גם לי יש נדודי שינה...

גם לי יש נדודי שינה...

האמת היא כשאני נמצאת פה וקוראת הודעות שלכן מתחשק לי לאכול קערת קורנפלקס, אבל אכלתי רק פרוסת לחם ותפוח קטן אז אספר לכן שירדתי עוד קילו... ובמשקל הזה לא הייתי בערך מאז תחילת כיתה י"א !! מה זה אומר? 5 שנים טובות... אבל יש עוד דרך ואני אצליח, כולה להמשיך אחרי ההרגלי האכילה שלי (שזה באמת קל למי שכבר התרגל) אז למי שרוצה לעלות במשקל, מניסיון אני יודעת שזה קשה אבל באמת תנסו להנות כי הרי מי לא נהנה לאכול שוקולד וממתקים וטילון??? לנו אסור לאכול את זה... (בעצם לא אסור אלא יש להגביל), אתן מזכירות לי שגם אני הייתי אוכלת כל הזמן ולא משמינה בעבר וכשהייתי ילדה, אבל אוכל לא בריא כמו חטיפים, גלידות וכאלה... אני בכל זאת שמחה שעלה בחיכי לעשות דיאטה, כי זה אורח חיים טוב בשבילי עכשיו כבר 5:22 ולא נרדמת אני רוצה להגיד למי שהצטרף שתהיה לו הצטרפות נעימה וממש ממש ב-ה-צ-ל-ח-ה !!

rutti

New member
וואוו אלוש

איזה יופי!!! עוד קילו ועוד קילו.... למרות שאת מספרת לנו על כל מיני מקרים שאכלת הרבה את בכל אופן יורדת. זו פשוט גדולה! את ממש מעוררת הערצה. את לא יודעת איך אני גאה בך!!! כל הכבוד לך אלוש.

שאקל

New member
אלוש? שינית שם?

מתי?
לא שמתי לב
יו כמה זמן לא אכלתי טילון
החלפתי את הטילון בקוביות גלידה קטנות. 3 קוביות לא הרבה קלוריות נראה לי וגם טעים ומתוק והולך טוב עם משקה סודה ליד.

rutti

New member
טילון- אכן דבר טעים!

אפשר להרשות לעצמינו פעם בשבוע טילון ופשוט להוריד דברים אחרים שמשתווים לו בקלוריות. לא קורה כלום מזה, ואפילו רצוי לעשות זאת פעם בשבוע כדי שלא נרגיש שאנחנו מוגבלים בדברים, אחרת רק נרצה את זה יותר!

adidas^

New member
כן אבל...

אני אישית לא יכולה לחשוב על משהו שאני אוכלת שמשתווה לטילון, ולהוריד משהו מהתפריט שאני אוכלת זה להוריד משהו בריא שאני צריכה לאכול... (מצטערת שהתערבתי)...

כשאני מחוברת דרך העבודה

אני נשארת עם השם ELY בבית סתם החלפתי, השם הזה נראה לי מגניב... אני כל יום שישי ושבת והשבוע הזה אכלתי קורנפלקס ה-מ-ו-ן וקצת גלידה של טילון נה נה נה נה נה
אבל השבועיים האלה הירידה שלי כמעט נעצרה (או אולי ירדתי איזה 200 גרם כולה, אייייי למה אני מזלזלת???) אז היום אני 55 איזה כף לי !!! ועכשיו אני כל כך רעבה, איפה אבא שלי? הוא הבטיח לקנות המון אוכל וחלב 1 אחוז, אין אוכל בבית! בעצם יש אוכל אבל דרק ואני רוצה להנות מהארוחה שאם כבר הוא יבוא אז הוא יביא דברים טעימים לאללה ואז אהנה... ועדי, אותו יום שאמרת שעשית הליכה, וואוו איזה כף לך שאת עושה כאלה הליכות!!! הלוואי והיה לי עם מי ללכת... פעם אחת עשיתי אני ואחותי הליכה ביום שישי ב-8 בערב, הגענו עד לים הלכנו 3 שעות רצוף ואחר כך נשארנו בים וישנו שם על הכיסאות נוח (גנבנו) היה לילה וחצי לילה המשכנו ללכת וללכת וללכת ואחר כך כשהגיע בוקר הלכנו עד הבית ברגל! סה"כ הליכה 8 או 9 שעות נטו... היה מזה כף.. עוד מעט יגיע העדכון לגבי, אני מחכה לאבא שלי שיביא אוכל

למעלה