גבר\אשת החלומות שלכם

ToryMaster

New member
המ

היאידאל? אנסה. שלא יהיה לי גבוה מדי, 1.75 זה פחות או יותר הגבול שלי. רצוי שיהיה בעל שיער יפה, אם אפשר שיהיה גם ארוך משו, אבל לא מגעיל, אלא מטופח ומלא נפח
. שיתעסק בסוג של ספורט אמנותי כלשהו, ice skating עשוי לקנות אותי בלי לחשוב בכלל. מה עוד? שיהיו לו עיניים יפות, כאלה שאפשר להסתכל עליהן ולראות בן אדם. שידע לבכות, זה חשוב לי. מה עוד מה עוד, אני גרועה בדברים האלה. זה העניין, מבחינה חיצונית אין לי כמעט דרישות, חוץ מהשיער והגובה.

Heels

New member
הודעה ראשונה שלי כאן... זאת השעה

כנראה טוב, שיהיה גבוה.. אשכנזי, עדיף שיהיה לבן כמו שד. רזה שחיף. יש לי קטע כזה עם שחיפים עיניים בהירות.. אפילו חום בהיר, לאו דווקא כחול או ירוק. בלי תספורת צבאית בבקשה. כל דבר יתקבל בברכה חוץ מזה... אה, ונעליים נומרליות!!! כן, ושלא יתלבש כמו הומלס... עד כאן לחיצוניות אין לי קטע עם בנים רגישים. יותר רגיש ככה יותר סיסי בעיניי יציאות חמודות כאלה פעם ב.. מתקבלות יפה אבל אין צורך להשתפכות
שלא יהיה נעל, אני לא צריכה מישהו עם אייקיו 70 או שאני אהיה בהרבה יותר חכמה ממנו צריכה מישהו ללמוד ממנו משהו. התאמה מוזיקלית, ראיית עולם כללית שחופפת לשלי ובכלל, הוא בטח יקרא את זה
כמו כל שאר פורום מוזיקה שחורה

Heels

New member
בת'כלס...

ההגדרה הזאת מאוד מכלילה היא אפילו מתאימה לך (בערך).. היום יצא לי לחשוב על זה

Silly A

New member
אפילו?! נורא נעלבתי.

בתור מחאה ארשום כאן את אשת חלומותיי בדמות ההיפך המדוייק ממך, גם אם זה יגרור לריב עם חברה שלי בעקבות מעט התכונות המשותפות לכן. P-:

קשמר

New member
חחחח ראסמי בגללי כל מוזיקה שחורה

פה...... חחחחחחח ריבהההההההה וסייקו לא מגיב. אופייני לו.

nukexxxsf

New member
ובכן

שאלו את זה באיזה הרצאה או משו כזה שהיה לכיתה שלי... שפירטתי אנשים הסתכלו עליי מוזר... אמממ לבנה לבנה... שיער או שחור או איזה צבע גאווה רנדומלע סיגנון וורוד או כחול... פירסינגים וקעקועים זה ++ אצלי.. אוהב גותיות ואימו גירלז בקיצר...

Bassman

New member
למען האמת,

זה בטח אותו צבע ורק נראה יותר ורוד על הרקע ככה אני ראיתי את זה

EROTOMANIA

New member
ננסה.

גבוה, מעל 180 :] אני קטנטונת, ממש גמדה, אז זה כיף שיש חבר ממש גבוה. שיער כהה. ממש קצוץ או סתם קצר. עם קוצים
... האמת היא שלא אכפת לי. מצידי שתהיה לו ליפה או שיער ארוך וחלק. העיקר כהה. עיניים בהירות. לא משנה איזה צבע, כחול, ירוק, דבש, העיקר בהירות. שפתיים עבות ועסיסיות שכיף לנשוך
גוף.. ראררר, אני בחדר כושר כל יום אז כמובן שפיתחתי אובססיה לגברים עם שרירים.. לא מנופחים יותר מדיי, אלא קצת. וחוצמזה אני לא אוהבת אנורקסים, אני אוהבת אותם שמנמנים :] שיהיה כיף לחבק. מה עוד?.. עכשיו שאני חושבת על זה, אין לי גבר אידיאלי. אני פשוט תיארתי מישהו כוסי יחסית, לדעתי. אהובי הנצחי - הידיד הכי הכי טוב שלי שהלוואי שהיה חבר שלי, הוא שמנמן עם שיער קצוץ שחור, עיניים חומות [יש לו עפעפיים כל כך יפים] ופה קטן כזה אבל שפתיים סקסיות, והוא בשביל הגבר האידיאלי. מתה עליו. מצד שני, אני גם נורא מתחרמנת מגברים בלונדיניים עם עיניים כחולות והרבה הרבה שרירים... יותר מדיי חדר כושר, כנראה.

למעלה