גניחות ומילים מלוכלכות בסקס

אני אוהב אותה צורחת

גונחת כמה שיותר חזק,שתגיד מה שבא לה במילים הכי מלוכלכות שיש,זה ממש עושה לי את זה ובמיוחד שהיא מיתנוענעת עם עיינים מגולגלות משהו

leonlev

New member
פעם קודמת

שביקשתי ממנה להגיד מילים מלוכלכות זה מה שיצא: אוחחחח האסלה, הכלים בכיור,.....כן.....המכונית אחריי גשם בוץ ... וככה זה נמשך כ10 דקות. היא גמרה בטח שגמרה........ על הבריאות שלי:)

סאלי31

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אין עליך מקסים אחד, חלום רטוב של כל אישה...

סאלי31

New member
אחחח מילים מלוכלכות...

מספיק אנחות, מה צריך יותר מזה... אה וכמובן, אל תפסיק, עוד, כן כן, טיפה ימינה בדיוק.. עוד קצת, חזק יותר אחח אחח אחח אוחחחחחחחחחחחחח

coby paste

New member
אם זה בא טבעי

יש לזה ערך מוסף, לפעמים זה תיאטרלי מידי ועושה את הפעולה ההפוכה

אוי נכון כמו למשל בסרטי

סרטי סקס גרמניים משנות ה 80 שהגבר עוד לא נגע באשה והיא כבר צועקת כאילו שהיא באמצע חדירה כפולה :) זה יותר פארודי מסקסי :)

אני אוהבת סקס. נקודה.

זה טוב שהעיניים מתגלגלות אבל זה לא מספיק :I גניחות ודיבורים סקסיים עושים לי את זה. אני חושבת שזה נכון גם להרבה גברים.

מאוהב ברעיון

Well-known member
מזמן לא כתבתי "שמנמוך"

לשמוע אותה גונחת, נהנית, לא עוצרת את עצמה ומביעה את הנאתה בכל דרך שתבחר... זה עושה לי טואובבבבבב. פעם הייתי הרבה יותר שתקן, היום, למדתי לא לעצור את הקולות וגילתי שההנאה מרובה יותר, תחושת השחרור גדולה יותר ובכלל הסקס טוב יותר.

כן יש קטע כזה אצל גברים

שהם לא בוכים בלילה. אז גם לא משמיעים קולות. גניחה זה סוג של שחרור והבעת עונג = אז למה לא בעצם ?

מאוהב ברעיון

Well-known member
זה נורא תלוי בפרטנרית

וכמה חופשי ונוח מרגישים. כמו כאן למשל, אמנם שם מדובר על קולות אחרים לגמרי, ואפילו ריחות....אבל אני חושב שהכוונה ברורה.

אך יש לפעמים

שאם אני לא עוצרת את עצמי ומביעה את זה ממש עד הסוף... כוחות ההצלה והבטחון עלולים להופיע לשמע הצעקות והגניחות זו בעיה רצינית
אבל אין ספק שזה עושה טואובבבבב.

פעם הייתי עם מישהי

מסתבר שהיא קצת טרללה והאקס שלה אהב לשמוע אותה גונחת ובלי ששמתי לב היא התקשרה אליו והוא שמע אותי מזיין אותה והיא גונחת לה

למעלה