גם חליקה עדין לא מוותר על אתונה

גם חליקה עדין לא מוותר על אתונה

"אני חושב שיש לי מקום באולימפיאדה" מיקי חליקה לא מוותר למרות שלא השיג את הקריטריון לאתונה - הגיש ערעור על ההחלטה להשאירו בארץ. הדיון בערעור ביום שלישי, השחיין: אדבר אחריו. מאת עידן גילת 16/06/2004 17:35 ביום ראשון תתקיים במלון דן קיסריה האסיפה הכללית של הוועד האולימפי בישראל, שתאשר את הרכב המשלחת למשחקים האולימפיים באתונה. מי שלא יהיה שם, נכון לעכשיו, הוא השחיין מיקי חליקה שלא השיג את הקריטריון האולימפי למשחקים, ולא אושר ע"י היחידה לספורט הישגי כספורטאי שהשיג תוצאה חריגה כמו אניה גוסטמלסקי. למרות זאת חליקה לא מתכוון לוותר, וביום שלישי הבא ידון הוועד האולימפי בערעור שהגיש חליקה על ההחלטה לא לכלול אותו בסגל. חליקה יטען בערעור כי הוא עמד בקריטריון במשחקי האוניברסיאדה באוגוסט 2003, אומנם לא במקצה המוקדם, אלא בגמר כשהשיג תוצאה של 4.20.50 במשחה ל-400 מעורבי אישי. חליקה, שהגיע חולה לאליפות אירופה ולא עלה לגמר, התרחק עוד יותר מהחלום. גם בשבוע שעבר, בתחרות הכנה באתונה, נכשל השחיין בהשגת הקריטריון. חליקה, שקיבל באכזבה את החלטת היחידה לספורט הישגי לא לשלוח אותו לאתונה, קיבל תגובות רבות מאנשים שונים בענף וחברים קרובים, שגרמו לו לערער על ההחלטה, במיוחד לאחר שגוסטמלסקי קיבלה כרטיס לאתונה למרות שלא השיגה את הקריטריון. חליקה אמר היום ל-ONE: "אכבד כל החלטה של הוועד האולימפי, אבל אני חושב שיש לי מקום בנבחרת האולימפית. אסכים לדבר רק אחרי הדיון בערעור".

יוֹאב

New member
מותר, כל עוד יש קרדיט וקישור

ואני מבקש מעתה והלאה במידה ומועתקת כתבה לפורום, לתת קרדיט וקישור למקום ממנו נלקחה הכתבה

עידכון חליקה - העירעור נידחה

היום נידחה עירעורו של מיקי חליקה בישיבה המיוחדת שכינסו הועד העליון של הועד האולימפי .

למעלה