גור או גורת גולדן

coltgirl7

New member
גור או גורת גולדן

שלום מעונינים לאמץ גור או גורה גולדן רטריבאר לבית חם ואוהב. אם אין ברירה במחיר שפוי!
תודה רבה

דגלמנגה

New member
לאמץ אפשר רק מעמותה. לגזעיים יש מחירים די דומים אצל המגדלים

במסגרת ההתאחדות הישראלית לכלבנות. אם אתם מתעקשים על כלב גזעי, תצטרכו לשלם כמה שדורשים. "מציאות" יש רק במשחטות (חאפרים) ללא פיקוח על הזיווגים, ללא סינון נושאי מחלות ופגמים גנטיים וללא טיפול ותזונה נאותים לאם ולגורים. אצל החאפרים גם אין מדובר בגזעי ממש, כי ללא תעודות (לגורים, ל-2 ההורים, בציון השושלת) זה פשוט לא גזעי, ולא חשוב מה אומר או נשבע המוכר. תעודות גזע אמיתיות, מופקות בישראל רק ע"י ההתאחדות הישראלית לכלבנות.

אם החלטתם שאתם רוצים רק גזעי, עליכם לפנות להתאחדות הישראלית לכלבנות - "המועדון הישראלי לכלבי רטריבר", בקישור:
http://137.117.99.64/ikc2012/Dev2Go.web?id=246008&sPID=24&sPPID=18
ועל הדרך, גם דף מידע על הגזע (בטבלאות, למעלה ולמטה, פתחו כל לשונית)
https://ikc.org.il/גולדן-רטריבר/

בהצלחה

coltgirl7

New member
גור או גורת גולדן

תודה על התשובה! אני לא מחפשת ממש גזע עם תעודה!
גולדן חמוד זה הוא! בקיצור כמו שאמרת "מציאות"
תודה

avvv

New member
בבקשה אל תקני מציאה כזאת

כמו שדגלמנגה אמרה, ה"מציאות" האלה הם לא כלבים גזעיים ללא תעודות. הם כלבים עם בעיות בריאות קשות, תוצר של תעשייה אכזרית ולא מפוקחת. את באמת רוצה לקנות כלב שככה נראית אמא שלו - https://www.facebook.com/photo.php?...89040878567.2120737.1034692261&type=1&fref=nf
אם מחפשים טוב אפשר למצוא גם בעמותות כלבים מחונכים ונוחים, ואם לא רוצים מעמותה אז אפשר לחפש כלבים מאנשים שעושים רילוקיישן או נפטרו.

coltgirl7

New member
גור או גורת גולדן

זה מה שעושים! מחפשים כל יום בכל אתרים! אבל 6000ש"ח אנחנו לא יכולים לעצמם!

dani666

New member
לא. זה ממש לא מה שאתם עושים. פנו לעמותות או לyad4 ...

... וחפשו שם חבר לחיים - במקרה שלכם שיראה (או יהיה ממש) גולדן.
&nbsp
כבר כתבו לכם את זה - ואתם ממשיכים לדבר על 6,000 ש'ח - כלאמר אתם ממשיכים לחפש "מציאות".

דגלמנגה

New member
חשוב לדעת, למחפשי "מציאות" - נושאים מתוך

"הודעות נבחרות", בחלון שבצד שמאל של דף הפורום:
1) "האמת על אימוץ כלב גזעי" - חלקים: 1 ו-2. בהמשך מתקיים דיון בין הגולשים
2) "ארנקים על שתיים; קורבנות על ארבע - קניתי כלב באלפי שקלים"
3) "מהי מטחנת גורים" - כתבה בטמקא. בהמשך הגולשים מגיבים.

marx04

New member
כלב אינו בגד או פריט אופנה

שלום לך,
יש לי שתי כלבות - נמש בת 13.5 שנים, וויקה בת 7 או 8 שנים.
את שתיהן אספתי מהרחוב, ושתיהן נראות ומתנהגות שונות זו מזו.
על סמך הניסיון שלי בגידול שלהן לאורך שנים אני יכול לומר שהדבר האחרון שקושר אותי אליהן הוא המראה שלהן.
לכל אחת מהן יש אישיות ייחודית משלה, מזג, טבע ואופי שאופייניים רק לה.
נמש, המבוגרת יותר, שהיא כבר ממש זקנה מאד, היא האהובה שלי.
האהובה הזו שלי היא כאמור כבר זקנה בלה, והיא בעיני יפהפיה, למרות שבעיני רוב האנשים היא די מכוערת. יש לה מזג מדהים, עם תכונות מקסימות של כלב רועים, עדינות של פיל ועיני עגל גדולות וחמות.
גם את ויקה, הצעירה יותר, אני כמובן אוהב, והיא שונה מהראשונה בכל מישור - היא שחורה כולה (נמש לבנה עם נמשים ג'ינג'יים), קטנה יותר, ומזג ואופי של כלב ציד. היא לא פראיירית של אף אחד, טריטוריאלית (במידה) ויש לה קמצוץ של חששנות מזרים.
מה שאני מנסה לומר, זה שה"גזע" של הכלב והמראה שלו הם הרבה פחות חשובים מהמזג והאופי שלו, ושהאהבה לכלב שלך נבנית לאורך זמן ללא קשר למראהו.
לכן אני ממליץ מאד שתשליכו הצדה במהירות את הרצון בכלב מגזע מסויים (במיוחד כאשר הגזעיות של הכלב במובן האמיתי של המילה כלל אינה חשובה לכם), ותשנו את החיפוש לכם לכלב בעל מזג ואופי שמתאימים לצרכים שלכם, וגם לטעם שלכם.
בהצלחה,
אורי.

רחלידהן

New member
נפתחה קבוצה לכל אוהבי כלבים וחתולים 🐱🐶💚 עם כל המוצרים שהם אוהבים! הצטרפו.. 👇

למעלה