ברק,דוד המלך וזאת הברכה * *

xx8xy

New member
ברק,דוד המלך וזאת הברכה * *

אתמול,הושענא רבה,ברק היה אושפיזין בסוכה בשכונת גילה בירושלים,לפי המסורת ביום השביעי האורח הוא דוד המלך. מגילה ברק יכול היה להשקיף לעבר בית ג`אלה ובית לחם,מקום הולדתו של דוד,ולהבין סוף סוף את משמעות שכונות הלווין של ירושלים ובעיית קו התפר. אנו תושבי פסגת זאב בירושלים מעבירים כמעט 9 חודשים את המסר ושמחים שבהושענא רבה,ביום ה-51 מאז א` אלול,למד ברק לדעת(דע-עת) ששכונות הלווין של ירושלים יחד עם הר הבית הם לב הבעיה. לכן בכל הסדר בעתיד לא יאפשר שינוי מעמד השכונות הערביות הגובלות בירושלים. היום קראנו בפרשת השבוע ``וזאת הברכה``,לאחר הקורבן בהר הקללה על מזבח הבלבול,אני תקווה שנתחיל מ``בראשית``. נראה היכן אור,היכן חושך,ניפרד מאזורי החושך ונתרכז באזורי האור. אם וכאשר ערפאת יכריז ביום 16.11.00 על מדינה, נהיה מאוחדים לעמוד בפרץ ``יחד שבטי ישראל``. ניתן להקליד ``דעת הקהל``במנוע החיפוש כאן ולראות שאנו צודקים. לבסוף ברכה לברק,שבגבו התלמוד ולידו הכיפה (השפעת האלוף דיין?) ``..חזק ואמץ..למען תשכיל בכל אשר תלך..`` (יהושע א`ז`-הפטרה לפרשת השבוע)

א.ב.ג

New member
חזקת ירושלים

מאחר ועידן המלחמות תם ונשלם מהעולם הזה והויכוח הוא על ירושלים לדעתי ירושלים העתיקה תנוהל ע``י שני משרדי הדתות של היהודים ושל הערבים במשוטף תחת השגחתם וניהולם של הרבנים והקדים הרשאים של היהודים והערבים במשותף התקציבים יבאו משתי המדינות על האחזקה והטיפוח ולא יכנס אף צבא או מישטרה ושהפוליטיקה לא תשלוט על ירושלים

nanu

New member
חחחחחחחחחחחח

אין לי אלא לצחוק בקול , ותסלחו לי אבל אני אסביר למה . ``בידוע הוא שעשיו שונא ליעקב`` , מתי יבינו היהודים שהם יהודים ? תמיד תהיו יהודים ! לא רצו היהודים להבין את זה לאורך כל ההסטוריה , אם זה בתקופת בית ראשון , בית שני , גלות ארוכה , ואפילו כאן בארץ , היהודים לא מפסיקים לקוות שיום יבוא ויתקיים הפסוק :``עם ככל הגוים יעקב`` , אבל לא מבינים שתמיד נהיה `` עם לבדד ישכון`` , ואם אין לנו את ההבנה , יבואו הרומאים , והיוונים , והנוצרים והמוסלמים , והנאצים , ויזכירו לנו , דרך אגב , הפלסטינאים רק עכשיו התחילו להזכיר לנו שאנחנו יהודים , הויכוח הוא לא על ירושלים , הוא על חיי היהודים . אנחנו רוצים לחיות , הם לא רוצים שנחייה , אני מצטער אם זה נשמע מנותק , או קשה , אבל זו האמת , ורק שאלה אחת נשארה לי : מתי יקומו היהודים ויבינו ? אנחנו י-ה-ו-ד-י-ם . נכון , לא אשמתי שאמא שלי יהודיה ובגלל זה גם אני , אבל זה עובר בתורשה , ואם אני רוצה או לא רוצה , תמיד יקום גוי שיגיד לי שאין בי ברירה , ולסיום , שיר קטן וידוע : ``לא בחרתי לבוא לעולם , לא בחרתי בשמי הפרטי , לא בחרתי (ממש כמו כוווולם) באבי , אימי , ומשפחתי ``.... לילה שקט

למעלה