בתופים ובמחולות

יש אמרה ידועה באנגלית: ../images/Emo16.gif

If mom says no, call 1-800-GRANDMA
אמרה נכונה ושימושית
.
ניר

שגיא123

New member
מזל טוב על הפורום החדש!

לא שאני צריך לקטר הרבה (היו 3 גדולים ממני שהספיקו לגדל את ההורים ואחד קטן עם הרבה מאוד תשומת לב...), אבל נחמד שיש מקום לזה... בהצלחה!

shiri_b

New member
תודה!

ומי יודע, אולי בקרוב אנחנו נאחל לך ולאורן אותו דבר *קריצה קריצה*

שגיא123

New member
מי יודע, אולי בקרוב

אני ואורן נתחיל לחשוב על דרך שתוכלי לאחל לנו אותו דבר (*קריצה קריצה*)בריבוע. המבחן במתמטיקה היום עדיין משפיע עליי... ואם כבר מדברים על המבחן במת´... זה ממש קלאסי לפורום הזה... מה ההורים שלכם שאלו אותכם על המבחן? איך הם הגיבו שסיפרתם להם? אז ככה... לי הלך די בסדר, אז אמא שלי הסתפקה ב:"ומה עם תרגיל 4?" -"לא הספקתי אותו... הייתה לי טעות שלקח קצת זמן להבין" -"אוי אוי אוי... נקווה שתצליח לפחות במה שכן הספקת..."

*neta*

New member
שגיא ../images/Emo13.gif

כשיש לך נושא לדבר עליו, תפתח הודעה חדשה..חבל שנושא כה יפה יילך לאיבוד בשרשור מזל טוב.

mgirl

New member
איזה רעיון נחמד ../images/Emo13.gif

אני מגדלת שתי הורים, ויש לי גם שתי אחיות שלא ממש עוזרות ועוד אח חמוד. הרעיון של הפורום ממש מגניב! מזל טוב על הפורום החדש!

LimiMimi

New member
מאאזל טוף../images/Emo70.gif

קודיים כל בהצלחה עם הפורום החדש
אני בטוחה שאני אהיה כאן הרבה להוציא עצבים על ההורים..חיחי..(טוב לדעת שיש לי למי להוציא את העצבים ;-[) הממפ..גם אני מגדלת 2 הורים ות´אמת האחים הגדולים שלי יותר עושים את זה, עליי רק צועקים
אז שוב, בהצלחה
לימור

מזל"ט על הפורום החדש! ../images/Emo9.gif

נראה נחמד פה, יש סיכוי טוב להתנחלות מצידי

LeG iN EyE

New member
מזללללטופפפ!!../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

מזזזזללל"טטטטטטט!! טופ, אז שיהיה לנו ב-הצל-חע?

maayan15

New member
היי!!

אני יודעת שכבר אמרתי שהיצטרפתי אבל אז ראיתי את השרשור הזה ואני יודעת שעוד כמה חודשים יהיה קישור ל"שירשור הפורום הראשון" ואני לא יופיע וזה ייעצבן אותי אז.. אני מעיין בת 15 אמא ואבא .... דאגנים...פראנואידים...מעצבנים ואוהבים.... מזל טוב לרגל פתיחת הפורום

כמני גמני!

דפנה. בת 15. שני הורים וכלב.... סתם... שני הורים ושני אחים קטנם ומעצבנים..

למעלה