גברים במרכז בית הכנסת במלוא הנוחיות .נשים למעלה או בצד

ברור ללא נוכחות גברים

יש לי איתן דיבור פתוח תמיד בשיחות טלפון ארוכות.

--------------------------------------------
יש לי גם בן דוד רב ומחנך בישיבה דתית ..גם אותו אני אשאל לחוד
הוא רב אבל סאחבק כזה. פתוח.

Berethor

New member
היה לך דוגמאות לזה אפילו כאן בפורום פמיניזם

עם כמהאפשר וטינקרבל המקסימה שגוננו על החרדים ומסורות השובינסטיות שלהם. בדרך כלל נשים דתיות מתנהגות כמו שטופות מוח, ולכן זה לא מפריע להן בצורה מודעת. לאלו מהן שזה כן מפריע, מקבלות את זה כדבר בעייתי בדת והמסורת היהודית שהן צריכות לחיות איתו ולא יכולות לשנות אותו, אלא אם כן הן יהפכו לחילוניות, מה שלא תמיד בא בחשבון. בכל מקרה בדת היהודית יש גם דברים חמורים יותר מאשר היחס כלפי נשים, וזה דווקא היחס כלפי תינוקות ממין זכר, באותה מידה אני יכול לשאול אותך, איך אמא מסוגלת לתת לרב לחתוך חלק מאיבר המין של התינוק שלה, "בשם הדת". מה שהופך את זה לאפילו יותר נוראי, זה העובדה שמדובר במסורת דתית אכזרית שאפילו חלק גדול מיהודים החילונים לוקחים חלק בא. הרבה אנשים גם מעדיפים שלא להטיל ספק במנהגים הדתיים, ועל זה נאמר "Bless the mind too small for doubt".

מעמקים39

New member
ברית מילה הוא מעשה ברברי וחולני

אמא שמסוגלת לשבת בצד ולהניח לרשעים לחתוך את תינוקה הרך בסכין ולמצוץ את דמו תוך שהוא צורח נישמתו מכאב, היא אישה רעה.
אבל היחס הנוראי לתינוקות ממין זכר מתחיל ונגמר בברית המילה. הנשים סובלות כל חייהן וההתעסקות הסוטה באיבריהן האינטימיים נמשך כל החיים.

וואלה אף פעם לא שמתי לב לזה

רוב המשפחה שלי דתיים .
וכעת שאת מסבירה ..וואלה את צודקת
פתאום נפל לי האסימון.
נשמע איום ונורא ..זוועה התעללות.
אני מתכוון לברית המילה.

אתנחתה מוסיקלית ..נעבור לפרסומות

מעמקים39

New member
תאמין לי זה פורום ציפורי לילה האמיתי

הפורום האחר הוא חיקוי, בדיחה לעומתנו

מעמקים39

New member
חחח אני כמו הדיירים בבית האח הגדול

איך שאני נכנסת לפורום, שוכחת שיש צופים...

מעמקים39

New member
אלירז מעצבן אותי הוא לא רציני עם אילנית

היום ראיתי ראיון עם שניהם, כשנשאלו על האפשרות לילד משותף היא ענתה בעזרת השם וראו שהיא רוצה והוא צחק כמו דביל וניסה להתחמק מתשובה.
גברים שמסרבים להביא לעולם ילד בעוד האישה שלצידם מעוניינת הם אפסים בעיניי. היא אישה מאוד נחמדה ורגישה ולא מגיע לה דביל 2 אחרי דביל 1. דעתך?

דרך אגב

אני הייתי תומך של אילרז אלין בפורום האח הגדול עונה 2
אילנית לוי מקסימה ידוע לכל ללא ספק
השאלה מה הוא חושב באמת בתוכו ..ולא מה שנראה בראיון

הקיצר אם זה נכון לפי מה שאת מספרת וזה מה שהוא באמת חושב
אזי ברור שאני איתך

מסכים בהחלט לכל אשר רשמת בסיפא בשורה האחרונה

מעמקים39

New member
זוועת עולם. הוא אימלל אותה

שים לב שכמעט בכל עונה יש איזה גברבר שעושה את המוות לאיזו בחורה חוץ מג'קי החמוד שדווקא היתה זו נופר שהתעללה בו.
אני אגב מאוד אוהבת את אביבית למרות כל מה שאומרים עליה. אני חושבת שהיא בחורה טובה. דעתך?

למעלה