, והיה נהדר 3> דבר רע שקרה השבוע: אמ... הייתי די עצובה בגלל כל מיני דברים. אבל חשבתי על זה, ועכשיו אני יודעת שהכל לטובה ^-^ התחדשות השבוע: ווליום 1 של Absolute boyfriend, פוסטר גדול+פוסטר קטן+סימנייה של יוליה *______* ספר/סרט/סדרה השבוע: Black cat, ללא ספק *-* תמונת השבוע: Sven מבלק קאט 3333> ציטוט השבוע: לא זוכרת, למרות שהיו לי כמהXD בילוי השבוע: הכנס, ללא ספק 33333333333333333333> אדם שאתם מצפים לראות השבוע: דולב, גל ואייל ^-^ הקיץ מתקרב. איך אתם מרגישים לגבי זה? התגעגעתי3> כנרת *________________* לסיכום, איך היה השבוע שלכם: היה נהדר *________________* היו רגעי דיכי, הלם ועצב, אבל כן- היה שבוע נהדר 3>~

AnNa ChAn

New member
מסכמת../images/Emo129.gif3>

דבר טוב שקרה השבוע: לא קרה לי משהו כזה דבר רע שקרה השבוע: נכשל בין 20 ל-10 במת' וחרא של טיול התחדשות השבוע: שומדבר ספר/סרט/סדרה השבוע: ספרים: "מולי מון עוצרת את העולם"/ג'ורג'יה בינג - ספר ממש מגניב! "שומרת אחותי"/ג'ודי פיקו - ספר מדהים ועצוב שממש בכיתי בסופו וזה לא קורה לי הרבה וספר שאני קוראת עכשיו- "יום השיויון"/מייקל וייט - ספר כל כך מותח ופשוט... טוב! תמונת השבוע: DD: ציטוט השבוע: "אם אין אני לי אמא לי" בילוי השבוע: בילוי, הא? לא נראה לי... אדם שאתם מצפים לראות השבוע: אףאחד הקיץ מתקרב. איך אתם מרגישים לגבי זה? חרא ><" שונאת קיץ מאוווד מאוווד לסיכום, איך היה השבוע שלכם:סתם זבל

shaoran li

New member
../images/Emo189.gifאני

דבר טוב שקרה השבוע:הרצאה על מגמה דבר רע שקרה השבוע:המבחן במת' התחדשות השבוע:עליית הקבצה ספר/סרט/סדרה השבוע:בליץ' ונארוטו כרגיל תמונת השבוע:שונקו ציטוט השבוע:אין בילוי השבוע:אין אדם שאתם מצפים לראות השבוע:- הקיץ מתקרב. איך אתם מרגישים לגבי זה?שימחה מת על קייץ לסיכום, איך היה השבוע שלכם

NoAmItA ChAn

New member
~~~~

דבר טוב שקרה השבוע: טיול שנתי וכנס אנימה D: ומישהו זיהה אותי בבית הספר מהכנס XD;; דבר רע שקרה השבוע: X התחדשות השבוע: הארי פוטר 7! D: ספר/סרט/סדרה השבוע: הארי פוטר 7 וחולית 3> אה, וגם "קופסה בצורת לב". תמונת השבוע: X ציטוט השבוע: She Waits For Me - Cinema Bizarre HIM - Join Me In Death HIM - Venus Doom HIM - Bleed Well Avenged Sevenfold - Lost Muse - Plug In Baby Taking Back Sunday - Timberwolves At New Jersey Raise Against - Behind Closed Doors Rise Against - Prayer For The Refuge Rise Against - Ready to Fall בילוי השבוע: X אדם שאתם מצפים לראות השבוע: גל, המורה לגיטרה היום, חברים בסוף השבוע. הקיץ מתקרב. איך אתם מרגישים לגבי זה? עצוב >; לסיכום, איך היה השבוע שלכם: אחלה+++ D:

NoAmItA ChAn

New member
אעאע, טעיתי!

בציטוטים בטעות העתקתי את שיר השבוע XD ובכן, הרי הם: המורה שלי ללשון: *בודקת נוכחות. מקריאה שם של ילד אחד ומגלה שהוא לא נמצא (הרבה לא באו, כי זה שיעור תיגבור למבחן וזה לא היה חובה* "חושב זה אוהד הפועל הכל מגיע לו". ויותר מאוחר היא ביקשה שיתקשרו לחסרים ואז היא לקחה את הפלאפון של הילדה שדיברה עם אותו ילד ואמרה לו, בין היתר: "אם תבוא למבחן ותגלה שקשה לך, תצביע ואני אבוא ואתן לך את התשובות כי אתה אוהד הפועל" XDDDDD ידיד שלי בשיעור ערבית: "דרסתונה - מי דרס את הטונה?!" אני כותבת: "נולדתי בבית החולים וולפסון שבפתח תקווה". אותו ידיד: "איזה 'וולפסון', זה בלינסון" שעה אחר כך עדיין צחקנו על זה XDDDDDDDD ואם אני כבר פה: http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1089667 זה לא מהטיול שלנו. תשמעו ב-1:07 את הצחוק. זה היה גם המדריך שלנו בטיול השנתי. אני מתה על הצחוק שלו XDDDDDDDDDD

../images/Emo15.gif חרא שבוע

דבר טוב שקרה השבוע: כנס! דבר רע שקרה השבוע: מבחנים TםT התחדשות השבוע: צלקות נפשיות ספר/סרט/סדרה השבוע: 12 הממלכות- צל הירח וים הצללים 3> תמונת השבוע: ציטוט השבוע: "אני מתאמן בלדבר במבטא רוסי במבטא ערבי" בילוי השבוע: הכנס אדם שאתם מצפים לראות השבוע: פסיכולוג >> הקיץ מתקרב. איך אתם מרגישים לגבי זה? שיגיע כברררר ;; לסיכום, איך היה השבוע שלכם: חרא.

למעלה