בר תובעת

oferweisglass

New member
בר תובעת

יש כתבה היום בעיתון 24 שעות ועוד אחד שבר היתה בבית משפט עם חברת דיווה בושה וכלימה שזאת התביעה אולי החמישית שאני מכיר שתלמד לפתור בעיות בלי בתי משפט ועורכי דין גם כתוב שבר רפאלי השתמשה בתמונות באתר אינטרנט - מעניין על איזה אתר מדובר גם ככה אין לה אתר רשמי שמתאים לה ומעודכן באופן שוטף

viki24

New member
חייבת לנגיד שהפעם אני מסכימה איתך..

טוב שהיא לא תובעת כל דבר שזז ! התחילה יותר מדי להתלהב.. היא והחבר המכוער שלה.. חבל... זה מה שנקרא ההצלחה עלתה לה לראש עכשיו אני למה הרבה לא אוהבים אותה.. להיות יפה זה לא הכל

viki24

New member
נכון שהוא לא תובע אבל הוא מעצבן..

לא , אין לי מושג.. ות'אמת זה לא מעניין אותי עצם העובדה שהיא תבעה שוב, כפי שציינת בפעם החמישית זה מוגזם. יש גבול כאילו שחסר לה כסף בשביל לתבוע.. לה ולמשפחה שלה. שתרגיע קצת

oferweisglass

New member
לא יודע כמה יש לה בכלל

יש הרבה מאוד הוצאות בדוגמנות ברמה הזאת שאנשים לא יודעים בגדים ועוד אותי הוא גם מעצבן כי הוא לא מגיע לישראל עדיף שתתמקד בהופעות לפני המצלמה ולא לפני עורכי דין למרות שבטוח הם שמחים לראות אותה
--- blog.tapuz.co.il/coolbike

A d i d a

New member
../images/Emo204.gif

אותך הוא מעצבן כי הוא לא מגיע לישראל? הוא חייב לך משהו? אני בכלל לא נכנסת לויכוח הזה. לא אני ולא אתה יכולים לעשות איזשהם הנחות על בנאדם ששנינו לא מכירים. אבל זה משפט מאוד לא הגיוני מה שאמרת כרגע.

oferweisglass

New member
ברור שלא חייב לי כלום וגם אני לא כלום אליו

אבל הוא עם בר די הרבה שנים והוא היה כאן פעם אחת וגם זה בקושי את מדברת אלי כאילו בר היא אישיות פרטית ולא מפורסמת וגם ליאו ככה יש חוקים שלא כתובים והחיים שלהם ציבוריים כי הם בוחרים להיות אדם ציבורי אם בר תפסיק לעבוד בדוגמנות תוך חצי שנה ישכחו שהיא קיימת וזאת בחירה שלה להמשיך

A d i d a

New member
../images/Emo204.gifאני לא נכנסת לויכוח הזה.

אין לו סוף. בוא נסכים שאנחנו לא מסכימים.

A d i d a

New member
../images/Emo204.gif

קל לעשות הנחות כשאת לא יודעת את הפרטים. תקראי קודם את הסיבות לתביעה, את הצד של משפחת רפאלי ואת הצד של בוניטה דה מאס ואז תגיעי למסקנות. וחוץ מזה, אני פשוט לא מבינה את האנשים האלה שפשוט "שונאים" מישהו מפורסם. את בכלל לא מכירה אותו! איך הוא בדיוק "מעצבן"? הוא אמר לך משהו שעיצבן אותך? לא. הוא חי את החיים שלו ואת צריכה לחיות את החיים שלך. אל תשפטי אנשים בגלל איך שהם חיים את החיים שלהם. כל אחד ואמונתו.

viki24

New member
הוא פשוט מעצבן...

והוא לא חייב לעשות משהו לי אישית.. רואים את ההתנהגות שלו כלפי אחרים, כמו צלמי פפארצי.. ואיך את יכולה להסביר את זה שבר מהדוגמניות היחידות שתובעות ? אני לא שמעתי על הרבה דוגמניות שתובעות... ת'אמת לא שמעתי בכלל, אבל אני בטוחה שיש. אז בר, לא רק שהיא תבעה.. היא תבעה 5 פעמים. משהו פה מסריח

A d i d a

New member
../images/Emo204.gif

לא שמעת על דוגמניות שתובעות כמו שלא שמעת שהרבה דוגמניות לא עשו צבא. בגלל שמה לעשות, כל פיפס שבר עושה- כותבים עליו. אני לא מנסה להצדיק את זה שהיא תובעת- אין לי שום דעה על זה בגלל שאני לא יודעת את הפרטים על זה. את יכולה להקשיב לכל מה שהעיתונים כותבים, את יכולה גם לא. אני מגיעה למסקנות אחרי ששמעתי שני צדדים. ושוב, תנסי לשים את עצמך בנעליים של לאונרדו, איך את היית מתנהגת לצלמי פפראצי? ואפילו אם היית מתנהגת באדיבות, כמו שיש מפורסמים שעושים כך- אני אחזור ואגיד- איש איש ואמונתו. יש אנשים שמאמינים במפלגת הימין, יש אנשים שלא. יש אנשים שאדיבים לפפראצי, יש אנשים שלא. אני לא אתחיל להתעצבן על כל בנאדם רק בגלל שהוא מחליט להתנהג שונה מאיך שאני הייתי מתנהגת. אני רואה שאת בת 15, עוד לא עשית צבא, עוד לא פגשת אנשים שונים ממך, אז קחי את מה שאני אומרת לך גם כטיפ לחיים עצמם.

oferweisglass

New member
בסוף בר תתבע גם את האנשים בפורום הזה

הבעיה איתה ועם המשפחה שלה שאי אפשר לדעת אני משתדל שלא לכתוב כאן לפעמים בגלל שאני יודע שהם מסוגלים לתבוע גם בגלל הפורום הזה לפי דעתי רוב התביעות היא מחפשת פרסום ולא כסף את הכסף שלה היא צריכה לעשות מעבודה ולא דרך תביעות.. אל דאגה בקרוב נראה גם את התביעה השישית מעניין רק מי הבא בתור וגם בגלל זה אני לא כל כך מעוניין לעשות את החנות פוסטרים כי אי אפשר להשיג את בר ולשתף איתה פעולה ואחרי זה היא יכולה לתבוע אותי על זכויות יוצרים של הפוסטרים ושלא העברתי לה תגמולים למרות שאני נסיתי לדבר איתם אבל זה לא עוזר וסתם חבל כי באמת יש אנשים שיקנו פוסטרים ועוד דברים... עדיין היא יכולה ליצור איתי קשר אבל כנראה זה לא מעניין אותה

Rommyy

New member
שוב התחלת עופר..

אף אחד לא יתבע אף אחד בפורום הזה. פורום נועד בשביל שאנשים יביעו דיעה.. אם אתה כל כך שלילי לגביה תפסיק לכתוב כאן!!!!!!! אני לא מבינה למה אתה כל כך עיקש.... תמיד יש לך רעיונות חדשים לבר. חנות פוסטרים, שתבנה לה אתר... תגיע כבר להבנה שאם הם היו צריכים אותך הם היו יוצרים קשר!!

oferweisglass

New member
לא התחלתי שוב - זה כל הזמן ככה

ועובדה שבר תובעת אנשים שוב ושוב - אחרי הפעם הרביעית זה בעיה... אפשר להגיע להסדרים גם בלי בית משפט אם רוצים וגם לא צריך לפרסם את זה בעיתונים! אני לא שלילי לגבי כל העבודה שלה במיוחד בזמן האחרון גם בארץ אבל אין לי כל מוטיבציה לממש את הרעיון ובסוף להתבע על ידי בר למרות שמכירת פוסטרים שלה או שיהיה לה אתר רשמי כמו שצריך זה לטובתה ברור שהם צריכים את זה אבל הם לא עושים... מבחינתי שאמא שלה כבר תשלם למישהו שיעשה לה אתר מגניב עם עידכונים ועבודות אחרונות אפילו האתר של ליאו יותר יפה משלה

ש נ ט ל

New member
אח....מה יהיה איתך ילד

הדפוק הזה חיי בסרט שמשפחת רפאלי תתבע אותו על כל דבר שהוא אומר על בר.....ולעולם לא נרגע. בטוח שכולללללללללל היום הם עוקבים רק אחריו...ומחפשים אותו כדי.....לתבוע!!!!!1 ממש יש להם זמן אליך. תפסיק להפיץ שמועות! תפוס חיים.

oferweisglass

New member
לא אמרתי שהם עוקבים אחרי

שרוצים יש זמן אל תדאגי גם ככה את לא מכירה את המשפחה הזאת וההתנהגות שלהם איזה שמועות? זה היה בעיתונים הדברים שאני כותב כאן ואין לי שום כוונה להכנס לדיון הזה שעוד תביעה תהיה עם בר אם את היית רואה משפחה שתובעת כמה פעמים מה היית מבינה? בסוף תהייה חנות לפוסטרים וגם לעוד מוצרים שאני לא יכול לספר עכשיו כי זה סוד! חוצמזה איפה היית כל הזמן הזה?

למעלה