גוד מורנינג של יום שבת

Proffessor

New member
הלו מיקמיק..איפה נעלמת? ../images/Emo3.gif

שבת שלווווווום ושקטה שתהיה לך..
אההה, מה עם המייל? אני עדיין מחכה לו...

היו לי כמה ימים עסוקים נורא, אז קפצתי איזה פע

פעם אופעמיים לפורום, זרקתי איזה מילה פה ושם והמשכתי בעיסוקי
החיים, יו נואו... לאימייל אני אכנס עוד מקט (חחח יצא בטעות אבל אני לא מתקנת. זה היה אמור להיות עוד מעט קט.. ובקיצור - עוד מקט) אני צריכה להתרכז

קרעקרע

New member
הדבר הכי טוב

אחריי הורדה במשקל, אחריי המחמאות זה למדוד בגדים מלפני שנתיים שהיית בטוחה שאת סתם שומרת אותם למזכרת מתקופה רזה ולגלות שהם עולים עלייך. מדדתי עכשיו 2 מכנסיים שאני חולה עליהם והם לא סתם עולים עליי אלא נראים עלי יותר טוב מאשר אז כשקניתי אותם ( לפי תמונות). אממ למי שלא מכיר, אני פה פעם בכמה זמן... אני קרן, בת 16, הייתי פה וכשירדתי עזבתי ולא שמתי על ארוח חיים בריא אז עליתי שוב... בכל מקרה התחלתי הפעם מחדש, ממשקל 60 קילו ב20 ליוני והיום אני שוקלת 54.6 במטרה להגיע ל50 ק"ג...

אחה"צ טובים לכולם!!!

קמתי קצת מבואסת ומייד יצאתי לעבודה... אתמול רבתי עם חברה ממש טובה ואמנם זה לא משהו בלתי הפיך אבל בכל זאת ממש חבל לי... בעבודה אחת הבנות העירה לי על משהו בלי להבין בכלל על מה היא מדברת ולמרות שהסברתי לה את המצב והיא הבינה זה עשה לי רע. ממש כאב לי כי בכל זאת היא חשבה עליי משהו מוטעה וההרגשה לא נעימה... בערב רציתי ללכת לסלסה אבל החברות רוצות לצאת אז אין לי יותר מדי בחירה... זה לכבוד היום הולדת שהייתה אתמול לאחת מהן אז אני אבוא. נראה לי שאני אלך לנוח קצת עכשיו כדי לא לבוא עייפה ועצבנית...

Elle Woods

New member
גם לכם זה קורה??

שמתי לב שבזמן האחרון, לאחר ארוחת הצהריים בעבודה (בסביבות 14:00), יש לי צניחת אנרגיות חדה ואני כ"כ רוצה לישון. בכוח אני מחזיקה את עצמי. זה קורה גם בשישי ושבת שאני לא עובדת. עשיתי בדיקות דם והכל תקין. אני שומעת על אנשים שאמרו שאם יכלו לישון בצהריים, היו ישנים. תמיד צחקתי על זה. עכשיו זה תפס אותי חזק. מה עושים? האם זה קורה רק לי? זה נורא מפריע, בייחוד בסופ"ש, זה הורס לי את שנת הלילה בשבת ואז ביום ראשון אני כמו זומבי.

אישית אני חוץ מיום שישי ושבת..

משתדלת לא לאכול (בלי שום קשר לדיאטה) ארוחות מלאות במשרד.... וככה אני עובדת במרץ אחרי צהרים משעה 6:30 (בערך לפעמים יותר מוקדם) עד 17:00 ואפילו יותר...
וגם בשבת לא אוכלת הרבה - כי בערב ......... הולכים לרקוד.. חחחח

../images/Emo10.gif../images/Emo201.gif

לא מרגישה טוב...מבחינה מורלית או מה שזה לא יהיה מיום חמישי זה ככה.... המחשבות מטרידות ולא מרפות ממני...אווווווףףףףף דייייייייי כברררררר!!!!! נמאאאאאס לי...!!!!!!!
מקווה שזה יעבור לי מהר.....

אחה"צ !../images/Emo36.gif

בזמן האחרון אני מרגישה כמו
כאילו אני נמצאת בקפיצת גדילה שיש לתינוק
אני פתאום רעבה יותר... לא רעב לנישנושים אלא לאוכל-אוכל ! אמיתי!! וזה מדאיג אותי.. אני מנסה למצוא פתרונות יצירתיים (פירות, קורנפלקס...) אבל אני באמת רעבה.. מרגישה שהבטן שלי ריקה !
אוף.. כבר אכלתי 800 קלוריות ואני ר-ע-ב-ה!!!!!! (לא לצעוק עלי אבל בדרך כלל, אני אוכלת 700-800 קלוריות וזה מספיק לי..) אז אני מחפשת פתרון משביע עד 200 קלוריות! הצעות?

אני חושבת

שאת צריכה לפנק את עצמך במאכל כלשהו שאת ממש אוהבת [אוכל-אוכל] , משהו שאת לא אוכלת בד"כ , תתפרעי חופשי. ותקזזי את זה מארוחה אחרת באותו יום או יום אחרי. אני עושה את זה בערך פעם בחודש-חודשיים וזה ממש מרגיע את החשק הזה לאוכל כל הזמן, למרות שזה די חד פעמי כזה. הגוף צריך מדי פעם איזה ארוחה טובה [=

תודה אבל הכנתי לי כבר משהו ..

לא משביע אבל אולי המון מים יעזרו
והשבוע כבר פינקתי את עצמי באוכל-אוכל
(כבדים ביין ופירה!)

למעלה