בת השוטר- פרק 85- חשודים ברצח

YossihNew

Well-known member
|סכין|

אז איך דנה, חני ושלומי יחלצו מההאשמה?

מה דויד חושב על דבורי?

ומי לעזאזל מחק את הסרט?!

Johyboy26

Member
העלילה של החילונים כל כך שולית בהשוואה להעלילה הראשית , רצח דרמה הונאה גנבה סחיטה וליד זה מחיקת סרט גמר , חחחחחחח למרות שהעלילה של בל נראית מעניינת למה היא בכתה מה קרה ?

YossihNew

Well-known member
העלילה של החילונים כל כך שולית בהשוואה להעלילה הראשית , רצח דרמה הונאה גנבה סחיטה וליד זה מחיקת סרט גמר , חחחחחחח למרות שהעלילה של בל נראית מעניינת למה היא בכתה מה קרה ?
לגמרי, היה צריך לערב אותם בקטעים של החרדים. זאת בכל זאת סדרה על יחסי דתיים-חילוניים. בעיקר את בל, אין שום היגיון שלא יערבו אותה בזה.

Johyboy26

Member
לגמרי, היה צריך לערב אותם בקטעים של החרדים. זאת בכל זאת סדרה על יחסי דתיים-חילוניים. בעיקר את בל, אין שום היגיון שלא יערבו אותה בזה.
בדיוק היה אפשר לגלות שבל הייתה תלמידה בסמינר ואלי חזרה בסאלה בגלל מה שקורה שם

YossihNew

Well-known member

בדיוק היה אפשר לגלות שבל הייתה תלמידה בסמינר ואלי חזרה בסאלה בגלל מה שקורה שם
שפעם למדה שם אבל נשרה כי היא לא הסתדרה, לפחות שמישהו הכיר אותה משם.

Johyboy26

Member
שפעם למדה שם אבל נשרה כי היא לא הסתדרה, לפחות שמישהו הכיר אותה משם.
בדיוק , יש לה כל כך מלא פוטנציאל , במקום זה היא גלגל שלישי במשולש עם איתי , החא הייתה יכולה להיות הסטאר של הסדרה אחרי דנה וחני

YossihNew

Well-known member
באירועי הפרקים הקודמים נזכרתי שמישהו ניסה לדרוס את חני. מה קרה עם זה באמת? לא חשבתי על זה.

רבקה מוזס? שרה קארפ? רחלי יפהפייה. "תמונות חושפניות". אה. זה מסביר. מה פתאום שבאבניקים?! איזה שטויות, זאת חברה אחרת בכלל. חוץ משלומי. אגב, אני ניבאתי את זה, אני מזכיר לכם שאני הייתי זה שאמר שהחבורה של שלומי הם שבאבניקים ותראו מה יצא מזה. הנבואות יוצאות טבעי. מוטל? אבל למה הם עושים את זה? בושה וחרפה. גועל נפש. אגב, ידעתם ששראל גם היה במלכת היופי של ירושלים? היה נשוי לרוחל. היום היא ראשת העיר לשעבר.

אני נמס בפתיח ומופתע לגלות שרן מושיוב היה צריך להיות דניאל! מישהו חושב עליו ועל מור בתור זוג? ואז עידו היה עם קים במקיף ועם יעל שלביה בפלמ"ח?! אלו שני חברים טובים שלי, די, חבר'ה, לא רוצה סיבוך איתכם.

לא יודעת, כמו אביטל היא לא יודעת. חכו חכו, שלומי ינסה להציל את דנה מהשריפה. גם אני חשדתי בה. אני גם מרגיש נבגד כי היא לא אמרה לי שהיא הרעה הפעם. אבל זאת החקירה שלה! וכנאפו לא מתפקד לבד. בחייאת.

אני אצטרך את התמונה של רחלי לצורך אישי. היי! דנה! את לא יכולה להגיד ג'יזס בבית דתי! אותו האיש. אה, בגלל זה היא לא אמרה לי שהיא הרעה. הייתי יכול להעיד נגדה. תמסור ד"ש לבנדה. דבורי, תהיי בשקט. די. בכללי, תהיה בשקט. תועעעעעעעבה. אבל תהיי רגע בשקט! בחייאת! היי, חברה. תתביישי לך, דבורי. את סתם כועסת שלא התקבלת לפמליה של חברתי הטובה שמזהה אותי מהצגות יפה סלונים. והחתן הקודם שלה סתם דפוק, רבים עליו והוא עושה אקפלה. תנו לה, חברה לא תעשה כלום. אני אמרתי לכם. איזה יופי שאני כבר לא באמת פוחד מחברה. למרות שאני עדיין לא אגיד לידה את מילת ה-ס' הנוראה.

מי זה האתיופי? לפעמים איתמר דומה לאבא שלו ממש. אז תשיר את השיר של הקרבי. יש לך אימא?! לא ידעתי. לא יודע, אולי זה לא אלכס. זה אח של בל? זה מה שהיו צריכים לתת לה העונה. לא כושר גופני. מה קרה לבל? מה קרה למשפחה?

אולי נשלח לעולם תמונה של אשתו בבגדים חושפניים! זה היה עוזר. ג'ימי?

צדיקוב סניור. הם באמת משמיעים את שמוליק? הוא צדיקוב ג'וניור. תעשה תשובה? קצת לא טבעי. שלומי, רוץ.

חברה, חברה, את צריכה להבין. אבא מאוד קשור לסגנית. אתם יודעים שהסגנית, יש לה איזה קטע עם כלי טיס, שלוש פעמים הם נעלמו בגללה או התפוצצו (תוכיחו לי שהצ'אלנג'ר זה לא בגלל מייקל בדני הוליווד). ואבא- את יודעת, כל פעם שכלי טיס נעלם זה רווח נקי בשבילו. מה, הוא מונה בגלל זה לראשות הממשלה. הוא לא רוצה לראות, את יודעת.

תגידו, הם לא שותים משהו אחר? רק את המשקה רייזי הזה? לא, דבורי, הם אומרים שאת משוגעת. נמאס לדבורי החמודה להיות חמודה. מעכשיו יש דבורי הכוסית. שמעתם נכון! כו-סית! ומי שיש לו בעיה עם זה, שייחנק! למרות שאיזה שבאבניק כועס מאוד על הקטע הזה, תאמינו לי, הוא מאוד כועס. וואו, דויד, זה כל כך... אה... נפלא... איזו דמות מעצבנת. איזה זוג מעצבן. הם הזוג שחיכו כל הסדרה שיהיו ביחד, ברצינות, ודבורי וההלם שלה עושים לי התגרדויות של זעם. אולי מישהו מוכן ללהק את הילה הרוש לתפקיד חדש? לא לאחות קטנה ומעצבנת? כמו שהיא כבר עשור? הבחורה נשואה. גם בדמות וגם במציאות.

וסרמן זה שם בעייתי למור. אולי אבי ברכה שם? אני רוצה להבין, זאת בעיית יעקב ועשו? בכלום כסף? כן, חשבתי שזה משהו כזה. חברה, בואי תצילי.

הו. הנה חברות של חברה. פייגי, אני מזכיר לך שגם חברתי הטובה שמזהה אותי מהצגות יפה סלונים יודעת יידיש. היא לא רחלי. רייזי, העלמת את הסגנית? בחייך. אל תהרגי אותה. למה יעצרו את אסתר? הטמינו לה סמים בכליה? לא, רייזי, לא באמת פרצו לה. לא דיברו על ההורים של רייזי ופייגי בכלל. אלא אם יש פה טוויסט.

מה קרה, בל? בכית קודם. ברור שזה לא אתה. אבל כל המועמדים ממש ממש משעממים.

אל תדאגי, המנהלת. יש לנו תוכנית להגנת עדים, מיוחדת לחרדים. את תהפכי לחילונית, יקראו לך מיכל נאור, והבאנו חרדית אחרת, מטורללת בשם שיינה, תגידי שהיא הבת שלך. זה מגיע עם עוד בחורה נפלאה בשם סופי. היא תקעה לחיה ברכה מגהץ בראש. והיא אמרה לי במפורש שהיא הרעה! לא כאן, אבל אמרה. חברה! את פה!

חברה, זהירות. הם עלולים לפגוע בך. אבל וסרמן לא יכול לעבור שם. למרות שהוא כתב את זה. כן, הוא כתב את עצמו עובר במקום שהוא לא עובר בו.

אופס. שלומי. אף פעם לא סמכתי על כנאפו.

הוא חי! הוא חי! כן, המגהץ.​

למעלה